Opinie o PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche w Gryfino

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche w Gryfino

Ciekaw jestem sytuacji bieżących premii. ze dwa lata temu ktoś pisał, że szefostwo ma jak na razie ważniejsze wydatki niż te premie ale jak widziałem ofertę sprzed roku chyba dla kierownika działu majsterkowania to normalnie było w niej napisane, że występuje jakiś rozwinięty system premiowy. Jaki do teraz może być jego zakres?

Łucja

Z tego co widzę ludzie dość dużo zarzucają samemu szefowi, podobno złe traktowanie pracowników to norma, a przestrzeganie BHP to bajka. Czy często dochodziło tutaj do jakiś wypadków? Któryś z pracowników opowiedziałby jak to w końcu z tym bezpieczeństwem na sklepie i magazynie?

@Łucja

pracuję w firmie parę miesięcy i nie zauważyłam opisywanych bzdur przez tych wszystkich byłych pracowników, na start pracodawca zapewnia odzież i obuwie robocze, poza tym nie spotkałam się jeszcze z firma która dostosowuje grafik pracy pod pracownika a tu właśnie tak jest, co miesiąc wpisuję w listę dni które chciałabym mieć wolne i raczej zawsze te dni wolne dostaję, co do szefa to ma wymagania jak każdy szef ale przecież to jest praca i za to nam płaci

Justyna
@pracownik

Wow, fajnie że pokazałaś nam inną stronę. A jak szef płaci to porządnie? Zdarzają się premie itp?

Ja Nowy wpis
@pracownik

Szef chyba pisał?

Iwona Nowy wpis

Tutaj pisał? To forum pracownicze i opinia pracowników by się przydała. Teraz Święta idą to w sam raz na premie - będą jakieś?

Ja Nowy wpis
@Iwona

Przecież szef ma teraz ważniejsze wydatki niż premie dla pracowników

Tymon

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaką macie atmosferę i jakie zarobki można wyciągnąć?

@Tymon

Najniższa krajowa. (usunięte przez administratora)

@Alicja

To prawda. W Gryfinie pracodawcy wykorzystują to że trudno jest o pracę. W małych miejscowościach jak i w Gryfinie na start minimalna pensja. To mało zachęcające bo obok jest Szczecin i za tą samą pracę płacą więcej.

rambo
@Alicja

co ty za bzdury piszesz,w gryfinie jest brak rąk do pracy a zarabiają bardzo dobrze w porównaniu z innymi częściami kraju!

Emilia
@rambo

Czyli aktualnie przyjmują do pracy, to dobry moment na złożenie swojej aplikacji? Co do zarobków, dałoby się podać kwotę wynagrodzenia w widelkach? :D

Uważny

Traktują człowieka jak psa i wypłacają mu psie pensje. Pracowałem tam kilka dni, zobaczyłem jak prezes z synkiem odnoszą się do ludzi i podziękowałem! Podziwiam jak niektórzy wytrzymują tam kilka miesięcy, a co dopiero kilka lat! Przepisów bhp nie przestrzega się wcale, wystarczy kilka sekund żeby stracić zdrowie, ale kto by się tym przejmował! Przecież pan prezes patrzy z balkonu, trzeba pracować szybko i efektywnie! No brak słów, porażka... W tym sklepie potrzebna jest kontrola... Jak szefuncio dostanie po (usunięte przez administratora) to nauczy się pokory, a przede wszystkim szacunku do pracowników (czasami dwa razy starszych od niego)

BylyPracownik
@Uważny

Też podziwiam ludzi którzy tam pracują mówisz dokładnie tak jak było .. prawdopodobnie skończy się że każdy będzie sie zwalniał w ich miejsce zaczną szukać pracowników nie Polaków że słabą znajomością polskiego klienci będą mieli trudniej ale deweloperskiego to nie obchodzi

Łucja
@BylyPracownik

Ale co, serio myślisz, że właśnie Ukraińców będzie bardziej wolał? I dawno odszedłeś stąd? Jak długo wcześniej tu robiłeś?

@Uważny

co za bzdura, (usunięte przez administratora) pensje", na start dostałam 2800 na rękę, do tego dochodzą premie, wiec proszę cię... jak można opierać się na opinii osoby która otwarcie pisze że pracowała tylko parę dni a wypowiada się jakby była znawcą tematu... żenada

Sprzedawca

Przychodzisz, uśmiechasz się. Prezes próbuje spojrzeć Ci w oczy ale za bardzo się wstydzi, coś tam pieprzy o sprzedaży komplementarnej. Pyta się o to jak byś coś wepchał, przy czym żonka cały czas się wciska. Mówią Ci, że dostaniesz najniższą krajową, ale potem będzie więcej...bullshit przyjeli cie, sa tak zdesperowani że już dają ci umowy do podpisania, ogladasz jakiesgłupie filmiki i tyle

nie pamiętam, śmiałem się z jego dziecinnej nesmiałosci

logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Nie rozumiem tych głupot pisanych na tym profilu, pracuję w tej firmie już dłuższy czas, nikt nie zarabia najniższej krajowej, a zarobki są jedne z lepszych w Gryfinie bo sprawdziłem. Dziwne

KM

Nie są jedyne z lepszych pracowałem tam przez chwilę i są miejsca bardziej warte uwagi niż ten sklep zero szacunku do pracowników jak od klientów jak i kierowników

Stary
@KM

Wiesiek swym lala możesz patelnie jeb niąć

Km
@Stary

Tu nie Wiesiek

Aga

@Alicja na rozmowie o prace więcej proponują niż potem dają?

Alicja

Pracowałam tam jakiś czas temu w Gryfinie. Nie polecam. Najniższa krajowa. Na rozmowie kwalifikacyjnej wygląda to trochę inaczej. W praktyce pracodawca nie przestrzega kodeksu pracy. Często jest to wysiłkowa praca ponad dopuszczalne normy. Pracodawcy zależy tylko na zysku. Nie polecam.

MARTA

Witam. Jeżeli chodzi o Goleniów nie miła atmosfera pracowników jedna starsza Pani siedzi na kasie z przymusu zero zadowolenia.Może chodzi o zarobki najniższa krajowa Żenada. Ambitnych osób tam nie ma wszystko pouciekało.

Henryk

Pracowników to wszędzie brakuje ponieważ brakuje generalnie rąk do pracy.

Anita

Goleniów. Obsługa miła, panie mają dużo pracy ,pracowników brak, najniższa krajowa. p

Anita

Idealnych firm nie ma! Ale nie spotkałam również idealnych pracowników!!!

Pracuje w Bricomarche w Gryfinie.Nie narzekam na swoją pracę ani na zarobki a tym bardziej na pana prezesa.Normalny człowiek nie jest tyranem jak jest tu opisywany.Nie rozumiem skąd takie opinie,kto chce pracować to pracował będzie a lenie i ludzie bez ambicji takimi już zostaną obwiniając wszystkich innych dookoła za swoje nieudaczne życie.Zatrudnijcie się do Biedronki,wtedy będziecie mogli narzekać na wyzysk.Pracuje już długo i polecam tą pracę.Prezes docenia pracownika zawsze jeżeli widzi starania i chęć do pracy.Jak to mówią:"złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy"pozdrawiam.

Jacek

Widzę, że niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!!

Adrian

Właściciel ma duży problem z własnym ego. Udaje że zna się na handlu a tymczasem w sklepie zatrudnia samych uczniów, a jak juz zatrudni pracownika to za najniższą krajowa. Straszny wyzysk dlatego przepracowałem tam tylko 3 miesiące i się zwolnilem. Tymczasem dowiedziałem się od kolegi że to niby szef mnie zwolnił bo nie chciał chyba przyjąć do wiadomości ze z tego obozu pracy można się zwolnić a tylko on może zwalniać. Ogólnie za żadne pieniądze nie polecam pracy u tego pracodawcy. P.S. Urlopy każe fikcyjnie wypisywać. Straszy że nie wypłaci pensji jak ktoś nie podpisze.

W brico w Goleniowie ,jeden dosłownie jeden kompetentny pracownik.

Doris
@Marcin

I na pewno nie jest to pan Krzysztof. Bo to człowiek bez podstawowej umiejętności rozmowy z klientem.

klijent

w dniu 5 wrzesnia kupilem w bricomarche podkaszarke elektryczna w gryfinie przy ul flisacza po otworzeniu i przystapieniu do zlozenia okazalo sie ,ze w ogole nie pasuje zadna czesc kazda z dobierana majac paragon kupna wsiadlemw autobus i pojechalem ponownie do brico w celu wymiany to co mnie spotkalo ze strony pracownika tego sklepu przeroslo mnie bedac w tym sklepie otorz pracownik byl bardzo nerwowy straszyl mnie ochrona w brico bylo duzoludzi pracownik domnie zwracal nie jak osluga tego sklepu do klijenta tylko jak do jakiegos gowniarza widzac ,ze ja nie ustepuje wkoncu wymienil bardzo nienamiejscu ten pracownik sie zachowal nie klijent jest dla pracownika danego tylko obsluga sklepu dla klijenta taki pracownik nie powinien pracowac

nie ma sie co oszukiwać , pracodawca do d..., cieżka praca a słabe wynagrodzenie , prezes musi swoja kieszeń napelniać . rotacja bardzo duza , dlatego nie zawracajcie sobie glowy tym pracodawca .

Wel

Mam nadzieję, że w PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche wszystko jest na swoim miejscu i nie będzie problemów z wypłatami, ani innymi rzeczami, z którymi te problemy moga być w normalnej sytuacji, więc generalnie póki wszystko jest dobrze, to poelcam bardzo

Marian

Tak zgadzam się po części z Panią która wyżej napisała patologia i ogólnie jakoś tak dziwnie człowiek się czuje gdy patrzy na jakiś produkt by sprawdzić jaki jest a obok stoi gość ubrany na czarno i ciągle się patrzy jakby ktoś miał ukraść i schować do kieszeni worek cementu trochę zaufania do ludzi!!!! no i stałem przy kasie dobrą chwile bo Pani nie mogła znaleźć kodu a gdy już znalazła był błędny i wyskoczyła cena dwa razy droższa niż przy artykule ale zaskoczyło mnie że pojawiła się osoba która może coś doradzić na dziale budowlanym jakaś osoba kompetentna sympatyczny młody chłopak jeśli miał bym jeszcze tam coś kupować to zapamiętam że mogę się doradzić kogoś takiego oby było więcej tam takich pracowników !!!!!!!

tajemnicza

Tam zeby ktos obsluzyl to trzeba latac i szukac.Zona prezesa wysyla pracownikow jako obowiazek do nowo otwartego marketu zeby sprawdzali ceny. Raz sama byla i jako klient widzialam jak zniszczyla pewna rzecz rzucajac ja, po prostu patologia!

Zostaw merytoryczną opinię o PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche - Gryfino

• Jak się pracuje w PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche?

Zobacz opinie na temat firmy PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche?

Kandydaci do pracy w PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERUGIA Sp. z o.o. Bricomarche
1.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Flisacza 63
    74-100 Gryfino