savia-dom towarowy

Żywiec

Opinie o savia-dom towarowy

szybka lola

Beeznadziejna firma bryndza z grzybnią szczególnie ta Savia w Żywcu to byłą wiocha!!!!

Słowa kojarzące się z savia-dom towarowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w savia-dom towarowy:praca Najbardziej nie podobało mi się w savia-dom towarowy:

Zostaw opinię o savia-dom towarowy - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie savia-dom towarowy