Opinie o Franpress w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Franpress, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Franpress o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franpress w Wrocław

Ja pracuje (od wielu lat) w firmie Franpress i cenię tą firmę, za nowoczesny system organizacji pracy. Każdy wie co ma robić, a zespół w którym pracuje jest zgrany i chętnie jeden drugiemu pomoże. Z wynagrodzenia jestem zadowolony choć mogło być trochę większe, ale liczy się dla mnie przede wszystkim dobra atmosfera i sprawna organizacja pracy, oraz zaufanie jakim mnie darzy moje kierownictwo. Leniom, Pasożytom których tak szybko lub wreszcie firma zwolniła, co szukają łatwego zarobku (nie dając firmie nic w zamian, lub bardzo nie wiele), radżę by poszli na psychoterapię, bo w życiu sobie nie poradzą. I ciągle będą zmieniać zakłady pracy i pisać o nich złe opinie . Pasożyty i Nieroby nie wstyd wam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Franpress - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Franpress