Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Zawiedziony

Dostawa uszkodzona pod folią nie widać było uszkodzeń. Po odjeździe rabena nastąpiło odpakowanie. Okazało się uszkodzenie no i problem bo nie ma protokołu szkody więc producent umywa ręce. Prośba o pomoc w doborze tarcz. Pożal się panie. Liczy się sprzedać i do widzenia. Nakrętek i podkładek brakowało żeby zamocować zakupione dodatkowo przedłużenia stółu. Sumując dodam jeszcze opinie po sprawdzeniu jak tnie. Nie polecam.

Zawiedziony
@Zawiedziony

Po interwencji udało się dojść do porozumienia. Otrzymałem propozycję bonifikaty w usługach firmy. Lekcja dla mnie i dla klientów oglądać dokładnie maszyny. Lekcja dla firmy podchodzić indywidualnie. Poprzednia opinia by nie miała miejsca gdyby po mimo problemu od razu zaoferwano obecność pracownika i rozwiązania problemu.

Jacek
@Zawiedziony

To super, że udało Ci się dojść do porozumienia. To dobrze świadczy o firmie Felder Group Polska, że rozmawia ona z klientami i wyjaśnia takie sprawy. W przyszłości zamierzasz robić jeszcze u nich zakupy?

Sz
@Zawiedziony

Kupując np. komputer też rozpakowujesz po odjeżdzie kuriera. Sam sobie jesteś winien. Co z ciebie za fachowiec jak potrzebujesz rad w w doborze tarcz.

kermoss

Szanowni Państwo, Jak najdalej od tej Firmy. fatalna obsługa. Sprzedają maszyny ale nie dotrzymuja terminów ani warunków umowy. Kierownik handlowy na woj. lubelskie (usunięte przez administratora) klientów obiecując dostawy w terminie. Np. Piła formatowa przyjechała wadliwa i od miesiąca nie moga uruchomić obwiniając kuriera i innych. Nie odbierają telefonów. Kierownika handlowego interesuje klient tylko do momentu zawarcia umowy. Później już nie. na dwie inne maszyny czekam od grudnia. Sprawdzajcie Ogólne Warunki Umowy napisane druczkiem takim, ze nic nie widać. a tam kuriozalne zapisy zwalniające się z wszelkiej odpowiedzialności. My pozywamy Feldera do sadu choć wiemy, ze ciężko będzie wygrać.

Sz
@kermoss

Przypuszczam, że nie jesteś klientem/ką tej firmy tylko próbujesz podważyć wiarygodność firmy z innego/osobistego powodu, może kiedyś miałeś jakiś zatarg. Gdybyś był klientem i tak jak piszesz kupiłe/aś więcej niż jedną maszynę to miałbyś świadomość że dobre kontakty z firmą będą pomocne np. w czasie napraw gwarancyjnych. Powodzenia

Marcus

Zakup pilarki formatowej zrealizowany natychmiast . Zapłacone w terminie . Dostawa pożal się Boże . Pomimo tego ze mas yna była na terenie kraju odległa odetnie jakieś 200 km czekałem około 3 tygodni , pomimo zapewnień handlowca . Procedury i tym podobne tłumaczenia handlowca do bani .zaplac a potem czekaj może się doczekasz . Jedyna osobą która to zrozumiał mój problem z dostawa to pani z Żor która się zajęła moim tematem i załatwiła dostawę natychmiast. Wiele innych osób miało to głęboko w (usunięte przez administratora) Pilarka jak na maszynę dokładna i spełnia moje oczekiwania. Napewno dużo lepsza od tzw maszyn Polskich producentów z dalekiego wschodu .....

Gregorsan
@Marcus

Podejrzewam, że to nie wina handlowca, tylko innej osoby odpowiedzialnej za organizacje wysyłek. Handlowcy tylko sprzedają, reszta należy do pracowników na innych stanowiskach, jak to w każdej firmie.

nik
@Gregorsan

pracuję w handlu, i masz po części rację. Jak do mnie zadzwoni klient i pyta o przesyłkę robię wszystko by ją odnaleźć i wytłumaczyć co i jak. Zdarza się, że sam odbiorę z punktu, i po drodze dostarczę klientowi. Fakt są to mniejsze przesyłki ale w ten sposób klienci mnie "kochają" bo nie zostawiam ich na lodzie.

Kick

Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi.Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów. Stary cytat a jakże aktualny. Tak oto widzimy powolny upadek Feldera....

nik
@Kick

możesz coś powiedzieć więcej?

Human

Jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Felder?

Bagi

Oklejniarka dekoder g360 pas nie rusza blond all 13

Czy w żorach jest jakiś ochroniarz zamknęli mi auto na parkingu?

MM

Witam. Jak wygląda praca jako serwisant?

Zdezorientowany

Witam wszystkich! Zastanawia mnie jedna rzecz. Po co dwa/trzy msc temu, firma zwalniała wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, skoro teraz szuka nowych w których musi bardzo dużo zainwestować?? Jak dla mnie, słabo to wygląda i raczej nie zachęca do aplikowania.

Były

Powiem tak: To ile zarobisz, zależy tylko od Ciebie. Ale zdecydowanie podstawa zbyt niska, na to czego firma oczekuje od handlowca. Po drugie, nie ma tu nic za free ???? Wstyd przyznać, ale liczyli sobie za każdy prywatny kilometr.. Rozumiem zużycie auta, spalanie itp. ale stawka była jak za 3.0 a nie 1.5.. Najtańsze płyny do spryskiwaczy, Ad-Blue tankowane tylko tam gdzie najtaniej, wjcieczeraczki wymieniane tylko na wiosnę (zimą „nowe” się zniszczą), itp.. oszczędzanie na czym tylko się da.. Wszystko to co widać z boku, to na pokaz ????

Handlowiec
@Były

Świadczyłem firmie Felder Swoje usługi jako Handlowiec. Tak jak pisali przedmówcy, kasa jest adekwatna do osiągów ;) To w jaki sposób i na czym firma chce oszczędzić kilka złotych, to porażka :/ Każdy wie, ze to Handlowiec zarabia na firmę i trzeba o Niego dbać. Sorry - Jednak nie każdy ;) Felder wystawi Ci fakturę za wszystko ;) Jeszcze trochę i taniej będzie Ci zamówić taxe, niż jechać prywatnie autem z Feldera ;) Najśmieszniejszy jest cennik! Czy to skoda, citroen, peugeot czy mercedes, płacisz tyle samo :p Jak za 3.0 w benzynie ;)

Wdzięczny

Witam wszystkich! Jako były pracownik, pozwolę sobie zamieścić tu moją opinie. Jeśli chodzi o kasę, to tak jak już ktoś tu wcześniej napisał - im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz. Kombinując z kosztami, można przytulać fajną kase! Jest też podstawa - trochę licha, ale jak decydujesz się na pracę w handlu, to raczej nie chcesz żyć podstawą. Atmosfera zależy tylko i wyłącznie od zespołu do którego trafisz, ale im dalej od Zor tym lepsza atmosfera. Polecam tą pracę każdemu, kto chce się nauczyć obcowania z różnorodnym klientem. Odradzam tez każdemu, kto jest uczulony na chciwość i przesadna oszczędność pracodawcy

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Felder Group Polska Sp. z o.o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 8 marca.

Qwerty

To teraz mnie rozbawiłeś tym pytaniem ;D W obecnej sytuacji gdy słychać o zwolnieniach handlowców, spodziewasz się lepszego wynagrodzenia? Tam codziennie od 8:00 do 16:00 jest osoba, która siedzi i myśli na czym można jeszcze u(usunięte przez administratora)ludziom wypłatę ;) Tam teraz nawet jak nie jeździsz służbówką w prywatnym celu, to musisz im zapłacić jakąś kwotę :p chyba za to, że masz kluczyki które dają Ci taką możliwość ;D Bardzo dobrze znam czlowieka który pracuje tam już ładnych pare lat, przyznał że tam zawsze było „inaczej”, ale teraz to już jakieś kpiny ;) Sam już zaczął rozglądać się za czymś innym. W żadnych wypadku, moja wypowiedz nie ma na celu zniechęcenia ewentualnych kandydatów. Podzieliłem się informacjami z pierwszej ręki, które kiedyś odwiodły mnie od podjęcia próby współpracy z ta firma

W rozterce..

Hej wszystkim! Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko handlowca. Czy firma nadal poszukuje chętnych na to stanowisko? nie planuje zwolnień w związku z obecną sytuacją, tak jak np włoska konkurencja?

Znawca rynku
@W rozterce..

Włosi jak to Włosi ;) chętnie przygarną tych których się pozbędzie Felder :P Wiadomo że gość który przepracował kilka msc, nie będzie dla Nich zbyt atrakcyjny. Ale ten który przepracował przynajmniej rok od dechy do dechy i zrobił wynik - już owszem ;) Poznał teren, ma szczegółowe info o swoim produkcie i skoro zrobił wynik, tzn ze się sprzedał albo jest ogarnięty w tym co robi - w sumie jeden czort. Wystarczy zaproponować lepsze warunki i to wszystko :) ja na Twoim miejscu poczekałbym na rozwój sytuacji, możliwe ze będziesz miał wtedy możliwość negocjacji lepszych warunków od tych które otrzymałbyś teraz.

Gruby Dan
@Znawca rynku

Powiem krótko - firma która tak dużo mówi o swoich tradycjach, ugruntowanej pozycji na rynku, ogromnej hali produkcyjnej, przedstawicielstwie na całym świecie, nie zwalnia swoich pracowników po miesiącu czy dwóch gdy nagle siadła sprzedaż.. Firma która robi coś takiego, pokazuje ze w interesach nie jest partnerem godnym zaufania, traci twarz i reputacje którą się tak szczyci. Takim posunięciem, sama sobie strzela w kolano. Jestem na etapie załatwiania finansowania na zakup drugiej maszyny z tej firmy i szczerze przyznam, ze gdyby nie handlowiec to by do tego nie doszło. W moim wypadku to nie produkt mnie przekonał, a handlowiec. Wielu jest takich jak ja i jestem pewien, ze osoby na górze zdają sobie z tego sprawę. Gdybym teraz stracił swojego handlowca, to z cała pewnością skorzystałbym z oferty konkurencji.

Ej Dżej
@Gruby Dan

Zgadzam się z Tobą w 100%! Kiedyś chciałem aplikować do tej firmy, ale komentarze na różnych forach mnie odstraszyły i wybralem zbliżona branże. Widzę ze coś w tym jednak jest ;) Tu teraz idealnie pasuje powiedzenie „GIGANT NA GLINIANYCH NOGACH”. Spójrzmy prawdzie w oczy, Felder nie robi „WOOOW” swoimi produktami.. To Handlowiec robi całą robotę i utrzymuje firmę. Niestety niektórzy tego nie dostrzegają, widzą tylko mniejsze wpływy na konto w naprawdę posranych czasach. Złe czasy miną a złe decyzję odbiją się czkawką. Polecam każdemu zwolnionemu handlowcowi, pójście do konkurencji i danie z siebie wszystkiego! Trzymam za Was kciuki

@Ej Dżej

Witam, nasza firma opiera się na sprzedaży i na jej sukces absolutnie składa się praca handlowca + produkty, które sprzedają. Bez tego nie mielibyśmy szans utrzymać się na rynku przez 17 lat. Dzięki pracowitości i zacięciu handlowców, ale również pozostałych osób we wszystkich działach przetrwaliśmy jako firma wielki kryzys gospodarczy 2008-2009 i nie rozpadliśmy się jak wiele firm konkurencyjnych. Stąd jesteśmy przekonani, że i tym razem nam się uda i też trzymamy za Nas wszystkich kciuki! Czego życzymy również konkurencji, bo zdrowa konkurencja wszystkim wychodzi na dobre.

Myślący
@W rozterce..

Przecież do Włochów iść to bez sensu, na koniec pracujesz jako chłopak od brudnej roboty pod handlarzem, żaden awans. A produkty i maszyny włoskie są jeszcze gorsze. Nie mówiąc już o rzetelności lub raczej braku rzetelności pracy południowców. Zresztą większość włoskich firm już przed kryzysem było zadłużonych i miało problemy finansowe, to co dopiero po kryzysie? Pewnie kolejne włoskie firmy zostaną przejęte przez Chińczyków jak już to miało miejsce nawet przed kryzysem. I będzie kolejny "włoski", a tak naprawdę chiński producent maszyn, tzw. kryptochińczyk. Jak już iść to do niemieckiej konkurencji lub austriackej typu firmy na H lub I.

Stary wyjadacz
@Myślący

Chiński kapitał nie oznacza pogorszenie jakości ;) Co do bycia od „brudnej roboty i braku awansu”, to w przypadku B2B wszędzie są takie realia. Nie wiem skąd u Ciebie pewność, że włoskie produkty są gorsze jakościowo? Każda firma ma swoje rozwiązania, które chwali i uważa za lepsze. Nie chce być teraz źle odebrany - bo staram się być w 100% obiektywny, ale wydaje mi się że Felder nigdy nie będzie traktowany na równi z liczącymi się producentami maszyn, jeśli nie będzie miał takiego asortymentu co konkurencja. Na Naszym Polskim rynku jest Homag, Biesse, SCM i dopiero po przerwie Felder.

Zniesmaczony..
@Felder Group Polska Sp. z o.o.

Wielki wstyd dla firmy Felder, że ma takie przedstawicielstwo w Polsce. Jest słabszy msc, obroty spadły i już obcinanie wynagrodzeń i zwolnienia.. I co Wam teraz z największych stoisk na targach? Balonik pompowany pod publikę ;) W innych krajach UE, Felder ma znacznie większe poważanie niż w Polsce. Niech sobie teraz każdy odpowie „dlaczego?”. Gorąco polecam produkty tej firmy, szkoda tylko ze nie można ominąć Polskiego przedstawicielstwa!

Strategia

Jedną z rzeczy, którą powinniście drodzy Państwo wiedzieć to fakt, iż prowizję za sprzedaż otrzymujecie dopiero kiedy maszyna zostanie w całości opłacona przez Klienta czyli średnio po roku od Waszej samodzielnej sprzedaży bo taki jest średni czas oczekiwania dostawy maszyny. Przez pierwszy rok waszej pracy Firma zrobi wszystko by nie wypłacić Wam prowizji ponieważ powie Wam, że to nie jest sprzedaż wypracowana w całości przez Was. W drugim roku Waszej pracy podpisujecie w pełni wypracowane przez siebie umowy sprzedaży z Klientami ale czekacie na zyski rok. I teraz uwaga. Po 2 latach pracy kończy Wam się mały ZUS i już nie jesteście atrakcyjni dla pracodawcy. Cała prowizja, którą mieliście Państwo otrzymać w trzecim roku pracy zgarnia Firma :) ponieważ jak kończycie współpracę nic Wam się już nie należy. Przychodzi nowy i dalej pracuje od nowa. Wszystkie tematy, które zaczęliście idą na konto Firmy i kierownika regionalnego, który dba o to, żebyś Ty zgarniał ochłapy a wszystkie grube tematy nie dla Ciebie. :)) Powiem tak.. genialna strategia Firmy. Szacun :)

Zdziwiony
@Strategia

Co za bzdura!!! Zastanawiam się skąd masz takie informacje?

Mirosław
@Zdziwiony

To jak w końcu wyglądają kwestie rozliczeń prowizji za sprzedaż w firmie Felder Group Polska? Widzę, że nie zgodziłeś się z tym, co zostało na ten temat napisane, dlatego mam nadzieję, że w kolejnej wiadomości opiszesz dokładnie, jak ta kwestia wygląda. Liczę, że zechcesz się podzielić informacją w tym zakresie.

J
@Strategia

Pracuję już w tej firmie 9 lat jako handlowiec. Wszedłem tutaj zeby przeczytać informacje na temat innej firmy gdzie mój kolega chciałby pracować, a z ciekawości wszedłem na informacje na temat mojej firmy i nie mogę tego zostawić bez komentarza bo to totalna bzdura co pisze Pan przedmówca. Wszystko co sprzedane zostaje wypłacone po miesiącu. Kierownik to co sam sprzeda i tak idzie na moje konto i dostaję za to prowizje bo gramy w jednym zespole, a sadzać po Pana wpisie Pan nigdy nie grał w jednym, zgranym, lubiącym sie zespole także strategicznie rzecz jasna życzę powodzenia w życiu:)

Jacek
@J

Dobrze, że zdecydowałeś się wypowiedzieć, ponieważ Twoje doświadczenia na pewno mogą być bardzo cenne dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie Felder Group Polska, tym bardziej że pracujesz jako handlowiec już 9 lat. Chciałbym, abyś napisał, czy nowo zatrudniona osoba na podobnym stanowisku może liczyć na pomoc i wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia od pozostałych pracowników? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

Strategia
@J

Skoro pracujesz w Firmie 9 lat to raczej nie jako zwykły handlowiec bo Ci zmieniają się jak pogoda, tylko raczej jesteś kierownikiem i normalne że będziesz bronił kolegów. Jeżeli w danych regionach nie ma zespołów i brak jest gry do jednej bramki żeby nie powiedzieć dosadniej o nieuczciwości to sory, takich Szef chce kierownikow takich ma. Prowizja procentowa wypłacana jest w momencie kiedy maszyna stanie u klienta a czas oczekiwania na większość maszyn to rok? :)) Chyba ze Tobie płacą od razu no to nie wiedziałem że są różne umowy... :))) Powodzenia w życiu? Dziękuję, już nie mam na co narzekać ;)) Tak na marginesie to aż dziwne że Szef naprawdę inteligenty człowiek pozwala sobie żeby jego Firmę opuszczalo tak wielu wartościowych ludzi a trzyma pseudo kierowników, bez żadnego doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, budowaniu zespołu, relacji, organizacji i wspomagania pracy. Banda piekarzy, wstyd. No chyba że.... taka jest strategia Firmy i to właśnie się Firmie opłaca :))) Tak jak już wspomniałem Szef to bardzo inteligenty gość! Pozdrawiam ;)

Szymon

Nie jesteśmy pseudo!

Były
@Szymon

Zdecydowanie jesteś !!!

gr3gorsan

Hej. Ktoś wie coś o warunkach pracy na stanowisku magazynier? Proszę o info ile jest zmian i jakie zarobki. Pozdrawiam

@gr3gorsan

Witam, praca na tym stanowisku jest jednozmianowa i obejmuje dni od poniedziałku do piątku. Rozpoczyna się o godz. 7.45 i kończy o godz. 16.00, w tym zawarta jest 1/2 godzinna przerwa. Poza standardowymi zadaniami jak przyjmowanie, magazynowanie i wysyłanie towaru do obowiązków magazyniera w naszej firmie należy kontakt z klientem, telefoniczny, mailowy , archiwizowanie dokumentów wysyłkowych (listów przewozowych) itp. Z pewnością umiejętność dobrej organizacji pracy jest ważnym atutem kandydata. Informacji na temat zarobków udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej dlatego zachęcamy do wysyłania podania na adres cv@felder.pl

zainteresowana

Jak wygląda praca w biurze? Konkretniej na stanowisku pracownik biurowy.

prawie nowy

Przyznam szczerze, ze nie czytalem tych wszystkich opinni przed podjeciem pracy w tej firmie. Moze to i lepiej, bo pewnie nie wyslalbym CV ;) Na rozmowie z Kierownikiem regionalnym, mialem podane wszystko czarno na bialym, jasne zasady a gdy czegos nie ogarnialem poprostu pytalem ;) Są pewne zalozenia i plany jak w kazdej innej firmie, wykonujac swoje 100% zapominasz o istnieniu przelozonych. Rola handlowca polega na sprzedazy i gdy jestes w tym dobry to i zarabiasz ladna kase. Nikt Ci nie rzuca klod pod nogi raczej zawsze mozesz liczyc na pomoc, kazdemu zalezy na tym zebys sprzedal produkt, bo to Ty zarabiasz dla firmy kase. Najbardziej moze draznic wrodzona Śląska oszczednosc i szukanie jej w takich miejscach gdzie sie szukac nie powinno. Moze tez troche nierowne traktowanie i faworyzowanie, ale inaczej podchodzisz do kogos z kim widzisz sie przynajmniej raz w tygodniu a inaczej do goscia ktory jest w siedzibie kilka razy w roku, mysle ze to moze miec spory wplyw. Podsumowujac, ciesze sie ze poszedlem na rozmowe i przyjalem ta prace. Trzeba jednak pamietac, ze praca handlowca nie jest dla kazdego.. Moze tez stad te negatywne wypowiedzi

@prawie nowy

Z niecierpliwością czekam na Twój wpis jak popracujesz w tej Firmie trochę czasu. Nie zdziw się jak szybciutko zmienią się zasady. Pozwól że przytoczę słowa Michała " handlowiec i firma handlowa musi być przygotowana na zmiany". Opowiadania o tym ile to może zarobić i jak jest spostrzegany handlowiec tej firmy w branży stolarskiej można porównać tylko do obietnic przedwyborczych. Powodzenia.

zainteresowany

Wtrace jesli moge. Moim zdaniem nikt nie wiaze sie z firma na zawsze.. Jesli zajda zmiany o ktorych wspomniales i nie beda odpowiadac Handlowcowi, to moze zawsze podziekowac za wspolprace. Wydaje mi sie, ze nie moze byc az tak zle, skoro nie widac jakiegos mocnego parcia na handlowcow. Wiadomo ze nie kazdy sie nadaje, ale tego nie da sie ocenic na rozmowie kwalifikacyjnej czy na szkoleniu, dopiero spotkanie twarza w twarz z klientem zweryfikuje czy ten ktos jest na odpowiednim stanowisku.. Handlowcem nie mozna sie stac wykuwajac katalogi na pamiec, handlowcem trzeba byc od zawsze a wiedza ktora nabywamy pozwala byc bardziej wiarygodnym w oczach klienta. Jesli jestes dobry to znajdziesz wszedzie prace, nie ta firma to nastepna. Nie pasuje mi to odchodze, a nie wylewam jakies zale jakbym zostal w jakis sposob skrzywdzony

Obecny

Przyznam na wstępie, ze jestem stolarzem ktory kiedyś tu trafil szukając opinii o towarze jaki oferuje ta firma. Nigdy wcześniej bezpośrednio z Felderem nie współpracowałem, kupiłem kiedyś od kogoś Ich uzywkę i tyle. Nie wiem jak wyglada sytuacja wewnątrz firmy i nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale zauważyłem dużą rotację wśród handlowców na moim terenie.. Kilka msc i kolejny gość dzwoni.. Od około dwóch lat jest jeden, myśle ze nie tylko moim zdaniem właśnie taki powinien być handlowiec. Najpierw sprzedał siebie, zdobył moja sympatie i zaufanie. Mimo ze jakość i cena topowych firm, oferujących swoje produkty na Naszym rynku jest porównywalna, to zdecydowałem się na Feldera. Tylko i wyłącznie ze względu na podejście handlowca. W odróżnieniu od innych, nawet przez chwile nie dał odczuć ze jestem dla Niego kolejną krową którą chce wydoić, pokazał za to ze zawsze mogę na Niego liczyć. Z tego zakupu jestem mega zadowolony i mimo tego ze kiedyś nawet nie brałbym pod uwagę Feldera przy zakupie maszyny o której teraz myśle, to wiem ze to jednak bez wahania będzie to Felder ;) Tak wiec, to jak handlowiec jest postrzegany na swoim terenie, zależy tylko i wyłącznie od Niego a nie od firmy jaka reprezentuje

Czy można w Felder Group Polska Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Jako były pracownik odpowiem wprost, najprościej jak się da. NIE. Wielkość premii jest w żaden sposób nieadekwatny do osiągniętych wyników i zaangażowania. W 2016 roku osiągnąłem wynik finansowy dla Felder wyższy niż oczekiwano ode mnie, ponad 2 mln zł. Premia - 1000 zł brutto oraz zwiększony utarg na 2017. Pozdrawiam

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Jaki jest system premii? Ponad 2 lata temu sprzedałem maszynę CNC za ponad 200 tyś netto. Dostałem informację od klienta że przelał zaliczkę i załatwia leasing. Akurat tego dnia byłem na szkoleniu, więc zapytałem się Product Menagera od CNC jaką dostanę prowizję od takiej maszyny. Odpowiedź - od 3 do 6 tysięcy w zależności kto będzie liczył. Tak że ZASADY SĄ BARDZO JASNE. ( przynajmniej były wtedy).

janek

Odpowiedź - od 3 do 6 tysięcy w zależności kto będzie liczył. Módl sie by liczył ten co Ci wyliczy 6tys.......

Ryszard
@janek

Może wysokość otrzymywanych zarobków uzależniona jest od doświadczenia zawodowego osoby na tym stanowisku? Ciekawi mnie jakie warunki należy spełnić, aby móc osiągnąć wynagrodzenie na poziomie 6 tys. zł.

tygrys

7/10

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.