hostesa

Żory

Opinie o hostesa

szukałam pracy i weszłam na tego maila. znam ta agencję bo robiłam w niej jeszcze za czasów jak magda ustawiała i renię. znam też tą pania [usunięte przez admina] i mam do niej numer. nie wierzę, że nie wyplaciła kasy za stanie, bo akurat o tej agencji nie moge nic powiedzieć. jak macie dziewczyny problem z supervisorem to se zadzwońcie do pani [usunięte przez admina] , albo do tej magdy co na śląsku jest jej pracownikiem.ta magda ma numer 518022121 przynajmniej za moich czasów miała. a ja znam tą pauline ze sklepów i ona nie tylko dla pani [usunięte przez admina] pracuje ale tez dla innych agencji. to może one nie płacą, bo ja nigdy takich rzeczy nie słyszałam podaje jeszcze wam maila do tej magdy m.ponicka@pgp24.pl. napewno wam pomoże.

Zostaw opinię o hostesa - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hostesa