BLOMQUIST TRANSPORT SP. Z O.O

Opinie o BLOMQUIST TRANSPORT SP. Z O.O

kierowca

Witam, pracowałem w firmie blomquist, moim zdaniem firma jest niepoważna, wyzysk kierowców, małe pensje a już ostrzegam przed odziałem polskim, poprostu tragedia, zarabiasz 40 euro za robotę 15 godzin codziennie. Dodam że życie w skandynawi jest drogie w porównaniu do tego co się zarobi, nie dajcie sie złapać na polskie warunki. Pozdrawiam

Zostaw opinię o BLOMQUIST TRANSPORT SP. Z O.O - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLOMQUIST TRANSPORT SP. Z O.O