DONGSEO DISPLAY

Biskupice Podgórne

Opinie o DONGSEO DISPLAY

lzdsfighw

a jak lider Zulewski?

każdy ma prawo wyrazić swoją opinie dla mnie był ok a nie wiem jak teraz poprostu juz tam nie pracuje

Alicja

Ty człowieku zastanów się co ty piszesz ,ten człowiek to nie porozumienie na lidera,gość napity ,a ty piszesz ,że to spoko gość zastanów się

ANONIM

Witam pierwszy raz tam pracowałam atmosfera w pracy ok liderzy też w miare nie mam nic do tego zakładu zastrzeżeń szczególnie [usunięte przez moderatora] jest spoko polecam ten zakład pozdrawiam całą zmiane A

Zostaw opinię o DONGSEO DISPLAY - Biskupice Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DONGSEO DISPLAY