GOK Maciejowice

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o GOK Maciejowice

praca w nadgodzinach nie płaconych,umowy na pól roku,kilka i to niepełny etat,a praca w nadgodzinach płacona 5 zł,brak pełnej załogi na sklepach czyli brak nawet przerwy śniadaniowej,narażenie na niestosowne uwagi klientów ze względu na kolejki,praca po 12 godzin,fatalne warunki pracy,stary sprzęt,głośny,w ladach zbiera się dziennie woda,brak środków do utrzymania czystości,czyli wykorzystywanie determinacji osób ,które muszą pracowac,a pensja 900 zł,[usunięte przez moderatora],nie wolno chorować,ciągłe niezadowolenie ze strony dyrekcji,która ma na wszystko odpowiedź

Zostaw opinię o GOK Maciejowice - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOK Maciejowice