Emgrand Sp ZOO

Dąbrowa górnicza

Opinie o Emgrand Sp ZOO

kakak
użytkownik zarejestrowany

jak widze funkcjonuja normalnie, tylko, ze ze stronką chyba jakiś problem mają czy technicznie tak bardziej nie do końca, ale pracownicy wiem, ze mają umowy o prace wiekszośc, bo druga cześć to jeszcze studenci, albo na okresie próbnym ludzie.

wacek

Awans? To zależy jak bardzo się podlizujesz ;) Generalnie brak kasy, na wszystkim oszczędzają- telefon stacjonarny nie działa bo nie zapłacony, dokumenty trzeba wysyłać pocztą- bo kurier zablokowany z powodu braku płatności, wypłata w częściach, premia pod stołem, z której jakiś wirtualny podatek jest odciągany! Dno, totalne dno! Straszą, że wywalą. Myślą, że motywują, robią jakieś daremne konkursy, kasę tną na wszystkim- nie zrobisz tego ciach 5 dych, tego ciach stówkę. Chyba (usunięte przez administratora) sobie na premię zbiera. Nie polecam pracy w tej "firmie"- wróżę im rychły koniec-> BANKRUCTWO!

k

Bawić się w biznes to nawet małe dziecko potrafi, kraść cudze pomysły to szczyt beszczelności, a kłamać prosto w oczy to tylko niemiec potrafi !!! Ludzie którzy przacują w tej firmie są beznadziejnymi przypadkami bez szansy na ich wyleczenie. Zwłaszcza śmieszny koordynator..

kurcze nie wiem co się stało, że masz taką opinię. U nas w sklepie klient był najważniejszy.Nikt nikogo nie oszukał chyba że przez pomyłkę :) Ja pracowałam tam ponad dwa lata i mam jednak trochę inne wrażenia. Rzeczywiście właściciele mają spore wymagania,trzeba się dużo uczyć,sprawdzają czy przesterzega się wszystkich wytycznych.Jednak u nas było zazwyczaj ok. Można jednak u nich zarobić i to całkiem przyzowicie.

Zostaw opinię o Emgrand Sp ZOO - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emgrand Sp ZOO