Firma budowlana Jack

Łódź

Opinie o Firma budowlana Jack

były pracownik

zgadzam się z kolegą syf totalny praca tam to strata czasu i nerw.z pieniędzmi zawsze tam był problem szef struga poważnego biznesmena a z butów słoma wystaje i 100zł.nawet w portfelu niema.A jak po jakimś czasie zapłaci to wielką łaskę robi.jedna z gorszych firm w łodzi.mamusia wielka księgowa strasznie tam miesza a [usunięte przez moderatora] podpisuje się mgr.ale na pewno nim nie jest bo nawet dobrze wysłowić się nie potrafi.Ale konsekwencje swoich zachowań poniósł niema tam żadnych stałych pracowników i na pewno nie będzie.Nie pisze tego złośliwie sam się z tamtąt zwolniłem,ostrzegam uczcie się na czyichś błędach nie swoich

ostrzegam placic placi ale po wielkich trudach na kase czekasz nawet 4-miesiace roszada ludzi straszna jego matka prowadzi ksiegowosc o umowie mozna pomarzyc chyba ze takiej co idzie do kosza straszny syf ten pan robi ocieplenia budynkow a firma znajduje sie na ul Kowalskiej 3 szczerze odradzam chyba ze masz zaduzo kasy na koncie.

Zostaw opinię o Firma budowlana Jack - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma budowlana Jack