Opinie o Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris w Rogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris w Rogów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Zaciekawiona

Szkolenia w tej firmie które istnieją od dawna teraz są sprzedawane jako nowe... Masakra jakas

Aneta

Czy mógłby ktoś napisać na czym polegała praca instruktora? Na tym forum nic nie pisze?

Czy firma Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Pytanie

2 lata temu nie było żadnych pożyczek, a co dopiero wsparcia. Wątpię żeby coś się w tej firmie zmienilo. Polityka jest taka że jak nie ty to ktoś inny... Najważniejsze żeby właściciele mieli pełne kieszenie.

Edyta
@Mala

No ja akurat za pożyczkami też nie jestem, ale poza tym może warto porozmawiać z szefostwem, co do jakiś benefitów? Ktoś próbował?

Honorata Nowy wpis
@Mala

Ale to jak efektywne i rzetelne jest szkolenie nowych osób skoro piszecie że tak lekko podchodzi się do stażu w firmie?

Byly pracownik Nowy wpis
@Honorata

Prosze Panią. Ta firma w biurze zatrudnia 2 pracowników biurowych i dość sporo instruktorów którzy prowadzą szkolenia. To jest zwykle biuro sekretariat i nie ma żadnych stażów czy hierarchi, a tu piszą jakby to jakiś wielki gmach byl co zatrudnia milion osób. Tutaj pisza tyle rzeczy jakby to byla jakas ogromna firma. Wydaje mi się że tu pisze jeden i ten sam pracownik, bo ja tam pracowałam do maja i żadnej rotacji niebyło, ani nikt nie był zwolniony ani nikt zatrudnionyw ciagu 2 lat.

Honorata Nowy wpis
@Byly pracownik

To instruktorów ilu macie?

Magda
@Pytanie

Tak Wigilia jest dniem wolnym. W okresie przedświątecznym i po świętach, aż do Nowego Roku mamy tylko dyżury. W sylwestra też mamy wolne więc jest super.

Magda
@Magda

Kto to pisał??

@Pytanie

Wigilia i sylwester jest dniem wolnym od pracy ponieważ wkorzystujesz w tym czasie swój wlasny urlop. Okres pomiędzy świętami a nowym rokiem też jest wolny poprzez wykorzystanie własnego urlopu.

He he he Nowy wpis
@Magda

No na pewno ktoś inny to pisał. Nie ty. Skoro jesteś autorem większości tych wpisów to pewnie dziwi Cię że ktoś inny coś pisze na tym forum. He he he

Kinga
@Aneta

komentarze zostały skasowane więc się domyśl, ogólnie nie polecam

@Aneta

skoro polegała to po co to pytanie?

@Aneta

co robi na tym forum "kandydat" Aneta, którego nie interesuje na czym POLEGAŁA (a więc już nie polega) praca instruktora? Przecież to nie logiczne, chyba, że nie jest kandydatem tylko..

Honorata
@..

Pogubiłam się chyba w waszej konwersacji :D Może dziewczyna zrobiła literówkę i chciała spytać na czym praca polega? Nie rozumiem też dlaczego tak ciężko wam odpowiedzieć na jej pytanie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zostają zwolnieni

Halina
@Zaciekawiona

A jak są te zwolnienia im tłumaczone? Dużo ich jest w ostatnim czasie?

@Halina

Głównie chodzi o to żeby nie dać komuś umowy na czas nieokreślony. A jak ktoś już pracował długo i takową umowę miał też wylatywał... Osttantio tłumaczeniem było że zamyka firmę bo covid srovid. A tak naprawdę zwolnila pracowników z powodu covid i od razu zatrudniała nowych.... Zgarniała odszkodowania czy dodatki, a tak naprawde kasa ciągle pasowała. Ale jak na to przyzwala nasze państwo to co się dziwić ze pracodawcy kombinują nowi pracownicy nie mają takich wymagań jak ktoś, kto pracuje już przez dłuższy czas łatwiej ich.... Gdy ktoś już się stawia i np nie chce używać do celów służbowych swojego telefonu itp to już jest problem... Rotacja pravownikow zawsze była jest i będzie domena tej firmy. Praca ok ale nie mozna sobie dać wejść na głowę a od 1 dni zatrudnienia szefowa to robi.

@Mala

potwierdzam, jeśli nie chcesz używać swoich prywatnych narzędzi to już zaczyna Ci być pod górkę w tej "firmie"

@Zaciekawiona

I w połowie marca data szkolenia Luty... Ale tak nauczyciele się przyzwyczaili, na takie coś jest, albo nie ma przyzwolenia z kuratorium oświaty. Głównie liczy się papier, aby osiągnąć awans zawodowy.

@Mala

Czy ktos się orientuje, czy kuratorium zezwala na takie zaświadczenia? Z datą, która sobie kursant sam wybiera? Pozdrawiam.

Grażyna
@.

A jaką to robi różnicę że np. masz na zaświadczeniu datę o miesiąc wcześniejszą? Bo nie rozumiem, czemu tyle o tym dyskutujecie...

@Grażyna

Grażyna... To po co umieszczać datę na zaświadczeniu- skoro mówisz, że to nie istotne... Szkolenie w którym może wybrać sobie dowolną datę????

Halina
@.

A to nie chodzi o to, żeby był po prostu formalny dowód w razie czego, że dane szkolenie się odbyło? No bo w sumie jakby była inna data, w której szkolenia nie było w rzeczywistości to faktycznie mało wiarygodne jednak.xd

@Grażyna

Można wtedy kontrolę wysłać i byłaby słona kara...

@Grażyna

a dlatego, że jest to niezgodne z prawem.

Wiecie może, czy w Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Ciężko powidziec. Wiem tylko ze swego czasu urząd nie pozwalał tej firmie zatrudniać stażystów.

Zaciekawiona

Nie polecam Metrisu. Wszystkie szkolenia niby w cenie promocyjnej a tak na prawdę, drożej niż zawsze...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Ala dobra decyzja.

Mala

@jola firma rekrutuje, zwolniono pracowników z powodu covid - 19, nie minął ich okres wypowiedzenia, a przyjęto nowych. Także nie polecam

Ala
@Mala

aha, dzięki, to nawet nie ma co sie fatygować

Mala

@Kaska nie do końca zwykła praca biurowa. 5h to wykonywnie połączeń telefonicznych, a 3h to prace biurowe typu wystawianie faktur pakowanie przesyłek. Więc bardziej telemarketing, ale spokojnie bez naciągania itpe. Jeżeli ktoś chce zakupić szkolenie bądź materiały to kupuje jeżeli nie to nie. Ogólnie klienci są mili i zainteresowani. Sama w sobie praca jest ok. Najgorzej gdy zdążą się sytuacja awaryjna i nie działają telefony, bądź jest polecenie pracy zdalnej w domu... (usunięte przez administratora) Ogólnie praca spoko jednak nie na długo, szczególnie w dzisiejszych czasach gdy można łatwo zwolnić kogoś z powodu Covid-19, a w tym samym czasie przyjmować innych nowych pracowników. Bo takie sytuacje w tej firmie mają miejsce. Jeżeli tanczysz jak Ci zagrają jest ok. Zresztą były tu komentarze opisujące pracę 2 tej firmie pracę instruktorów oraz prac biurowych, ale niestety portal go work pozwala na usuwanie prawdziwych komentarzy.

Czy pracodawca Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Nie, żadnych szkoleń dla pracowników. Żadnych premii i dodatków. Pracuje się na najwyższych obrotach dostaje się gola stawkę.

Wirus
@Mala

A na jakim stanowisku pracujesz?

Potwierdzam

potwierdzam

@Pytanie

Również potwierdzam i nie polecam.

Mala

Jako pracownik biurowy. Z tego co wiem firma obecnie prowadzi rekrutację.

Jola
Kandydat

Czy firma aktualnie rekrutuje? Wiecie coś na ten temat?

Covid

Nie polecam pracy w firmie Metris.

covidc
@Covid

na jakim stanowisku?

ZOZOLA

Pracował tam ktoś na stanowisku pracownik biurowy? Proszę o informacje.

Nikt

Stanowczo odradzam

Kaśka
@ZOZOLA

Praca, jak praca. Czasem ciekawa, a czasem nudna. Wypłata normalna. Zwykłe stanowisko biurowe.

Zawiedziona

Nie polecam!

Franek

Odpowiedź nie na temat. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Czy w Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Bańka
@Pytanie

Otrzymasz umowę o pracę. Ale gdy masz otrzymać umowę na czas nieokreślony to zostaniesz zwolniony.

Genowefa

Nie ma możliwości otrzymania umowy na czas nieokreślony. (usunięte przez administratora)

@Genowefa

Potwierdzam.

Jak długo trwa proces awansu w Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris?

Pozytywna
@Pytanie

Chyba nie ma możliwości awansu.

Ewelina

Może ktoś ma wiedzę w temacie pracy w ośrodku? Jaka atmosfera i czy można w miarę dobrze zarobić?

Partycja
@Ewelina

Na razie widziałam tylko ogłoszenie dla logopedy. Jednak nie była to praca instruktora, a tylko osoby do napisania książki.

Zoska
@Partycja

Dowiedziałam się że będą potrzebowali instruktorów - psychologów, ale oferta pracy będzie wyświetlona dopiero w lipcu.

Dorota
@Zoska

Właśnie zauważyłam ogłoszenia o pracę dla psychologa, nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz instruktora integracji sensorycznej. Zobaczcie sobie(usunięte przez administratora) tam mają więcej informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris - Rogów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris?

Zobacz opinie na temat firmy Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris?

Liczba opinii klientów firmy Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris?

Kandydaci do pracy w Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris
2.7/5 Na podstawie 43 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego Metris