Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego "METRIS"

Rogów

Opinie o Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego "METRIS"

Szkoleniowiec

Super firma. Zarobki świetne. Wypłaty na czas. Atmosfera rewelacyjna. Nigdy nie miałam lepszej pracy. Szefowa zawsze pomocna. Co prawda nigdy jej nie widziałam, bo jestem szkoleniowcem i pracuję w terenie, ale przez telefon jest bardzo miła i sympatyczna. Zawsze odbiera telefony, nawet późnym wieczorem i pomaga rozwiązać różne problemy. Można na nią liczyć.

Atka
@Szkoleniowiec 04.12.2017 23:32

Hej Ja też jestem szkoleniowcem w tej firmie, potwierdzam w 100% opinię.

Anonim

Drodzy a nie zestanawia Was PUP Wodzisławski???!!!To on ciagle to ogloszenie ciagle wstawia na swoja sciane placzu i nie dosc wysyla tam ludzi ze skierowaniem!!!Wiedza,ze jest tam ciagla rotacja, wiedza co tam sie dzieje ale nadal maja ta oferte. To jest skandal! A na pytanie Pani z urzedu czemu nie sprawdzaja takich firm lub dzieje sie cos zlego w nich ciagla rotacja itp to nie kontynuuja z nimi wspolpracy. Pani na to wzrsuzyla ramionami ze musza.Mi osobisci powiedziala ze nie ma oferty pracy dla mnie ale musze Pania wyslac gdzies mimo to ze skierowaniem dzis ( zebym mogla dalej pierdziec w stolek i pic kawe). Zrobmy cos z tym PUP Wodzislawskim prosze bo to jest porazka. Inne urzedy pracy maja o niebo lepiej.

OLKA
@Anonim 12.03.2015 21:01

A skąd Ty wiesz, że jest tam rotacja zatrudnienia. Sprawdzałaś stan zatrudnienia ma początku i końcu roku? Masz dane ile osób jest nowych, a ile tych którzy pracują długo? Z tego co wiem to szukali zastępstwa za Panią która jest w ciąży oraz jedna złamała poważnie nogę i do końca umowy jest na L4. JAK SIĘ NIE ZNASZ TO NIE WYPISUJ BZDUR.

zła
@Anonim 12.03.2015 21:01

Bzdury wypisujesz. Lepiej sama się zatrudnij w Urzędzie Pracy. Na pewno wszyscy dostaną pracę kierownika banku.

Gość

Jeżeli ktoś chce zarabiać marne grosze za prace w dziwnych warunkach to polecam

Ktoś
@Gość 26.10.2017 16:58
Jeżeli ktoś chce zarabiać marne grosze za prace w dziwnych warunkach to polecam

O jakich śmiesznych warunkach piszesz? To gdzie pracują co Instruktorzy? Byłaś instruktorem? Podobno zarabiają według oferty na olx 200zł za szkolenie. To jest mało twoim zdaniem? Kiedy tam pracowałaś?

pelka

Praca super. Zarobki świetne. Szefowa mało konfliktowa. Wypłaty ma czas. W sumie więcej rozmawia się z pracownikami biura w sprawach organizacyjnych. Nie narzekam.

asd

też jestem ciekawa, jak szkoleniowcy?

Anka

Hej, ja też z pytaniem, jak wygląda praca dla szkoleniowców?

mimi

hej, czy ktoś może pracował w tej firmie jako szkoleniowiec? Bo widzę, że większość osób które się tu wypowiadają, pracują na stanowiskach stacjonarnych w biurze.

ruda
@mimi 08.08.2017 11:27

hej, zaczynasz tam pracę ? proszę o kontakt, ania292@buziaczek.pl

H

Kategorycznie NIE !! Czy zasługują właściciele na tytuł "Pracodawca" NIE !!! Praca w skandalicznych warunkach tz pomieszczenie zwane biurem to zimna piwnica , zagrzybiała i z robactwem. Temperatura na minusie w okresie zimowym, kaloryfery wyłączone, ciepła woda zakręcona, wody pitnej w butelce nie zapewnia, o kawie, herbacie - zapomnij. Sama szefowa która każe zwracać się do siebie oraz swojego męża - pani panie dyrektorze hahaha Pan "dyrektor" siedzi cały dzień w domu a Pani " dyrektor" duzo by opowidać ..;Zatrudnia tylko na okres szkolny natomiast w okresie wakacyjnym no cóż kłania się urząd pracy i tak w koło Macieja. ..

ktoś
@H 13.04.2017 18:50

Hejka. Tylko Ty nie dostałaś pracy. Cała reszta ma umowy. Jak Cię nie chcą zatrudnić to się nie wyżywaj na innych.

ola

Umowy o pracę na czas próbny, potem określony.

GOŚĆ

Hej gościu. Dlaczego piszesz, że firma jest okropna. Kiedy starałaś się tam o pracę? Bo z tego co wiem już długo nikogo nie zatrudniali.

Gość

Potwierdzam! Okropna firma.

pati

Prawdopodobnie będą chcieli zatrudnić stażystę. Zapytaj w UP Wodzisław Śląski. Ze skierowaniem na staż masz duże szanse.

iza

Pracownikom skończyły się umowy na czas określony, wykorzystali to i zrobili remont biura. Firma była zawieszona na 1 miesiąc.

nick

Hej, a jak wygląda praca w biurze z j.obcym? W ogóle znalazłam na jakiejś stronie info ze firma była zawieszona w działalności w 2013roku, wiec czy praca w niej jest pewna?...

nick

Serio aż tak źle? Pytam o stanowisko pracownik biurowy z językiem obcym...

piggy chrum chrum

ja jestem dopiero po uniwerku na pedagogice i szukam mojej pierwszej pracy dopiero. wiecie kochani forumowicze może czxy mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w METRIS skoro nie mam jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego w praktyce? ale chcę się uczyć i takie doświadczenie zdobyć, pozdrawiam serdecznie

ELKA

fajna praca. Jak ktoś lubi dużo rozmawiać przez telefon. Klienci są kulturalni bo dzwoni się do dyrektorów szkół i przedszkoli. Nie ma takiego chamstwa jak w innych firmach telemarketingowych. Nie zgadzam się z opiniami o wciskaniu książek. Mam regułkę i ją czytam. Chcą kupić lub nie. I tyle. Raz uda się sprzedać dużo a raz mało. Różnie jest. Szefowa nie taka zła jak ją malują. Trzeba mieć do niej dobre podejście. Ludzie w biurze fajni.

POZYTYWNA

Bzdury wypisujecie. Ja pracowałam klika dni i dostałam tyle ile mi się należało. A te Panie które piszą o dyktafonie to niech się lepiej przyznają jakie przekręty robiły podczas dzwonienia. Szefowa jest fajna, nikogo nie obraża. Miło mi powiedziała że nie mogę pracować bo ...... I miała rację mam wadę wymowy. Nie oszukała mnie i podkreślam wypłaciła tyle ile miałam dostać.

cindy

Stanowczo odradzam. Właścicielka nie szanuje ludzi, zatrudnia ich na czarno na dzień lub kilka dni, w dodatku nie płaci, mówiąc, że to było szkolenie bezpłatne. Codziennie tak kogos bezpłatnie szkoli i ma darmowych pracowników dzięki temu. Jest niesłowna i nie potrafi docenić czyjejś pracy, strasznie zadziera nosa, aż odechciewa się pracować.

xyz

Skoro dla Ciebie to proste to się tam zatrudnij a skoro nie orientujesz się w obrotach to się lepiej nie wypowiadaj. Dziennie sprzedaje się średnio 20-30 książek a nie 100. Gdzie ty człowieku znajdziesz dziennie 100 dyrektorów przedszkoli, którzy te książki kupią?

xyz

gosia - premie są ale tylko w teorii. W praktyce jest tłumaczenie, że a to miesiąc był za krótki, a to jakieś święta wypadły itp. W najlepszym wypadku pani Dyrektor zaproponuje 5 groszy od każdej sprzedanej książki więc policz ile w miesiącu musiałabyś sprzedać.

enjoy83

Nie polecam tej pracy. Szefowa nie szanuje ludzi, stresuje każdego, grozi, że jak sie nie sprzeda min. tyle i tyle książek to można się pożegnać, nawet w ciągu pracy. Zatrudnia ludzi na jeden dzień, za darmo niby szkolenie i już nie dzwoni.

byłam_tam

Ja tam byłam co prawda moment na próbę. W sumie nic nieprzyjemnego mnie tam nie spotkało, ale zdawało mi się, że do wciskania komuś książek to mają troszkę za bardzo wygórowane oczekiwania, dlatego chyba ciągle widnieje oferta pracy w UP. Stresujące bardzo, bo jak nie sprzedasz wymaganej ilości książek masz się czym martwić. Po dwóch godzinkach dałam dyla. (usunięte przez administratora)śniła mi się jeszcze parę nocy.

malutka83

Racja, szefowa ma ludzi za nic, zero szacunku, niewypłacalna. Ciągle foch, że za mało książek sprzedajesz, za co możesz wylecieć z dnia na dzień. Monitoring w biurze, żeby mogła oglądać swoich [usunięte przez moderatora]. Słoma jej z butów wystaje, a udaje wielką panią dyrektor. Jest [usunięte przez moderatora] i do tego kłamczucha.

ciekawska
@Zosia 13.04.2017 18:54
Ojej popieram w 100 % Słoma z butów wystaje i do tego śmierdzi potem a smalec z włosów kapie Pani Dyrektor...

A ty skąd o tym wiesz? Pracowałaś tam ostatnio?

psełdo koleżanka
@Zosia 13.04.2017 18:54

A ty popatrz na siebie. I lepiej idź do fryzjera. Bo te rude siano, które masz na włosach było modne chyba za czasów flinstonów. Teraz obgadujesz, a jak pracowałaś to ...... lizałaś.

Ktoś

Zgadzam się z poprzednimi opiniami-[usunięte przez moderatora]! Wystarczy przejść się po Rogowach i popytać ludzi, a mają dużo ciekawego do powiedzenia. Zresztą ciągła rotacja w tej firmie mówi sama za siebie. Nie polecam tej firmy!

inna
@Ktoś 09.10.2013 15:28

nie zauważyłam rotacji. Są osoby które pracują długo bo chcą. Są takie które pracują krótko i gdy się im umowa skończy to nie podejmują pracy z różnych powodów. Szefowa nie zwolniła jeszcze nikogo. Przeważnie jeżeli ktoś jej nie pasuje to czeka do końca umowy i tyle.

Anka

Pytanie na rekrutacji:"czy znasz kogoś z Rogowa?" Zastanawiające, prawda?

?

można widzieć na jakim stanowisku tam pracowałaś?

Oburzona

[usunięte przez moderatora] totalne!Nie polecam nikomu tej firmy! Poniżają pracowników,nagrywają Twoją pracę na dyktafon i nie wypłacają pieniędzy za przerobione dni.Mało tego kłamią z umowami.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego "METRIS" - Rogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staniek Marzena Ośrodek Doradztwa Metodycznego "METRIS"