KOLORAMA

Piła

Opinie o KOLORAMA

MT

Nie mogłam trafić gorzej.... właściciel niczym dyktator.... głuchy na sugestie innych, taki co to musi mieć rację ZAWSZE i za wszelką cenę, powoli, ale sukcesywnie wykańcza psychicznie... Szacunku do swoich pracowników nie ma za grosz! Radzę omijać SZEROKIM łukiem!!!!!!!

Jakiś czas temu miałam okazję pracować w koloramie z tym, że przy ulicy Wawelskiej. W ogłoszeniu przez nich zamieszczonym była mowa o umowie o pracę, lecz na początku każdy i tak dostaje zleceniówkę. Siedziałam tam prawie dwa tygodnie i nie dostałam żadnej umowy, teraz obawiam się czy w ogóle dostanę jakieś wynagrodzenie za mój zmarnowany tam czas. "Pani kierownik" krótko mówiąc nie ma podejścia do pracownika najlepiej, żeby ludzie zastąpić robotami. Serdecznie nie polecam.

waldi
użytkownik zarejestrowany

a ana jakim stanowisku pracowałeś w KOLORAMIE @ted, słyszałem , że poszukują monterów żaluzji poziomych i zastanawiam się nad aplikowaniem do nich, ale nie wiem czy była by to praca na umowę czy tylko na zlecenie?? Bo mnie potrzebne jest stałe zatrudnienie

ted

niskie zarobki (usunięte przez administratora)nie polecam

Andrzej

Chyba wszyscy się boją pisać coś o tej firmie. Ja słyszałem niezbyt dobre opinie ale nie będę pisał co tylko może w końcu ktoś się odważy kto tam pracowal

Zostaw opinię o KOLORAMA - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLORAMA