Kolorama

Opinie o Kolorama

Aktualność
Zapoznajemy się z opiniami pozostawionymi w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy i oczekujemy merytorycznych wypowiedzi.

W miarę możliwości staramy się odpowiadać na Państwa wpisy, jednak nie na wszystkie tematy możemy rozmawiać na forum, dlatego w sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: praca@kolorama.eu.

Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.
Ej tam ktoś

Pracuje w firmie Kolorama już dwa lata i nie zgodzę się z tymi opiniami negatywnymi. Kierowniczka, Liderki spoko Kobietki.,wypłata na czas.Jeśli sam nie spróbujesz tam pracy to się nie przekonasz ! Jak ktoś jest leniem to wszędzie będzie narzekał....????

@Ej tam ktoś

A mnie zastanawiają jednak takie rozbieżności w opiniach. Skoro piszesz, że Tobie pracuje się ok i się z innymi dogadujesz to masz może przy tym jakieś porady? Jakieś konkretne kwalifikacje trzeba wykazywać przy tym? I co z jakąś integracją lub czymś w ten deseń?

Abc

PTo co się tam wyprawia przez owa pani Kierownik to jeden wielki (usunięte przez administratora) Dziwię się że nadal nikt tego nie zgłosił. Nierówne traktowanie pracowników, aneksy dostarczone końcem stycznia. Bardzo dużo osób pod względem wynagrodzenia zostało pokrzywdzonych, pracują w tej firmie kilka lat a wynagrodzenie takie samo jak dla swiezakow. PANI Paulina powinna zostać nagrana jak się odnosi w stosunku do pracownikow czy też osób ja wspierających.

@Abc

A jak się odnosi ? Pracuje tam kilka lat i odnosi się adekwatnie do osoby, jak pyszczysz to raczej nie będzie stała i przytakiwała . Lepiej za robotę się wziąć niż wystawiać opinie, i tak za leżenie większości tam osób zatrudnionych płacą,więc jeszcze dziwne opinie

@Abc

Ostatnie lata przynosiły co roku podwyżki płacy minimalnej o kilkanaście procent. Są to zmiany bardzo dynamiczne z czym mierzy się cała polska gospodarka, a ostatnio także rynek pracy, dostrzegając spłaszczenie różnic w wynagrodzeniach i związanego z tym poczucia krzywdy, cytując: „pracują w tej firmie kilka lat a wynagrodzenie takie samo jak dla swiezakow. …”. Wychodząc naprzeciw tym zmianom wprowadziliśmy rozwiązania organizacyjne ułatwiające i poszerzające możliwość awansu każdemu zainteresowanemu tym pracownikowi.

Ehhh
@Abc

Bardzo przykro czyta się takie komentarze. Kto i co miałby zgłaszać? Gdyby się ludzi nie pilnowało, to każdy robiłby co chce i to już nie byłby zakład produkcyjny. Bardzo dużo osób przychodzi do pracy, ale najzwyczajniej w świecie ściemnia i nie wywiązuje z powierzonych obowiązków, wiec w takiej sytuacji, jak to się ma do osób które rzetelnie pracują? Oczywiście ktoś musi pilnować i rozliczać ludzi. Opiewanie takiej funkcji jak widać to niewdzięczna praca.. Tak naprawdę Paulina to najbardziej zorientowany pracownik jeśli chodzi o produkcje i wszelkie sprawy organizacyjne. Jest bardzo pracowita, produkt zna jak mało kto i w każdej sytuacji pomoże .. ludzie mogliby się zastanowić zanim napiszą komentarz, bo słowa potrafią bardziej zranić jak czyny.. Jeśli się coś naprawdę dzieje to przecież są inne drogi niż pisanie głupich komentarzy na go work .. idealne miejsce do rozwiązywania spraw firmowych … ludzie …

Wspomniana oferta do sklepu internetowego została chyba wznowiona? Ciekawi mnie czemu? czy jest tu ktoś kto był na rozmowie? jak wygląda? i po jakim czasie można otrzymać umowę na czas nieokreślony?

Kandydatka Nowy wpis

Witam, napisano jakiś czas temu, że raczej nie ma żadnych szkoleń. Czy tutaj głównie chodzi o te przygotowujące do samodzielnej pracy na danym stanowisku? w ofercie do obsługi klientów sklepu internatowego widzę, że wymaga się doświadczenia ale zastanawiam się czy jest więcej osób w zespole na dziale do pomocy?

Nowy wpis

@Kandydatka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą rekrutacją i zachęcamy do aplikowania. W zespole obsługi klientów pracuje kilka osób i każda nowa osoba może liczyć na ich wsparcie.

Lizz

Pracuje juz kilka lat i mimo ze wyniki mam dobre to czuje sie nie doceniona. Każda próba rozmowy o podniesieniu pensji kończy sie(usunięte przez administratora) Komentarze na temat (usunięte przez administratora) jak najbardziej prawdziwe. Nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku.

@Lizz

Jak pisaliśmy wcześniej nowy system wynagradzania otwiera szczególne możliwości awansu. Uzależnione jest to od różnych czynników. Dlatego jeśli poczuła się Pani niedoceniona, zachęcamy do ponownej rozmowy, w której wyjaśnimy i omówimy jakie są perspektywy awansu. Wg naszej oceny p. Paulina posiada nie tylko wieloletnie i cenne doświadczenie, ale jest też osobą kompetentną na swoim stanowisku.

@Lizz

Ja tylko zadam jedno pytanie. Czy aby na pewno była taka próba podjęta? Czy nie lepiej zgłosić wszelkie wątpliwości, sugestie do odpowiednich osob zamiast pisac komentarze tutaj? Oprócz kierowników są inne osoby które mogą pomoc …

Helena
@Anonim

Nie ma tego na szkoleniu jakimś? I dobrze rozumiem, że nie ma się tylko jednego przełożonego ponad sobą? To do kogo jeszcze można się zwrócić w razie potencjalnych problemów?

Nowy wpis

@Helena

W tym zakresie zachęcamy do kontaktu z bezpośrednimi przełożonymi lub liderami.

Firma Kolorama prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca kierownika zakładu produkcyjnego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Ya

Przepracowane wystarczająco długo, żeby móc się wypowiedzieć. Opinia napisana uczciwie i nie pozłości. Zaczynając od plusów: - wynagrodzenie na czas - nowo wybudowana hala - pracownicy produkcyjni + zastępcy głównego kierownika + pracownicy biura bardzo mili i pomocni. Niestety na tym plusy się kończą. Minusy pracy: - praca zmianowa - Główny kierownik Pani Paulina — nie zna praw pracownika, krzycząca i zawsze mająca pretensje. - wysyłanie pracowników na dwór w złych warunkach pogodowych, żeby robili prace niezgodnie z ich miejscem, które było zapisane w umowie np. sprzątanie placu ze (usunięte przez administratora) przenoszenie ogrodzeń i ciężkich bloków itp. w razie braku pracy na hali - potrafi uwziąć się na pracownika, prowadzi monologi nie, dając dojść do zdania drugiej osobie, przez co dochodzi od odejść z firmy. Neutralne: - w zależności, gdzie się trafi praca, jest troszkę lżejsza lub troszkę cięższa, lecz bez tragedii. - Bez tej Pani nie byłoby tylu zwolnień i praca byłaby przyjaźniejsza Czy polecam, czy nie to już, każdy musi tam popracować i wyciągnąć wnioski.

@Ya

O pracy zmianowej informujemy wszystkich kandydatów, którzy aplikują do pracy. Pani Paulina, asystuje zarządowi firmy w sprawach produkcyjnych i organizacyjnych. W ramach swoich obowiązków przekazuje różne informacje, zdarzają się takie, które nie są popularne wśród załogi. Prace na zewnątrz mogą wykonywać magazynierzy, kierowcy i pracownicy pomocniczy.

To ile tych kamer w praktyce macie? Liczył ktoś z kiedyś z ciekawości? piszą ze dużo i ze w łazience miały być chyba montowane. Mimo to zastanawiam się czy one faktycznie mobilizują do pracy? jaki maja na nią wpływ?

Czy kamery mobilizują do pracy ... Zachodni rynek szybko zweryfikował pracę, a jakość produktu w tej firmie. Żaden bat na pracownika nie da jakości. Konsekwencją jest brak zamówień. Kolorama dziś rekrutuje na stanowisko cudotwórcy który przekona zachodnich pośredników do kupna tego wyrobu żaluzjopodobnego. (usunięte przez administratora) produkt sam się sprzedaje. Czy nikt nie widzi tam analogii, że im większy wyzysk i inwigilacja tym mniej chętnych na produkt?

Witam, czy staże w kontekście obsługi klienta są możliwe? także widzę te ofertę, do której ktoś niedawno nawiązał w kontekście współpracy z klientem zagranicznym. Czy jeśli nie spełnia się tego wymogu odnoszącego się do doświadczenie (min 2 lata) to można w ogóle starać się o prace? czy byłby możliwy okres próbny?

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą rekrutacją na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta zagranicznego. Analizujemy CV wszystkich kandydatów i kandydatek również tych, którzy nie posiadają dwuletniego doświadczenia w tym zakresie, ale mają np. 1,5 roku. Wszystkie kandydatury rozpatrujemy indywidualnie, dlatego zachęcamy do aplikowania, a w razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail praca@kolorama.eu lub pod nr 575 844 860.

Ojjj

Taaaak, codziennie Ty się odzywasz ! Do znudzenia, nikomu już się nie chce odpisywać na tak bzdurne, nudne i niczego nie wnoszące komentarze !

Pracodawca nie szanujący pracowników i traktujący nie uczciwie. Liczy się tylko ilość co odbija się na jakości. Nie polecam firmy, praca jest ciężka, wymagania coraz większe.

Pracownik pracujący w Kolorama

Kolorama to wciąż zakład produkcyjny nie spa czy ośrodek wypoczynkowy. Głównym celem pracowników przychodzących do pracy jest efektywna praca. Myślę że nie tylko do Koloramy przychodzi się po to by pracować, we wszystkich miejscach pracy obowiązuje ta zasada. Jest to nawet obowiązek każdego pracownika. Skoro źle Ci się pracuje czy masz problem z kamerami które służą bezpieczeństwu, możesz śmiało zmienić pracę. Pracuje tu od 4 lat, kamery nie są dla mnie problemem ponieważ pracuje uczciwie.

Na podstawie czego snujesz w ogóle domysły dotyczące takich restrykcji względem udania się do łazienki? Kiedykolwiek zwrócono na to komuś uwagę, że wyszedł na dłuższą przerwę za potrzebą czy o co chodzi?

Mam pozytywne odczucia

Pracuję ponad 2 lata, mam umowę i wynagrodzenie zawsze na czas w kwocie na jaką umówiliśmy się z pracodawcą, która widnieje na umowie. Pracowało się w wielu miejscach i trzeba przyznać, że praca należy do tych lekkich w dobrych warunkach bez smrodu, dymów, chemii, hałasu, itp. W Koloramie Pracodawca wymaga bo nie jest organizatorem turnusów rehabilitacyjnych, a organizatorem pracy i zależy mu na rozwijaniu biznesu dzięki czemu firma funkcjonuje dobrze i nie ma widma zwolnień. Obiekt przy ul. Krzywej jest bardzo estetyczny, nie ma problemów z parkowaniem samochodu, pomieszczenia socjalne są na bardzo wysokim poziomie. To co się nasuwa po przeczytaniu kilku komentarzy na tym portalu: Dla kandydatów: - nie ma bonusów, nie ma 13,14,15-stek, nie ma multisporta, są fajne paczki i bony na święta dla dzieci oraz propozycja ubezpieczenia grupowego, - szkolenia są tylko te wymagane przez prawo (nie wiem jak to wygląda u kierownictwa), - dobre warunki pracy: praktycznie wszystko jest nowe, - skąd są negatywne opinie o firmie: jak ktoś kłóci się ze wszystkimi lub prowadzi swoją wewnętrzną walkę sam ze sobą i finalnie odchodzi, to często w przypływie emocji wylewa żale na takim portalu jak ten, żeby dodać sobie otuchy. Takie komentarze warto traktować z przymrużeniem oka :)

Ktoś

Naprawdę?.. Gdyby było tak fatalnie jak opisujesz w każdej opinii a dodajmy, ze każda negatywna opinia w ostatnim czasie to jedno IP-to ludzie by uciekali z takiej firmy, a jednak sporo ludzi z produkcji pracuje z bardzo długim stażem 10-12 lat i żadna krzywda im się nie dzieje.. Pora się pożegnać z Koloramą i iść do przodu, a nie cały czas interesować się tym, co się dzieje w firmie i pisać takie komentarze.. PozdrawiaMY z Koloramy.

ABC

Prawda jest taka, że opinie są wystawiane przez osoby, które oczywiście już nie pracują dla Koloramy.. Nie rozumiem jak można pracować dla firmy tyle lat i na końcu oczerniać wszystkich dookoła, a szczególnie Szefa. Pracuje w firmie kilka lat i nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja. Szef jest inteligentnym gościem, który założył firmę od zera i dla mnie to jest oczywiste, ze będzie pilnował swojej firmy i pracowników. Ludzie ewidentnie dodają komentarze, żeby skłócić załogę i wprowadzić zamęt, a przede wszystkim zniechęcić nowe osoby do pracy w naszej firmie. Jeśli jest się w porządku to Szefostwo również jest w porządku. Wszystko działa w dwie strony.

j@

@Nn ktos tu ewidentnie ma problem, ale chyba sam ze sobą i swoimi ambicjami. Radzę mierzyć siły na zamiary i życie będzie piękniejsze;)

Kolorama poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Iza

Nie polecam. Trzy osoby z biura się tam ostatnio zwolniły. W tym z doświadczeniem paroletnim. Nie licz na umowę na stałe. Jesteś tylko zasobem ludzkim.

@Iza

Dziękujemy za komentarz. Powyższa sytuacja nie miała miejsca, a portal GoWork nie jest miejscem do omawiania indywidualnych spraw pracowniczych. Każdego kto chciałby uzyskać informacje o rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta zagranicznego zachęcamy do kontaktu na adres e-mail: praca@kolorama.eu.

NN

Jak najdalej od tego pracodawcy. Brak szacunku, o urlopie możesz zapomnieć a za każde przewinienie obcina pensje. Każdy kto ma jakieś ambicje ucieka z Koloramy, reszta, która zostaje żyje marzeniami, ze pan szef się zmieni . Ten człowiek sie nie zmieni! AVOID!!!

@NN

Hm. Ciekawe co na taki rodzaj budowania wizerunku byłego pracodawcy, powiedziałby nowy pracodawca.

To ja teraz tylko nie wiem jednego po ostatnim wątku. Aktualnie widnieje oferta dla specjalisty ds. obsługi klienta zagranicznego. Ktoś napisał, że trzy osoby odeszły, ale potem padło stwierdzenie, że to chyba nie prawda. Skoro tak to czemu aktualnie jest dostępna oferta? To rozwój?

Prostując nieprawdziwą informację, oświadczamy, że z zespołu odeszła jedna osoba. Stąd rekrutacja na to stanowisko, a wszystkich nią zainteresowanych zachęcamy do kontaktu osobistego. GoWork nie jest miejscem do omawiania indywidualnych spraw pracowniczych, i nie powinien być też miejscem do zamieszczania niemerytorycznych i dalece nieobiektywnych informacji.

Aktualność

Ej tam ktoś

@Ej tam ktoś

Firma nie docenia pracowników z długim stażem... pensje bliskie najniższej krajowej

Dziękujemy za komentarz. W firmie Kolorama każdy pracownik ma możliwość awansu, co wiąże się z podwyższeniem wynagrodzenia. Jest on uzależniony jest od m. in. doświadczenia, jakości pracy i osiągania uśrednionych norm dla danego stanowiska. Awans nie jest powiązany ze stażem pracy. Natomiast wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska i szczebla zaszeregowania. Im pracownik lepiej sobie radzi, tym szybciej może awansować i uzyskać wyższe wynagrodzenie.

Czy w Kolorama odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dzień dobry. Jeśli chodzi o rekrutacje wewnętrzne, to jak najbardziej prowadzimy takie rekrutacje. Pracownicy z odpowiednim doświadczeniem i umiejętnościami mają możliwość awansu na wyższe stanowiska.

Barbara

Cześć, chciałam się trochę rozeznać w sprawie oferty Specjalista ds obsługi klienta zagranicznego. Ktoś z Was wie, z jakim doświadczeniem szukają ludzi? Będę wdzięczna za informacje.

@Barbara

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem specjalisty ds obsługi klienta zagranicznego. Jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności, to najważniejsza jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Istotnym dla nas jest także doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego zarówno w formie telefonicznej jak i mailowej. Te dwa aspekty są bardzo ważne jeśli chodzi o pracę na tym stanowisku. Z pewnością przyda się umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, komunikatywność i priorytetyzacja zadań.

Czy Kolorama zapewnia kartę multisportu?

Karty Multisport były dostępne dla naszych pracowników przed pandemią. Obecnie są zawieszone.

Beata
@Kolorama

Dzień dobry. A można się z ciekawości zorientować kiedy będą miały szansę powrócić? I odnośnie okresu świątecznego czy pracownicy mogą spodziewać się jakiś paczek?

@Beata

Dzień dobry. Jeśli chodzi o karty Multisport, to na chwilę obecną nie planujemy ich przywrócenia ze względu na zbyt małe zainteresowanie nimi wśród załogi. Pracownicy nie otrzymują paczek świątecznych, natomiast mogą korzystać z systemu kaftereyjnego, który oferuje im dodatkowe zniżki.

Bbb

Nie polecam teraz lubują sie w Ukrainie i ich pracownikach zero przepisow BHP przydala by sie tam kontrona z Inspekcji Pracy

@Bbb

Pracowników z Ukrainy zatrudniamy od kilku lat. Jeśli chodzi BHP, to razem z naszym BHP-owcem i kierownikami systematycznie robimy audyty wewnętrzne, odbywają się szkolenia BHP, pracownicy przechodzą badania. Wszelkie nieprawidłowości związane z BHP, staramy się od razu rozwiązywać. W przypadku pojawienia się jakiś nieścisłości zapraszamy do kontaktu w celu wyjaśnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolorama - Piła

• Jak się pracuje w Kolorama?

Zobacz opinie na temat firmy Kolorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolorama?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kolorama?

Kandydaci do pracy w Kolorama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kolorama