Z-dy Mechaniczne Przemysłu Caramiki Budowl. CERAMA Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Z-dy Mechaniczne Przemysłu Caramiki Budowl. CERAMA Sp.z o.o.

Mirek

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja przyjmowania nowych pracowników do firmy Z-dy Mechaniczne Przemysłu Caramiki Budowl. CERAMA Sp.z o.o.? Nie mogła znaleźć aktualnych ofert w internecie, a jestem bardzo zainteresowany współpracą z nimi. Może ktoś mi pomóc?

fakt

Wykańczalnia na halach mróz zimą jak na dworze że zdechnąć można. Stare rupieciowate maszyny pamiętają czasy Stalina.

ja

Najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w jakim robiłem nie zbliżać się bo śmierdzi

Zostaw opinię o Z-dy Mechaniczne Przemysłu Caramiki Budowl. CERAMA Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z-dy Mechaniczne Przemysłu Caramiki Budowl. CERAMA Sp.z o.o.