Azco Polskie Meble Biurowe

Bielsko-biała

Opinie o Azco Polskie Meble Biurowe

Dare

Mam wrażenie, że Azco Polskie Meble Biurowe wie co robi, widziałem jak się im żyje, fantastyczna sprawa

była pracownica

kilka powiązanych firm? tak, nawet kilkanaście - co w tym dziwnego na rynku mebli to nie wiem, a pracowałam w nim pare lat - każdy tak działa. praca sama w sobie trudna bo wymaga myślenia (które ludzie przyzwyczajeni do schematów nazywają kombinacjami) ale sprzedaje się całkiem fajne rzeczy. a firma - trzeba oddać że szybko się rozwija, atmosfera fajna, ludzie w porządku no ale.. pieniążki nie te oj nie te -nijak się mają do zarobków u konkurencji.

bielsko

to jest tak jak ktoś myśli, że dając komuś pracę i uważa, staje się jego Władcą - nie ta epoka ( usunięte przez administratora )

Prawda

Szczera prawda i tyle

Zostaw opinię o Azco Polskie Meble Biurowe - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Azco Polskie Meble Biurowe