Opinie o SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o w Wielkanoc

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o w Wielkanoc

Martyna

Czy prowadzą aktualnie rekrutację?

proste
@Martyna

Zadzwoń/napisz do nich i zapytaj. Najprostsza droga.

Tonik

To normalne, że firmy zachęcają do pracy. Dobrze płacą dobrym pracownikom.

????
@Tonik

Niestety, nie płacą... ☹️

!!!!
@????

Widocznie miałeś/łaś pecha nie być dobrym pracownikiem. Innym płacą :-)

Bystry umysł

Uwaga na zachęty do pracy na repa !!!! (teraz rekrutują) kasa strasznie cienka a obiecywanie dużej kasy nie ma nic wspólnego z prawdą , jak przedmówcy z dużego wozu pisali już wielokrotnie omijać wielkim łukiem

Sarkasta
@Bystry umysł

"repa"? zachęty? "obiecywanie"?, ..."z dużego wozu" .....nie ma co fachowiec i specjalista w temacie Nam się trafił :-) i do tego skromny "Bystry umysł" :-) Bystry jedź swoim "małym wozem" do sukcesów i wielkiej "kasy" bez "zachęt" :-) i omiń Sarię "wielkim łukiem" :-) proszę . Chyba, że Ona już ominęła Cię pierwsza :-)

mrówka
@Bystry umysł

Co oznacza "repa"- bo nie wiem, a pracowałem w Sarii...

Feliks

Tak rzadko zaglądacie na to forum. Czy jest jakiś powód?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
aaaa

a chleba cale auto za 15gr,za worek brutto i to jest kasa za luty 2400 z groszem

aaaa

daremna firma a co z kasom to za 6 tygodni tyle zarobisz

Wacław

Cóż to za postawa? Jeśli dzieje się tak źle to może trzeba zgłosić to wyżej??

Zmęczony
@Wacław

Wacław, komu??? Decydentom, którzy celowo doprowadzili do takiej sytuacji???

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy pracodawca ma swoje plusy i minusy. O minusach napisaliście juz ponizej to ja dodam kilka zdań plusów. W sarii jako kierowca pracuje ponad 10lat na przestrzeni tych lat firma bardzo sie rozwinęła. Były zarobki lepsze i gorsze ale zawsze na czas. Nigdy żadnych opóźnień 10 każdego miesiąca pensja wpływa na konto. Zarobki opiewają na kwotę ok. 3500zl ale praca 4 dni w tygodniu. Firma dba o samochody serwisuje i ma własny warsztat pilnuje bezpieczeństwa. Urlopy płatne gdy trafi sie L4 nie ma żadnego problemu można iść chorować. Ponad połowa pracownikow ma staża pracy ponad 10 lat. Gdyby było tak źle sadzę ze nikt by tak długo nie wytrzymał. Kierownik i "laptopowe matoły" wymagają bo muszą ale idzie sie z nimi dogadać jeśli sam jesteś w porządku i zależy ci na pracy. Proponuje przyjść do pracy w Sarii popracować i samemu zobaczyć czy to taki zły pracodawca szczerze to bliżej mu do budżetówki niż prywaciarza. Dla wszystkich posługujących sie własnym rozumem polecam wziąć pod uwagę ze opinie na takich stronach pisze sie tylko negatywne bo jak komuś dobrze to skupia sie na własnym życiu po pracy a w pracy stara sie dobrze wykonywać swoje zadania a nie smarować bzdury na forach. Poza tym lepiej narzekać i oczerniać niż chwalić taka niestety ludzka (polska) natura... Prace w sarii oceniam 8/10

Wielki Brat
@anonymous

anonymous zarobki płacone na czas są obowiązkiem pracodawcy, a nie przywilejem dla pracownika, że szanowny Pan i Władca zechciał zapłacić za wykonana usługę. Obowiązki ustawowe są czymś naturalnym. Ci co nie płacą, spotykają się z ludźmi w sądzie. Porównujecie się do gorszych a nie lepszych pracodawców? O którym własnym warsztacie wspominasz? Chyba coś nas ominęło :-D . Leasingi mają umowy serwisowe więc nie jest to żadne "Aj waj", ale standard w każdej flocie, no chyba, ze porównujesz niemiecki koncern się do Ziutka ze stodoły :-D. Jak sądzę wszyscy zadowoleni pracownicy nie mają odwagi by napisać coś pozytywnego na temat Sarii.... ale Ty się szarpnąłeś. Brawo!!! Szkoda tylko, ze same lanie wody, zero konkretów, ale rozumiem, ze każdej firmie potrzebny jest jakiś klakier. Fantastycznie, się w tym sprawdzasz. Powodzenia :-D

@anonymous

A ilu Was jest na Refood-zie że stażem powyżej 10 lat??? Bajki piszesz...

@anonymous

4 dni pracy, mnóstwo godzin, smród i tony chleba na plecach trzeba nosić. 3500? Śmiech, co za to płacą.

@anonymous

Nowy Modlin warto ściągnąć pracowników do siebie, ale nie kłamstwem ale rzeczową prawdą. Obiecujecie ok. 3500 zł. No ale z lewizną, powiedzmy o tym wprost. Z plusów dla kierowców - brak kontroli nad towarem. W myśl przysłowia bierz ile chcesz. Brak kontroli nad paliwem, lepiej nie dotankowywać, bo chłopaki gonią. Firma dla tych co lubią kombinować, nie dla uczciwych ludzi. W Sarii da się zarobić ale nie uczciwie. Co do L4 to owszem nie gonicie bo wiecie, że bez niego w cienkich okresach mizerne wypłaty. Do tego tony pieczywa, bary wysiadają.

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!1

Wielki Brat

Totalne szambo!!!

Zorro

Nie polecam. W firmie Re-food pracują głównie laptopowe "matoły", którzy za siedzenie dostają większe wynagrodzenie niż pracownicy, którzy harują od rana do nocy. Oszuści i karierowicze dorabiający się na szarych pracownikach. Oszukują na godzinach, kombinują z czasem pracy, są nieuczciwi i wyzyskują ludzi. Najgorsza firma, w jakiej pracowałem.

trzyosoby

Firma ma rozległe pomysły ale prawda jest taka, że każdy nowy pracownik bez wyjątku dostaje od starych pracowników wyższe wynagrodzenie. Ja już nie pracuje w Saria Polska i jest to ostatnie miejsce, które mógłbym polecić. Nie ważne czy to: Długi Borek, Stare Tarnowo, Wielkanoc, Modlin czy Warszawa. Przedsiębiorstwo obiecuje cuda na kiju, a jak jest to każdy wie.

nikogo, awansował ten gość co był tam kierownikiem a dyrektorka przenieśli i cos innego teraz robi. Więc może będzie lepiej teraz.

ciekawy

Kogo wywalili???

ale teraz ostatnio zmienił sie dyrektor więc jest szansa że bedzie lepiej, stawki moze nie beda wieksze ale podejscie do ludzi może lepsze. Facet pnoć nie jest zły i dużo robi.

Kluczewski

Chora firma, premia nawet za czystość samochodu.. Codziennie mycie a dyrektor przyjeżdża i zagląda czy w nadkolach czysto, ale czy dany samochód ma czym hamować to już nie sprawdzi. Wyjeżdżasz o 5rano po 10worków na biedronce musisz przenieść z rampy na auto na pojemniki położyć każdy jeden worek.. Praca jak w Oświęcimiu.. Musisz chodzić w białych strojach jak pogromcy duchów albo doktorzy.. Za normę godzin zarobisz 2400zł.. Żenada!!!!!!! Nie polecam!

kierowca

nie polecam pracy w tej firmie o/Wielkanoc.. atmosfera rolnikow ktorzy pracowali by tam za 1000zł i mowili ze jest (usunięte przez administratora)

Kolega

12 ton noszenia dziennie. Podpisujesz umowę na kierowcę a dzwigasz jak tragasz do tego smród nie do opisania polecam dla chorych psychicznie. Pan kierowniczek obiecuje gruszki na wierzbie. Pinokio , kłamca.

mrówka;)
@Kolega

Prawda to... Dlatego już tam nie pracuję i nie polecam!

Też zmieniam

Potwierdzam opinię ' Byłego klienta'. Też zmieniłam :-)

Były klient

Polecam firmę z Danielowa :) Współpracuję z nimi od ok. pół roku i jest ok. Przede wszystkim kontakt z przedstawicielem handlowym, który co jakiś czas dzwoni do mnie lub odwiedza pytając, czy są jakieś problemy ze współpracą, czy jakieś zastrzeżenia. Doradzi, podpowie. Dla mnie rewelacja, czego nie było w Sarii :(

Zostaw merytoryczną opinię o SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o - Wielkanoc

• Jak się pracuje w SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o