counter
3 33 101 5 1
Aga

Jako była klientka firmy stanowczo odradzam współpracy z tą firmą. Jeżeli chodzi o podpisanie umowy wszystko super. Bardzo miły Pan obsługujący teren Małopolski, kolejnego dnia po telefonie zjawił się podpisać umowę i tu wszystko co dobre się niestety kończy. Na pojemnik czekałam 3 MIESIĄCE (finalnie nie dostarczono go, a FV spływały)! Nieustanne reklamacje, telefony - zero odzewu, dział obsługi przełącza po 5 razy do kolejnych działów ale nikt nie może stwierdzić gdzie popełniono błąd!! CYRK! Całą współpracę pozostawię to bez komentarza. Zatrudniają kolejnych kierowników, których nie ma kto szkolić bo obecni pracownicy mają swoje obowiązki i finalnie traci na tym klient który nie jest w ogóle obsłużony a sanepid nie interesuje się takimi wyjaśnieniami. Serdecznie nie polecam i miejmy nadzieję że ktoś w końcu przejrzy na oczy! PS. Pozdrawiam Pana Pawła, bo jako jedyny sprawiał wizerunek konkretnego w tej firmie, cała reszta - klapa.

Paweł
@Aga

Witam, to ja miałem ogromną przyjemność pracy w tej firmie i bardzo miło przeczytać (po wielu latach) tak pozytywny komentarz w moja stronę. Pozdrawiam serdecznie

Angela
@Paweł

Również bardzo dobrze wspominam współpracę z Panem Pawłem. Pełen profesjonalizm. Dodatkowo to mężczyzna z doskonałym wyczuciem sytuacji oraz ciekawym poczuciem humoru. Pozdrawiam.

Klient
@Angela

Potwierdzam !

Ewa Kobylicka Nowy wpis
Klient
@Paweł

Trudno o Panu zapomnieć ....Kontakt z Panem to ogromna przyjemność.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kierowca
Kandydat

Ile zarabiają kierowcy w sarii ?

Jerry Nowy wpis
@Kierowca

Bawełniane pola Luizjany

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Czy jest możliwość pracy w SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o na część etatu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy pracodawca SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tede
@Pytanie

Wręcz przeciwnie. Ciągle mowa o oszczędnościach i dodawanie obowiązków

Zainteresowany
@Tede

Słyszałem, że w Firmie były ostatnio spore podwyżki dla Pracowników produkcji i administracji i wynagrodzenia są już dobre. Proszę o informację ponieważ jestem zainteresowany pracą w Saria.

Bibi
@Pytanie

Motywuje premiami które potem zabiera, innymi słowy po prostu wymyślą jakąś premie po to aby mieli co zabrać.. A ty dostajesz gola wypłatę i się cieszysz z jalmuznej

Użytkownicy czekają na odpowiedź 242 dni.

Czy SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o zapewnia kartę multisportu?

Ja_ze_Sarii

Kompletny, powtarzam KOMPLETNY brak profesjonalizmu, wiedzy i umiejętności w wykonywaniu prac

Dziewczyny jaki styl panuje w SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o?

moda
@Pytanie

Styl hipsterski :-) z naczelną szafiarką w Wielkopolsce:-)

Misia
@moda

Taka branża :) styl vintage :)))

moda
@Misia

Oczywiście dopasowany do wyjątkowej figury :-)

Monika
@moda

Widzę, że poczucie humoru Wam dopisuje. To oczywiście bardzo dobrze, jednak wypadałoby już nieco poważniej podejść do pewnych spraw. Na pewno jesteście pracownikami w firmie SARIA MAŁOPOLSKA. Na ten moment szukają tam Przedstawiciela Handlowy ds. Refood - i to ogłoszenie, i pozostałe widnieją na znanej stronie z ofertami pracy. Powiedzcie mi, czy pracodawca zapewnia handlowcom wszelkie niezbędne narzędzia pracy?

Adam

@Odp. Żeby docenić dobrą firmę, trzeba samemu być dobrym pracownikiem.

Ewa
@Adam

Coś sporo jest tych złych Pracowników, którzy nie doceniali i nie doceniają aż tak "dobrej" firmy. Rotacje mówią same za siebie.

Jasiek

Ludzie interesują się pracą więc po co tak nerwowo? Można podpowiedzieć, że to bardzo dobra firma i po wszystkim

Lolek
@Jasiek

Pyszna :D

PATRON
@Lolek

Haha Lolek aleś dowalil

Odp.
@Jasiek

Ale to nie jest bardzo dobra Firma. To nie jest nawet dobra Firma.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Mrówka
@Pytanie

Wigilia nie jest wolna. Co jest do zrobienia-trzeba zrobić. A że jest to okres przedświąteczny roboty jest od groma.

Sebastian
@Mrówka

Możesz napisać jakie benefity obowiązują w pracy? Mam na myśli premie lub solidny pakiet socjalny.

:-)
@Sebastian

Żart :-) poza wszystkim : 1. Albo jesteś Pracownikiem Gowork i wypuszczasz sztuczny temat zastępczy, 2. Albo prowokujesz. Firma nie jest godna uwagi i ma poważne wewnętrzne problemy zarządcze > "Ego" wylądowało :-) pozdrawiam

Kamila

Mógłby ktoś nakreślić nieco bardziej warunki panujące w firmie? Czy warto starać się o posadę?

:-)
@Kamila

NIE

Jarek

Ejjjjj, wszystkie mrówki i chrabąszcze, swoje sprawy załatwiajcie na swoim podwórku ;), bo tu ludzie z ulicy próbują dowiedzieć się o pracę, co tu dużo kryć, głównie my ..... kierowcy. Jeśli to forum ma służyć waszej durnej prywacie to chyba czas założyć nowy wątek. Może na etransporcie tam filtuja spamy :) :D

Ula

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi? Jakie zarobi dostaje się na początek?

Jarek
@Ula

A o jakim stanowisku piszesz o biurze, czy o kierowcy?

mrówka

Atmosfera jest tak miła, że ci mądrzejsi rozglądają się za czymś innym....

@mrówka

odpowiedział "mrówka" = "filozof", który nie pracuje w Saria od ponad roku :-) i widocznie nie zrobił spektakularnej kariery gdzie indziej skoro zagląda na to forum i aktywnie się udziela :-)

@chrabąszcz

Nie pracuję w Sarii ponad 2 lata i nie żałuję. Pracowałem prawie 10 lat i wiem co piszę w odróżnieniu od Ciebie. Wiem, że dobre czasy w Sarii minęły bezpowrotnie i nie mów mi, że jest inaczej, że będzie (czy jest) dobrze bo guzik wiesz, jak było i jak powinno być za taką pracę. Myślę, że wiem kim jesteś i dlaczego tak piszesz. Spłacisz kredyt - będziesz innego zdania....

@mrówka

Filozofia frustrata:-) nawiasem mówiąc nie mam kredytu.

@chrabąszcz

Zaglądam nie tylko tu, a o moją karierę nie musisz się martwić :)

@mrówka

Nie martwię się. Na bank osiągasz zapewne spektakularne sukcesy zawodowe z takim potencjałem:-) Super, że odszedłeś z SARIA i możesz osiągać wyżyny zawodowe a i Firmie SARIA wyszło to na dobre :-) zaglądasz na inne fora bo Pracodawców, którzy nie poznali się na Twoich jakże wysokich kompetencjach zawodowych jest więcej :-) aż żal, że marnujesz się jako "mrówka".

@chrabąszcz

Oj tam, oj tam... Obrońca to obrońca, nie podyskutujesz o faktach-tylko o mitach. Wazelinuj dalej. Powodzenia!

anonymous
@mrówka

To nie poziom podstawówki chłopie. W żadnym Twoim wpisie historycznym nie widzę faktów - tym bardziej dotyczących obecnej sytuacji Firmy. Jedynie jakieś wypociny "pseudo filozofującego" i sfrustrowanego byłego Pracownika. Mitomana właśnie :-)

Mrówka
@anonymous

Super, że tak myślisz, a myślisz jak Jastrząb... Polecam Ci pracę w tej firmie, bo skoro piszesz, że jest ok to jest ok. Serdecznie pozdrawiam.

anonymous
@Mrówka

Jastrząb? Reprezentujesz swoisty rodzaj zoo-dewiacji :-) non -stop porównania odzwierzęce. Jakieś kompleksy antropologiczne? Pracuję więc nie musisz mi polecać. Dla mnie jest OK :-)

Baśka

Czy firma potrzebuje pracowników? Podpowiedzcie coś więcej.

Radzio

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Zainteresowany

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Jakieś wskazówki?

rozczarowany
@Zainteresowany

A Ci dalej swoje :-) ma pewnie "jakieś". Wymyślcie coś nowatorskiego Panie/Panowie z Gowork. Poproście konkurencję o "jakieś wskazówki" jak się to robi.

Witold

Czy tak dobrze się pracuje, że tak rzadko tu zaglądacie?

jakie pytanie taka odpowiedź
@Witold

Witold zapewne pracowniku Gowork. Tak pracuje się dobrze.

obserwator
@jakie pytanie taka odpowiedź

Witold, Martyna, Feliks i może jeszcze Jadzia lub dowolne podawane imię dla potrzeb podsycania atmosfery przez pracowników Gowork - jedziecie:-) "czy na pewno"? "jesteś pewien"? "co słychać w firmie"? a może wymyślicie coś nowego?

Martyna

Czy prowadzą aktualnie rekrutację?

proste
@Martyna

Zadzwoń/napisz do nich i zapytaj. Najprostsza droga.

Zostaw merytoryczną opinię o SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o - Wielkanoc

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o
3/5 Na podstawie 33 ocen.