DOMINIKA DZIEDZIC

Katowice

Opinie o DOMINIKA DZIEDZIC

niedoszłaoszukanaklientka

nie polecam kupować ubrań u dominiki dziedzic w luv ya clothing! W ciągu 2,5 miesięcy od złożenia zamówienia i opłacenia przelewu dostawałam chamskie odpowiedzi na przemian z ignorowaniem. W końcu zgłosiłam sprawę na policji. dziedzic nagle odezwała się, że nie podałam jej danych do przelewu ze zwrotem pieniedzy, o które niby prosiła. Po prostu okazało się, że wpadli do niej panowie policjanci z niezapowiedzianą wizytą bo wcześniej nie chciała oddać pieniędzy ani wysłac bluzy. Szkoda nerwów i zachodu.

Zostaw opinię o DOMINIKA DZIEDZIC - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMINIKA DZIEDZIC