Termoman Zakład Usług Termoizolacyjnych Podgórski Marian

Radzionków

Opinie o Termoman Zakład Usług Termoizolacyjnych Podgórski Marian

Markj

Potwierdzam opinię SEBY. pan marian Zwyczajnie okrada ludzi z ich pieniędzy i godności. Nie ma Ubezpieczeń i Badań dla świeżaków. Za mojego dwutygodniowego pobytu w tej firmie, dowiedziałem się iż chłopak, który tam pracuje i nie ma umowy, jest co miesiąc okradany w Podatku Dochodowego, który jest mu skrupulatnie Odliczany! bo takie jest widzimisię tego "wyrwigrosza" :] NIE POLECAM NIKOMU.

Seba

Nie polecam, wypłaty sięnie zgadzają, zero organizacji, na kązdym kroku próbuje wydywmac na pare groszy.

Zostaw opinię o Termoman Zakład Usług Termoizolacyjnych Podgórski Marian - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termoman Zakład Usług Termoizolacyjnych Podgórski Marian