CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN

Świebodzin

Opinie o CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN

pery
użytkownik zarejestrowany

Firma z pewnoscia posiada duże doświadczenie w usługach transporotowych, tym bardziej, że istnieją trochę już, szkoda tylko ,że jednka panuje tam brak szacunku dla ludzi, z tego co piszecie,

jaxxx

Moge tylko potwierdzic powyzsze opinie. Do dzis brak wynagrodzenia,a szanse na wyplate znikome. Brak slow na caly zarząd. Pozostaje tylko zbiorowy pozew do sądu złozyc. ..

miki1302

Z dniem dzisiejszym firma stała się NIEWYPŁACALNA. Kompletny brak poszanowania dla pracowników . Nikt nie śmiał się stawić i przedstawić sytuację w firmie. Mydlili oczy do ostatniego dnia.Co więcej- kierownik już od miesiąca pracował w innej firmie. Zwiał jak szczur :P

august1954

Nic pozytywnego napisać nie można..Niskie zarobki, płaca minimalna za normę czasu pracy, zeby przeżyć trzeba wypracować ponad 300 godzin w miesiacu..Ponad to pracodawca zalega z wypłatami..Podsumowując wielkie wymagania za minimalną pensję i jeszcze bez gwarancji wypłaty. .

Zostaw opinię o CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN