Opinie o Głąbik Elżbieta Agencja Usługowo - Handlowa Błysk Elżbieta Głąbik w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Głąbik Elżbieta Agencja Usługowo - Handlowa Błysk Elżbieta Głąbik, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Głąbik Elżbieta Agencja Usługowo - Handlowa Błysk Elżbieta Głąbik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Głąbik Elżbieta Agencja Usługowo - Handlowa Błysk Elżbieta Głąbik w Katowice

Kobieta Nowy wpis

Kiedyś pracowalam u tej osoby wBielsku obiekty potracila.Nie odpowiedzialna nie kompetentna ,potrafila się kłócić ze swoim mężem na oczach pracowników.Nie interesowala się kompletnie pracownikami.Jedyną jej odpowiedzią byl chisteryczny kszyk na pracowników.Jak chcialam się zwolnić robila mi problemy bo nikt tam nie chcial robic.Mialam trzy czwarte etatu,a bylo roboty na dwie osoby.Ta osoba kompletnie nie nadaje się do prowadzenia firmy.Nie polecam.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nadal nie widać zbyt wielu informacji o firmie Głąbik Elżbieta Agencja Usługowo - Handlowa Błysk Elżbieta Głąbik w mieście Katowice.

Zostaw merytoryczną opinię o Głąbik Elżbieta Agencja Usługowo - Handlowa Błysk Elżbieta Głąbik - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Głąbik Elżbieta Agencja Usługowo - Handlowa Błysk Elżbieta Głąbik
1/5 Na podstawie 1 ocen.