Opinie o AROKA sp zoo w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AROKA sp zoo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AROKA sp zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AROKA sp zoo w Olsztyn

wiecie może, czy będą szukać w tym roku stróża lub pracownika ochrony, zwolnili mnie z pracy ostatnio, a zostało mi niewiele do emerytury....czy przyjmują osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności? nie przeszkadza mi siedzenie w budzie campingowej, pytanie tylko czy dają strój roboczy i jakiś polar skoro nie ma ogrzewania?

Karol. Nowy wpis

Najgorsi pracownicy niepelnosprawni są z dobrego miasta. Gorsi od pracodawcy. Najlepiej żeby nie pracowali święta i niedziele i chodzili na l-4.tragedia.

trystan

Macie jakiś powód, że nie interesuje was to forum? Szkoda, ludzie szukając pracy zaglądają na forum!

Emeryt
@trystan

Tak. Mają układy w sądzie i w policji . Są zbyt silni . Mogą pracownika oszukiwać. Strach u nich pracować.

Kazik.
@trystan

Tak. Tak firma ma układy z sędziami sądu. A ci pazerni chłopki sedziowie to konstytucją przestępców.

Marek. Nowy wpis
@trystan

Jest takie powiedzenie. O prace starają się niepełnosprawni z okolic Dobrego Miasta. Zgadzają się na wszystko. A jak przyjdzie Niedziela czy Święto to nie ma dojazdu. I ktoś musi brać za nich dyzur. To są jak mowią wiejscy kombinatorzy z lewimi orzeczeniami 0-2.P.

Ktoś pracował jako Sprzątaczka w AROKA sp zoo? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Czesław Nowy wpis

Częściej czytają opinie o danym zakładzie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ w firmie AROKA sp zoo? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Olo

Co to za sprawa z tą kradzieżą z niepełnosprawnym? Ktoś coś więcej powie?

Sędzia.
@Olo

Wygrała Pani Radca Prawna. Mam podejrzenie ze cały skład orzekający dostał wycieczki albo wczasy. Chłopstwo pazerne sprzeda się .

Janek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Emeryt.
@Janek

Tak z Orzeczeniem 02-P na stróża odcinek drogi. Praca po 24 i 16 godzin w budzie Campingowej , bez wody , prądu i ogrzewanie gazem propan butan.Bez telefonu. Dojazd na własny koszt albo piechotą . A jak będziesz chciał z korzystać ze środków Z.F.R.O.N. Chłopstwo ciebie wyleczy. Pamiętaj Polskie chłopstwo to gorzej od terrorysty.

Były pracownik.

Może ktoś ma informację na temat procesu okradzionego niepełnosprawnego . Ponieważ mam podejrzenie ze Sędziowie Sądu okręgowego i rejonowego pomogli w przegraniu procesu tego niepełnosprawnego pracownika. Mam podejrzenie ze dostali premie od Dyrektorki i Pani radcy prawnej. Nie chcemy w Olsztynie skorumpowanych Sędziów i radców prawnych.

Pan jest zawsze Panem .

Z Firmą A.R.O.K.A sp Z.O.O nie warto zadzierać . Ma układy w Sądzie Pracy i ubezpieczeń społecznych. W Sądzie Rejonowym i w Sądzie Okręgowym. Ma Skorumpowanych Sędziów. Ci Sędziowie z okradzionego zrobią tak ze okradziony okradł . Ale cą się dziwić jak w Olsztynie Rządzi Patologia Sędziów i Prawników chłopstwa ze Wsi lub małych miasteczek. To jest tragedia i terroryzm. Dziękuję !

Dominika

@Janusz., Na forum GoWork.pl usuwane są jedynie komentarze łamiące regulamin. Z jego treścią możesz zapoznać się pod adresem https://www.gowork.pl/regulamin Do usunięcia kwalifikują się na przykład wpisy wulgarne, obraźliwe, atakujące inne osoby, zawierające konkretne dane osobowe. Czy możesz napisać coś więcej o realizacji w Dorotowie? Twoje wypowiedzi o firmie AROKA są bardzo niepokojące, czy jesteś pewien, że właśnie to chciałeś napisać?

Janusz.

Dominika ! już niedługo będą w internecie zgięcia i filmy , w jak docierali do pracy do pracy i w jakich warunkach pracowali niepełnosprawni niewolnicy zatrudnieni przy budowie drogi w Dorotowie !

Janusz

Dominika , proponuje jak się zdecydujesz zadzwonić czy udać się osobiście nagrywać rozmowę !

@Janusz

Dominika ! Solidna firma nie boi się wpisów ! Firma która ma coś na sumieniu, To usuwa ! A najlepiej zapytaj pracowników ochrony pani Agaty , kobieta z kobietą się dogada ! Mercedes Olsztyn ul. Towarowa.

Dominika

@Janusz., czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy pracownikom firmy AROKA przysługują świadczenia na leki i środki medyczne? Czy orientujesz się jak wygląda aktualna sytuacja tej firmy na rynku? Przydałyby się na forum nowe informacje. Szczególnie, że ten wątek obserwuje na pewno kilka osób.

Janusz.

Poszukuje byłych pracowników AROKA sp.z.o.o. którzy mieli problemy z otrzymaniem dotacji Z.F.R.O.N. za leki i środki medyczne. Nawet tych co bali się o nie upominać, ponieważ mogli albo stracili pracę.

Dominika

@Filip, na stronie internetowej AROKA nie znalazłam żadnych ofert. Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy i zapytać o aplikację? Czasami w bezpośrednim kontakcie można dowiedzieć się znacznie więcej niż podane jest w opiniach. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko?

Filip

Podpowiedzcie czy firma ma otwartą aktualnie jakąś rekrutację? Interesuje mnie jaką umowę proponują na początek?

Były Pracownik.

Gratuluje Firmie najlepszego Radcy Prawnego !

Janusz

AROKA ma opinię świetnego pracodawcy. Nie bardzo rozumiem o czym wy tu piszecie?

Nie pracujący pracownik.

Do Janusza Antoniego. Zapomniałeś dodać ze ! Ze trzeba na rozmowę do biura siedziby A.R.O.K.A w Olsztynie , zabrać ze sobą dyktafon ! Ponieważ jak domagać będziesz się zwrotów za recepty , Słowo będzie przeciwko Słowu ! A Pani Dyrektor oznajmi tak ! Jak by Pani czy Pan wypełnił wniosek to by otrzymał dofinansowanie. Same noszenie czy wysyłanie rachunków nic nie da ! Powtarzam Dyktafon ! Dyktafon ! Dyktafon !.

Janusz-Antoni.

Do wszystkich niepełnosprawnych pracowników A.R.O.K.A Sp. Z.O.O. w Olsztynie. Jeżeli chcecie otrzymać dotację , za zakupione leki czy środki medyczne ze środków Z.F.R.O.N. i macie faktury z Apteki , proszę o przyjście do Biura A.R.O.K.A Sp.Z.O.O. i poprosić pracowników Biura , ale najlepiej Panią Dyrektor o wydanie Załącznika do regulaminu Z.F.R.O.N. To jest. Wniosek o udzielenie pomocy indywidualnej z zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnej. Jeżeli takiego wniosku nie dostarczycie i nie wypełnicie , zwrotu nie otrzymacie. Pani Dyrektor A.R.O.K.A Sp.Z.O.O. oświadczyła w Sądzie Pracy, ze Regulamin Z.F.R.O.N. i Wnioski są do pobrania w biurze A.R.O.K.i. Sp. Z.O.O. Albo dostarczą je kierownicy nadzoru. Proszę pamiętać ze środki Z.F.R.O.N. są dla niepełnosprawnych pracowników !

Swój

Ludzie co wy piszecie, sami daliście z siebie zrobić niewolników, wyczuwasz jakiś kant postaw się albo pieprznij tą robotę

Dark
@Swój

Popieram, sami najpierw liżą im tyłki, zgadzają się pracować za grosze a teraz płaczą, takich pracodawców jest wielu ale to pracownicy ich zepsuli zgadzając się na pracę za grosze, trzeba się cenić...

Zostaw merytoryczną opinię o AROKA sp zoo - Olsztyn

• Jak się pracuje w AROKA sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy AROKA sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AROKA sp zoo?

AROKA sp zoo
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Al. Piłsudskiego 32 lok. 105
    10-578 Olsztyn