Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysł. PIEC-BUD sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysł. PIEC-BUD sp. z o.o.

hahaha

Powiem szczerze, że zaskakująca jest forma rozmowy kwalifikacyjnej. Zaproszono kilka pań do pokoju obok sekretariatu. Wszystkie przyszły na tą samą godzinę, a pan dyrektor i tak je wzywał po kolei. Dlaczego w takim razie nie ustalono indywidualnych godzin z każdą osobą? Ostatnia osoba jest w takim razie najbardziej pokrzywdzona, bo chociaż przyszła normalnie to czekała na spotkanie najdłużej. Po co to wszystko?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysł. PIEC-BUD sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysł. PIEC-BUD sp. z o.o.