Oznakowanie Dróg "WIMED" Sp. z o.o.

Tuchów

Oznakowanie Dróg "WIMED" Sp. z o.o.

Opinie o Oznakowanie Dróg "WIMED" Sp. z o.o.

łysa poła

Witam. Pracowałem w tej firmie dwa lata. Nie szanują ludzi, myślą że jak już podpiszesz z nimi umowę to można robić z pracownikiem co się chce, dokładać obowiązków dalej za tą samą stawkę, ochrzaniać za coś czego nie zrobiłeś (zdarzało się ale rzadko), wymagać więcej niż jesteś w stanie zrobić. Ogólnie zarząd nie potrafi ZARZĄDZAĆ firmą, marnują potencjał firmy i pracowników, pakują fundusze nie tam gdzie są potrzebne. Kierownictwu wydaje się że mają absolutną władzę, ale są w błędzie i to DUŻYM! Usłyszałem od kierownika kiedy nie chciałem się zgodzić przyjść w sobotę do pracy że jak mi nie pasuje, mogę się zwolnić, na moje miejsce jest kilkunastu (w umowie miałem 40 godzin pracy w przeciętnie 5-cio dniowym tygodniu pracy czyli nadgodziny jeżeli chce to robię co się rzadko opłacało bo czy miałem 190 czy 220 godzin to różnicy było pomiędzy wypłatami po 100 -150zł. Potrafią kantować na wypłatach nieźle.) Nie wiem jak jest teraz bo już chwilę tam nie pracuję, ale z tego co wiem dużo pracowników ucieka z tej firmy. JA JEJ NIE POLECAM

Pomóż osobom szukającym pracy w Oznakowanie Dróg "WIMED" Sp. z o.o. i dodaj komentarz. Twoje zdanie się liczy.

Zostaw opinię o Oznakowanie Dróg "WIMED" Sp. z o.o. - Tuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oznakowanie Dróg "WIMED" Sp. z o.o.