Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Tor Sp. z o.o.

Adres: Krótka 3, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki

NIP: 8870000471 KRS: 0000224391

Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Tor Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Tor Sp. z o.o.

Firma PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "TOR" Sp. z o.o. nie ma przed tobą tajemnic? Opowiedz o niej na naszym forum.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Tor Sp. z o.o. - Kamieniec Ząbkowicki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Tor Sp. z o.o.