O.W. "Damian

Pobierowo

Opinie o O.W. "Damian

dumka

lepiej zbierać szyszki w lesie niż spotkać takiego człowieka na swojej drodze, z każdego zrobi wariata, sądzi ludzi wedle siebie i wszystkich uważa za oszustów. Nawet jeżeli nie masz na chleb to i tak odradzam ci tego pracodawce...bo każdego zniszczy....

Gall

Pracodawca - jeśli tego typa można nazwać pracodawcą - to facet któremu się chyba w tym móżdżku poprzewracało. [usunięte przez moderatora]Dla tego typa pracownik to śmieć którym wręcz trzeba pomiatać bo inaczej pomyśli że jest człowiekiem i ma jakieś prawa. [usunięte przez moderatora] Nie jest czymś dziwnym w jego wykonaniu obrażanie podwładnych ([usunięte przez moderatora] ja patrze na twoje łapy, jak cos zginie to [usunięte przez moderatora] ). Jesli jest dzień wolny od pracy, to bądź pewny że będąc jego pracownikiem tego wolnego nie otrzymasz, za nadgodziny w liczbie normy wyrobionych godzin dostaniesz 50,00 zł i to jeszcze musisz o nie wręcz błagać - inaczej zapomnij nawet o miłym słowie. Nie ma mozliwości powiedziec chociaż jedno dobre słowo na temat tego typa[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o O.W. "Damian - Pobierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.W. "Damian