Piekarnia pod Brzegiem

Słopnice

Opinie o Piekarnia pod Brzegiem

kasik

Powiem tylko tyle. Szkoda waszego zdrowia....skonczy was szefowa psychicznie....zarobicie za nocke 50zl....nie warto. I umowe haha na czarno....

Karolina

A co to Panią obchodzi kto to pisał !!! Niech pisał kto chciał !!! Niech ludzie wiedzą jacy jesteście !!! Bezskutecznie to ja się prosiłam, dzwoniłam a zostałam w perfidnie zwodzona, (usunięte przez administratora) obietnicami pracy, która już dawno w urzędzie nie wisiała !!! Tak robi uczciwy pracodawca ??? Żerujecie na ludziach szukających pracy, chcecie pokazać jacy wielcy jesteście i woda sodowa uderza wam do mózgu, ha, ha, ha. Ja też mówiłam, tłumaczyłam, prosiłam a oferty w urzędzie dawno nie było już, a Pani zwodziła mnie, że nadal oferta jest aktualna !!! Tak robi uczciwy pracodawca ???(usunięte przez administratora)

Elka

....miło jest popisać i posmarować-prawda???? Czemu Pan nie napisze w swoim imieniu tylko podaje się za kobietę ?!,,,,szczerość to szczerość-trafił Pan na ciężki etap ,ktory Panu tłumaczyłam,prosiłam o wyrozumiałość-bezskutecznie. Jak Pan BZDURNIE myśli że telefonicznie odbyliśmy rozmowę kwalifikacyjną to gratuluję sposobu interpretacji i inteligencji. Internet wszystko przyjmie-owszem-ale odwalił Pan niezły cyrk.Ja się tym naprawdę nie przejmuję i bardzo się cieszę że nie mam takiego pracownika. Z takim podejściem i tym jak Pan zaczynał telefonicznie podnosić głos....... -bez jaj......... (usunięte przez administratora)

Kolejny pracodawca, któremu wielkość uderzyła do głowy

kwiatuszek_10

No to ładnych sąsiadów mamy... Po prostu żal.

Spider PL

A co sie dziwic!!!! (usunięte przez administratora) brakuje im dobrego wychowania. Juz zapomnieli jak niedawno sami byli (usunięte przez administratora), wiec teraz udaja nie wiadomo kogo. Pozatym to sa ludzie ze wsi wiec co sie tu dziwic

Largo

Karolina, ja też coraz częściej spotykam się z taką postawą ze strony pracodawców.

Karolina

(usunięte przez administratora) Chciałam zatrudnić się u nich w piekarni to najpierw właścicielka odbyła ze mną rozmowę kwalifikacyjną a potem kazała zadzwonić za dwa dni. Dzwonię za dwa dni mówi, że nie ma czasu bo nie jest w domu. Dzwonię następnego dnia to powiedziała, że jeszcze nie podjeła decyzji. Dzwonię za dwa dni, telefon odebrała jej córka. Powiedziałam w czym rzecz i chciałam się zapytać czy dostanę pracę. Odbyła teraz ona rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie i powiedziała, odzwoni do mnie jutro. Odczekałam kolejne dwa dni i brakiem telefonu zadzwoniłam. Odebrała córka i powiedziała, że jeszcze nie wie. Pytam co mam robić dalej bo czekam na odpowiedź już dziewięć dni i chciałam wiedzieć czy dostanę tą pracę czy nie. A ona mów, że nie wie. To pytam się dalej, kto jest odpowiedzialny za przyjecie do pracy. Skwitowała, że mama i ja. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Piekarnia pod Brzegiem - Słopnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia pod Brzegiem