Solkom-Bayard

Łódź

Opinie o Solkom-Bayard

Jest firma która zatródnia ludzi chorych.Natomiast od roku przyjeto nowego koordynatora [usunięte przez moderatora] wykorzystuje ludzi traktuje jak roboty a płacić niema komu . UMOWE o prace daje co 30 dni a pracowników kilku letnich sie wyzbywa twierdzac że zjada ich rutyna każdy pretekst jest dla niego jest dobry.Dyrekcja jest w POZNANIU CLAR-SYSTEM NIE REAGUJA nato co sie dzieje w ŁODZI To jest firma sprzątasjąca która ma status ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ'

Zostaw opinię o Solkom-Bayard - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solkom-Bayard