"ŚWIAT FIRAN" Sławomir Szłapa Lubliniec

Lubliniec

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

"ŚWIAT FIRAN" Sławomir Szłapa Lubliniec
4 7 6 1

Opinie o "ŚWIAT FIRAN" Sławomir Szłapa Lubliniec

Zła

Ten facet to oszust i cwaniak, razem z tą wychudzoną lolitką za ladą. Przy zamówieniach firan obiecują a później wmawiają że tak nie było. Obiecali mi że uszyją mi firany do świąt Wielkanocnych i dają rabat, przy odbiorze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyszło z tych obietnic, ani firan ani rabatu. Nie polecam kupowania u tego gościa, choćby z uwagi na podejście do klienta, dla nich klient to tylko powietrze które wdarło się do sklepu przez otwarte drzwi (liczy się tulko kasa).

Zostaw opinię o "ŚWIAT FIRAN" Sławomir Szłapa Lubliniec - Lubliniec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ŚWIAT FIRAN" Sławomir Szłapa Lubliniec