Pizzeria MERGIANTINO, Radosław Durys

Tychy

Opinie o Pizzeria MERGIANTINO, Radosław Durys

Danka

jedzenie raz lepiej smakuje, a innym razem gorzej. mają paru kucharzy i każdy inaczej gotuje. tak myślę. kelnerki również mało komunikacyjne, nie potrafią niestety nawet dobrze zamówienia przyjąć. swego czasu pracowała tam bardzo miła pani wysoka blondynka lecz niestety już dawno jej tam nie spotkałam.

kupujacy

OSZUŚCI - PROMOCJE NA STRONIE INTERNETOWEJ TO BZDURA I KŁAMSTWO. PO PRZYJECHANIU NA MIEJSCU PRACOWNICY 1 RAZ SŁYSZA ŻE INFORMACJE NA STRONIE INTERNETOWEJ SA JAKIEŚ WOGÓLE

Zostaw opinię o Pizzeria MERGIANTINO, Radosław Durys - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria MERGIANTINO, Radosław Durys