Restauracja Centrum Bolwiński

Jędrzejów

Opinie o Restauracja Centrum Bolwiński

Karol752

Od kąd jakiś czas temu miałem okazje posmakować jednego z dań, tak do tej pory jestem stałym klientem :) jedzenie pyszne !! Lepsze niż u mojej mamy :-) serdeczne POLECAM :)

Karol .

Polecam serdecznie, byłem tam kiedys, wszystko smakowało, pozniej poleciłem moim znajomym z tego miasta i od tamtego czasu sa stałymi klientami ;) obsługa idealna, tak samo jak i jedzenie. Sam nie rozumiem tych przykrych komentarzy wyzej , chyba tylko po to zeby specjalnie komuś zaszkodzić ;) bakteria Koli to sie mógł kolega zatruć u siebie w domu ;) pozdrawiam

Anonim

Nie polecam na jakąkolwiek impreze. O wszystko trzeba samemu chodzić, o głupią kawę, herbatę. Obsługa wgl się nie interesuje gośćmi. Pierwszy i ostatni raz tam cokolwiek organizuje a goście nawet na obiad muszą czekać bo zdziwieni, że przyjechaliśmy...

Anonim

Ja nie polecam gdyż jedząc tam pierogi dwa dni potem trafiłem do szpitala , stwierdzono u mnie BAKTERIE KOLI i zapalenie jelit.Sanepid odrazu zainteresował się tym i pytał co jadłem i gdzie , nie podałem tego ponieważ nie zalezy mi na tym , jadłem tam pierwszy raz i ostatni . To właścicieli sprawa jesli trują ludzi starym jedzeniem .

StałyKlient ;)

Bywam Tam od bardzo dawna, zawsze wszystko smakuje, obsługa bardzo miła ;) naprawdę POLECAM ;)

Słowa kojarzące się z Restauracja Centrum Bolwiński (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .pomocni, życzliwi otwarci Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Restauracja Centrum Bolwiński: Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja Centrum Bolwiński:

Zostaw opinię o Restauracja Centrum Bolwiński - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Centrum Bolwiński