Opinie o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI w Oblasy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI w Oblasy

baner wywiady
Janki Nowy wpis
Pracownik

Firma jest DE BEST

Wiktoria Nowy wpis
Inne

Czy pracując w CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI jest możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego? Chodzi mi o to czy pracodawca zapewnia jakieś szkolenia bo jest to ważny aspekt pracy by móc się w niej także doszkalać i nabierać doświadczenia.

Pink Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Super firma. Super naprawy i przebudowy dostawczaków. Problem tkwi obecnie w tym, że nasza ekipa "dobrej zmiany" ma to wszystko obłożyć dużym podatkiem.

Sobek Nowy wpis
Inne

@Jedrek pracujesz tu? Może coś byś powiedział o tym jak wyglądają tu zatrudnienia?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI.
Jacek22

Przerabiałem w Oblasach kampera. Wymieniałem poszycie zewnętrzne, ponieważ blacha, która była orginalna się utleniła i zrobiły się wżery przez które dostawała się woda między blachę a izolacje ze styropianu. W niektórych miejscach zgniło drzewo. Ściana odłączyła się od podłogi. Ściany boczne mojego kampera został zrobione na nowe od podstaw. Szkielet drewniany został wykonany na nowo oraz izolacja termiczna i poszycie zewnętrzne z nowej blachy przystosowanej do mojego kampera. Zrobili mi modernizację środka i nową tapicerkę. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ dotąd nie spotkałem się z tak wykwalifikowanymi fachowcami. Polecam tą firmę.

Jedrek
@Jacek22

I o to chodzi. Firma podniosła się z opadania na (usunięte przez administratora) To cieszy. Dobrze że skończyli z obrotem przyczepami i skupili się na remontach i przebudowach.

Ramirez
Inne

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracownika? Każda informacja byłaby przydatna.

Coca

Firma CAMPPOL jest godna polecenia. Kiedyś w przeszłości firma trochę kulała ale teraz to Super nowoczesny zakład. Miałem tam przyczepę do małego remonciku. Zrobiona super.

Kaziu-podróżnik

Firma na 5 polecam. Z mojego staruszka zrobili cudo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Andrzej55

Bardzo dobrzy fachowcy. Od wielu lat tam jeżdżę, najpierw z kempingiem a teraz z kamperem. Polecam tą firmę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alex

Remontowałem przyczepę w tej firmie. Szybka i solidna robota. Właściciel wszystko konsultuje.Ma gust - dobierał nam kolory ścian, tapicerki, firanek, zasłonek - wyszło bardzo ładnie i elegancko. Polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mareczek

Popieram. Ja już po naprawie przyczepy.Gość daje gwarancję na uszczelnienia wykonane przez niego. W środku były naprawiane szafki i prana tapicerka. Profesjonalnie i czysto zrobiona robota.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kamperman

Remontowałem samochód kempingowy w tej firmie. Naprawa była duża, wszystko zrobione solidnie i fachowo. Nawet mam zdjęcia z każdego etapu remontu. Jestem bardzo zadowolony i polecam Camppol w Oblasach. Są profesjonalni.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Starszy

To jest nieporozumienie

Zostaw merytoryczną opinię o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI - Oblasy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI?

    Zobacz opinie na temat firmy CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI
Przejdź do nowych opinii