Opinie o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI w Oblasy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI w Oblasy

Janki Nowy wpis

Firma jest DE BEST

Wiktoria Nowy wpis

Czy pracując w CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI jest możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego? Chodzi mi o to czy pracodawca zapewnia jakieś szkolenia bo jest to ważny aspekt pracy by móc się w niej także doszkalać i nabierać doświadczenia.

Pink Nowy wpis
Klient

Super firma. Super naprawy i przebudowy dostawczaków. Problem tkwi obecnie w tym, że nasza ekipa "dobrej zmiany" ma to wszystko obłożyć dużym podatkiem.

Sobek Nowy wpis

@Jedrek pracujesz tu? Może coś byś powiedział o tym jak wyglądają tu zatrudnienia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek22

Przerabiałem w Oblasach kampera. Wymieniałem poszycie zewnętrzne, ponieważ blacha, która była orginalna się utleniła i zrobiły się wżery przez które dostawała się woda między blachę a izolacje ze styropianu. W niektórych miejscach zgniło drzewo. Ściana odłączyła się od podłogi. Ściany boczne mojego kampera został zrobione na nowe od podstaw. Szkielet drewniany został wykonany na nowo oraz izolacja termiczna i poszycie zewnętrzne z nowej blachy przystosowanej do mojego kampera. Zrobili mi modernizację środka i nową tapicerkę. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ dotąd nie spotkałem się z tak wykwalifikowanymi fachowcami. Polecam tą firmę.

Jedrek
@Jacek22

I o to chodzi. Firma podniosła się z opadania na (usunięte przez administratora) To cieszy. Dobrze że skończyli z obrotem przyczepami i skupili się na remontach i przebudowach.

Ramirez

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracownika? Każda informacja byłaby przydatna.

Coca

Firma CAMPPOL jest godna polecenia. Kiedyś w przeszłości firma trochę kulała ale teraz to Super nowoczesny zakład. Miałem tam przyczepę do małego remonciku. Zrobiona super.

Czemu nic nie piszecie na wątku CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Kaziu-podróżnik

Firma na 5 polecam. Z mojego staruszka zrobili cudo.

Andrzej55

Bardzo dobrzy fachowcy. Od wielu lat tam jeżdżę, najpierw z kempingiem a teraz z kamperem. Polecam tą firmę.

Alex

Remontowałem przyczepę w tej firmie. Szybka i solidna robota. Właściciel wszystko konsultuje.Ma gust - dobierał nam kolory ścian, tapicerki, firanek, zasłonek - wyszło bardzo ładnie i elegancko. Polecam

Mareczek

Popieram. Ja już po naprawie przyczepy.Gość daje gwarancję na uszczelnienia wykonane przez niego. W środku były naprawiane szafki i prana tapicerka. Profesjonalnie i czysto zrobiona robota.

kamperman

Remontowałem samochód kempingowy w tej firmie. Naprawa była duża, wszystko zrobione solidnie i fachowo. Nawet mam zdjęcia z każdego etapu remontu. Jestem bardzo zadowolony i polecam Camppol w Oblasach. Są profesjonalni.

Starszy

To jest nieporozumienie

Zostaw merytoryczną opinię o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI - Oblasy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI