CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI

Oblasy

Opinie o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI

Jacek22

Przerabiałem w Oblasach kampera. Wymieniałem poszycie zewnętrzne, ponieważ blacha, która była orginalna się utleniła i zrobiły się wżery przez które dostawała się woda między blachę a izolacje ze styropianu. W niektórych miejscach zgniło drzewo. Ściana odłączyła się od podłogi. Ściany boczne mojego kampera został zrobione na nowe od podstaw. Szkielet drewniany został wykonany na nowo oraz izolacja termiczna i poszycie zewnętrzne z nowej blachy przystosowanej do mojego kampera. Zrobili mi modernizację środka i nową tapicerkę. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ dotąd nie spotkałem się z tak wykwalifikowanymi fachowcami. Polecam tą firmę.

Andrzej55

Bardzo dobrzy fachowcy. Od wielu lat tam jeżdżę, najpierw z kempingiem a teraz z kamperem. Polecam tą firmę.

Alex

Remontowałem przyczepę w tej firmie. Szybka i solidna robota. Właściciel wszystko konsultuje.Ma gust - dobierał nam kolory ścian, tapicerki, firanek, zasłonek - wyszło bardzo ładnie i elegancko. Polecam

Mareczek

Popieram. Ja już po naprawie przyczepy.Gość daje gwarancję na uszczelnienia wykonane przez niego. W środku były naprawiane szafki i prana tapicerka. Profesjonalnie i czysto zrobiona robota.

kamperman

Remontowałem samochód kempingowy w tej firmie. Naprawa była duża, wszystko zrobione solidnie i fachowo. Nawet mam zdjęcia z każdego etapu remontu. Jestem bardzo zadowolony i polecam Camppol w Oblasach. Są profesjonalni.

Starszy

To jest nieporozumienie

Zostaw opinię o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI - Oblasy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI