Kuśmierski Tadeusz TK SYSTEM

Mirków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Kuśmierski Tadeusz TK SYSTEM
3 7 6 1

Opinie o Kuśmierski Tadeusz TK SYSTEM

Jolanta

Zapraszam was do podzielenia się najnowszymi opiniami dotyczącymi pracy w firmie Kuśmierski Tadeusz TK SYSTEM, może ten pracodawca w ostatnim czasie zatrudnił wielu nowych specjalistów? Co słychać w kwestii rozwoju firmy? Jak sytuacja z benefitami? Zachęcam do pisania świeżych opinii w tym wątku!

Administrator

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Kuśmierski Tadeusz TK SYSTEM?

Diego

Fajna firma, generalnie bardzo mocno polecam pracę tu

biały

tak to prawda. nie płaci za pracę, udaje zaskoczonego gdy ktoś się upomina o pieniądze, a co gorsze dalej zatrudnia nowych ludzi. to się musi skończyć.....

znerwicowany

[usunięte przez moderatora] .w jednym zdaniu po prostu nie płaci za wykonywaną prace nie jest wiarygodnym pracodawcą trzeci miesiac bez pensji rzuca tylko ochłapy jak twierdzi jest niewypłacalny a cały czas zatrudnia nowych pracowników robiac ich po prostu w bambuko!

Zostaw opinię o Kuśmierski Tadeusz TK SYSTEM - Mirków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuśmierski Tadeusz TK SYSTEM