Agrohandel Dębicki Kutno

Kutno

Opinie o Agrohandel Dębicki Kutno

aak

Nie wiem Maćku, ile tu zarobisz. Jednak na pewno masz szansę na awans :) Spójrz na to: "jeśli jesteś zainteresowany karierą w jednej z najszybciej rozwijających się branż oraz perspektywą osobistego rozwoju zawodowego w oparciu o najlepsze wzorce międzynarodowe prześlij swoją aplikację"

Ta firma jest zupełnie nie odpowiedzialna nie potrafi przyjąć na siebie nie wywiązania się z umowy tylko kręci i wodzi klientem za nos i zbywa że jutro bo nie dojechał dziś że w poniedziałek bo co??? Bo pług nie załadował sie na najazd no może do poniedziałku sam wejdzie :)

Witam czekam na pług już miesiąc i jestem zbywany z dnia na dzień nie długo jak zamarznie to mi nie będzie potrzebny i przez zimę znajdę inną firmę.

ANONIM

JA CZEKALEM NA MASZYNY PONAD 2 MIESIACE, ALE ZA OKRES OCZEKIWANIA PODAROWALI MI OBCIAZNIKI KOL TYLNYCH GRATIS; POZA TYM MAJA DOBRE CENY.. SPRAWDZALEM U MNIE CHCIELI DROZEJ O 7 TYS POZDRAWIAM

Tomek

Nigdy więcej nic wspólnego z tą firmą obiecują bóg wie co ,ale spełnić te obietnice to nie ma kto.Zakupiłem u nich Ciągnil pług i agregat przedsiewny i czekałem ponad 3 miesiace a miał byc do miesiąca czasu. Kazdy kto odbierze telefon (jeśli sie uda dodzwonic) goni taki sam kit!! NIE POLECAM!!!!

ja kupilem od agrohandel w kutnie wal tytan i dostalem go po 3 dniach od zamowienia, a w innych firmach musialbym czekac 2 miesiace, ja jestem bardzo zadowolony

odradzam kupna w tej firmie.kłamią,obiecują z dnia na dzien ze sprzet juz jest dla mnie a w rezultacie tak nie ma,zwodza dziwnymi wymowkami,nie odbieraja praktycznie zawsze telefonów a jak juz raczy go ktos odebrac to jak zwykle obiecanki cacanki.jak najdalej od nich chybaże ktos ma nerwy ze stali.

oj jest zabawnie :-)

Zostaw opinię o Agrohandel Dębicki Kutno - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrohandel Dębicki Kutno