ART-MIX S.C.

Puławy

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o ART-MIX S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-MIX S.C.

Piotrek

Niestety Art Mix już nie istnieje. Kto szuka studia mogącego ocalić wasze wspomnienia polecam nowy zespół powstały po upadku art- mixu. Studio Dream story ... to odpowiedź na wasze pytania. Młody, doświadczony i ambitny zespół spełni każdą państwa zachciankę... Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Kto choć na chwilę zajrzał lub skorzystał z usług Art-Mix wie o czym mówie... Pozdrawiam i zapraszam... Kontakt 733 703 30

admin

Znacie dobrze firmę ART-MIX S.C. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o ART-MIX S.C. - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-MIX S.C.