TORUŃSKA USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "TORUS" TORUŃ

Bydgoska 104, 87100 toruń

Opinie o TORUŃSKA USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "TORUS" TORUŃ

PONO

DUŻYM ŁUKIEM OBCHODZCIE TE FIRME,JEST TU CHAMSTWO,PRZYPIRDALAJA SIE DO BYLE CZEGO,NP; ŻE KOT SIEDZIAŁ NA FOTELU I NAKUDLACZYŁ,ŻE PRACOWNIK CHODZI W SWOICH SPODANIACH ITP.ITD. TOTALNE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIEPOLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o TORUŃSKA USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "TORUS" TORUŃ - Bydgoska 104, 87100 toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORUŃSKA USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "TORUS" TORUŃ