Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta

Lubachów

Opinie o Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta

WociechM.

Jestem pracodawcą z inne branży, nie związanym biznesowo z Hotelem Złoty Las i jedno mogę napisać , po przeczytaniu tych opinii: wg mnie piszą to nieroby , ci którzy nie pasują do uczciwej pracy, nie angażujący się. I prawdopodobnie jak wylecieli z pracy, albo nie zostali przyjęci, to mszcząc się wypisują bzdury. Taka tych nieszczęsnych polaczków natura. Jestem wieloletnim gościem restauracji i znam osoby, które od lat tam pracują i zawsze mają dobre zdanie na temat pracy oraz szefostwa , które również angażuje się w pracę lokalu. I za to tych Ludzi szanuję. Pozdrawiam Wojciech M.

oszukany

Unikajcie tego miejsca jak ognia! Na początku wszystko wydaje się być piękne.... obiecują umowę o pracę, zgadzaja sie na proponowaną stawkę godzinowa. Do czasu..... O umowie zero odzewu po jakimś czasie, poza tym pelnisz role sprzataczki, zmywaka, recepcjonisty i kelnera w jednym. Chora atmosfera!!! Szef wyzywa pracowników, wylicza czas na wykonanie zadania! Codzienna praca minimum po 12h.

Piter

Zdecydowanie polecam , ale trzeba się nastawić , że jest to pracodawca wymagający, który patrzy na ręce i nie toleruje nieróbstwa. Dzisiaj sam mam działalność i nie wyobrażam sobie żebym był innym szefem. Nie napisałbym gdyby nie opinia poprzednika , mocno niesprawiedliwa. A co do pensji i pracy: praca jak przychodzą zamówienia faktycznie ciężka bo szefostwo dba o jakość dań, produkcja wówczas idzie pełną parą , patrzą na ręce - ale to chyba dobrze. Co do wynagrodzenia : jak brakuje środków to przesuną termin rozliczenia, ale z tego, co wiem rozliczają się do końca .

beznadzieja

witam, apsolutnie nie polecam tego pracodawcę!!!!!! umawia sie z toba na konkretna stawke po czym okazuje sie ze płaci ci owiele mniej do tego charujesz conajmniej po 20 godzin dziennie i najlepiej zebys nocował w hotelu bo wtedy jestes uchwytny 24h na dobę, maja za nic pracownika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beznadzieja
@beznadzieja 02.05.2012 16:16

Wyzysk w biały dzień, nie szanują pracownikow , co innego mówią na wstępie pracy co innego jak sie zacznie pracować! O zusie nie ma co marzyć ,

Zostaw opinię o Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta - Lubachów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta