Call Point s.c.

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Call Point s.c.

sajo

jeżeli chodzi o kwestie tego czy istnieją to tak. Inna sprawa , że Call Point s.c. to miejsce w którym ciężko jest jednak o zdobycie nowej pracy ... prawda?

ja tez pracowalam tam kilka miesiecy. poczatek OK, bardzo szybko sie sypnelo, w tej chwili jest to firma krzak, nowy dyrektor przy naborze pracownikow kieruje sie bynajmniej nie glowa.. pracownikow zwalnia bez powodu. na poczatku atmosfera byla bardzo fajna, oczywiscie szybko sie to zmienilo. nikomu nie polecam

agnes

HEj, ja pracowałam w call point i musze wam powiedzieć ,że to naprawde ciężka praca...a atmosfera? no cóż...zależy jak na to spojrzeć. powiem tyle że 4 miesiące mnie wykończyły a wyrzucono mnie (uwaga!!) " bo jestem za dobra na stanowisko sprzedawcy a innego nie moga mi zaproponowac"...sami wywnioskujcie co to za firma

cypiska

Wnioskuję tak, gdyż jedna z moich koleżanek pracowała w Cal Point i poleciła mi, abym spróbowała swoich sił. Wysłałam więc swoją cv, poszłam na spotkanie, ale nie przeszłam rekrutacji.

pracownik fabryczny

Skoro nie udało Ci się tam dostać to skąd wnioskujesz że jest super atmosfera? Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jedyne co mogę powiedzieć że była bardzo sensownie poprowadzona.

cypiska

Super firma. Ciężka rekrutacja, ale przeprowadzona na najwyższym poziomie. Mi się nie udało przejść procesu rekrutacji i bardzo żałuję, bo chciałabym tam pracować, między innymi dlatego, że godziny pracy i atmosfera są ekstra

Zostaw opinię o Call Point s.c. - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Point s.c.