F.H.P. PAK Sp. z .o.o.

Toruń

Opinie o F.H.P. PAK Sp. z .o.o.

krystian

no premie to właściwie można powiedzieć, że robią często drugą pensję, jak człowiek jest ambitny i się stara :)

nowy

inne pytanie jaki jest system pracy? 3 zmiany czy 4 brygadówka?

mrocznyrycerz

Drukarze zaczynają od stawki 15 zł/h a są tacy co mają 22zł/h .Na dzień dobry jako pomocnik masz 10 zł/h i nie licz na więcej niż 11 przez pierwsze 5 lat. (usunięte przez administratora)

Drukarz

Jakie są zarobki?? Ile zarabiają drukarze?? Proszę o odpowiedż. Jakie warunki pracy I woogóle

Pakuś

Tutaj nikt nie pracuje z urzędu pracy-każdy jest od kogoś-bez znajomości pracują tu tylko 2 osoby na 200 jakie sobie liczy zakład. O brudach tej firmy nie chce mi się nawet gadać. Ogromnym plusem jest akurat to, że szef bardzo dobrze płaci i wypłata jest zawsze kilka dni wcześniej niż jest do tego zobowiązany umową pracodawca. Jeśli chcesz dobrze zarabiać to tylko w Paku, ale przygotuj się na to, że nie będą Cię tutaj szanować.

Zostaw opinię o F.H.P. PAK Sp. z .o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.P. PAK Sp. z .o.o.