BIOECO TRADING SP. Z O.O. SK.

Chorzów

Opinie o BIOECO TRADING SP. Z O.O. SK.

Katowiczanin

Firma jest dobra dla osob, ktore skonczyly technikum, sa w trakcie studiow lub zaraz po. Jesli komus nie zalezy na pieniadzach i podnoszeniu kwalifikacji oraz ludziom z wysokimi kwalifikacjami i doswiadczeniem odradzam - zarowno w sferze biurowej jak i fizycznej. Pracownicy mają maske milych i na siłę sprawiają wrażeniu rodziny. A jest zupełnie odwrotnie. Na rozmowie spodziewaj się tylko ogólnikow(usunięte przez administratora) Nie sa sprawdzane zadne umiejetnosci oprócz zwyklej rozmowy.Płaca od 2,2 - 3,6 brutto najlepiej negocjować na rozmowie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BIOECO TRADING SP. Z O.O. SK. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIOECO TRADING SP. Z O.O. SK.