Trans Serwis Furmaniak

Poznań

Opinie o Trans Serwis Furmaniak

mika

kiedys bylo.. a jak jest teraz bo te koemntarze te kiedys tam napisano. moze uda mi sie wznoswic ten watek. kto mi powie jak jest teraz w firmie Trans Serwis Furmaniak? gdyz jestem nia zainteresowana. a wiem ze firma dziala w branzy motoryzacyjnej. i w ofercie ma sprzedac pojazdow mechanicznych. cos co mnei bardzo interesuje i wydaje sie dochodowe..z gory dzieki za pomoc

anonim a

kiedys było dobrze,utrzymuje kontakt z kolesiem co kiedys tam tez przacowal i tez dobrze wspomina,a jak jest teraz?nie wiem,moze ktos powie i jakie maja teraz zarobki,no swiat to oni nie uznaja to fakt,z tego co widze to mlody przejal paleczke to i pewnie sie wywyzsza

J23

Nie ma gorszego pracodawcy. Omijać szerokim łukiem. Lepiej być bezrobotnym niż pracować u takiego [usunięte przez moderatora]

Hajchlówa niesamowita, a rotacja pracowników na warsztacie jak na dworcu PKP. Dać sobie z [usunięte przez moderatora] spokój i omijać szerokim łukiem. Chyba już się po nim przejechali kiedyś robota była po 10 godz, za tą samą kasę a teraz tylko 8.

Zostaw opinię o Trans Serwis Furmaniak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans Serwis Furmaniak