Sklep.Mieszka I

Szczecin

Sklep.Mieszka I

Opinie o Sklep.Mieszka I

Zawiedziony

Witam Obsługa do kitu,zamówiłem stolik w dniu 29.12 2010 zapłaciwszy kwotę 319,99 zł.Odbiór miał nastapić 05.01.2011,niestety gdy się po niego udałem nie otrzymałem stolika zignorowano mnie nietaktownym zachowaniem przez co wycofałem wpłatę.Od dzisiaj omijał bedę szerokim łukiem w/w sklep i wszystkim znajomym przekaże o niekompetencji personelu tam pracującego. Romuald Zielinski Szczecin[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Sklep.Mieszka I - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep.Mieszka I