Piekarnia Arnie

Opinie o Piekarnia Arnie

zip

Pracowałem tam ponad rok czasu i zdecydowanie odradzam.Własciciel pan [usunięte przez moderatora] niesamowity egocentryk,[usunięte przez moderatora].Umowa na minimalną płace 1300brutto a reszta pod stołem.Kierowcy [usunięte przez moderatora] co miesiąc po 300 400-sta zł za duże zwroty,a przecież te pieczywo to same gnioty.Piekarz który pójdzie na zwolnienie lekarskie musi się liczyć że przy wypłacie zostanie ukarany karą wysokości 500-set zł za to że poszedł na zwolnienie.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Piekarnia Arnie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Arnie