Opinie o Herbalife w Poznań

Jesteśmy amerykańską firmą prosperująca 29 lat w branży Welles w 70 krajach. Produkty najwyż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbalife w Poznań

Anonim 12

Jestem w herbalife od października 2015 roku. Przez pół roku schudłam 30 kg. Mam się bardzo dobrze, stosuję coraz więcej produktów z których jestem jak najbardziej zadowolona, nie mają żadnych wad, same zalety. Teraz awansuje na partnera i chcę uczyć się na trenera. Więc nie wypisujcie tu głupot jakie herbalife jest złe. Pewnie stosujecie jakieś gówna z allegro dlatego macie te problemy. Ja nie mam żadnych problemów wręcz przeciwnie. Czuję się i funkcjonuję o wiele lepiej niż pół roku temu : ) Pozdrawiam

Joanna
@Anonim 12

Kupilam herba life i stosuje od tygodnia spadlo mi 200 gramow a ilosc poswiecen jaka musialam zrobic tzn wstawanie o tej damej godzinie, sniadania w pracy obiady w pracy szykowanie tego qszystkiego bo nie mam regularnych godzin, rezygnacja z wina do obiadu z mezem, no i pieniadze na ten specyfik to nie dla mnie a autor posta jest co najmniej agresywny, to prawda brak mi konsekwencji i stalego rytmu dnia ale jakbym go miala to i bez herba lufe dalabym rade.

Mysza

Byłam na jednych zajęciach sportowo edukacyjnych w tej firmie i juz tam nie wrócę. Niestety jest Tak ze opinie piszą sobie sami pracownicy stare jak świat ale prawdziwe. Każdy zdrowo myślący człowiek nie kupuje takich suplementów tym bardziej ze suplememt nie ma badan klinicznych i każdy mize sobie taki wyprodukować. System dzialania firmy jest jak pranie mózgu. Czyli jeśli nie kupisz naszych produltow nie schudniesz i nie będziesz zdrowy. Niestety moja swiadomosc w odżywianiu jest spora i żaden cud koktajl mnie nie przekona. Przedtawiciele uchachani od ucha do ucha byle coś sprzedac w takich cenach ze pensja na zestawik wam może wystarczy. Radze pięć razy sie zastanowić.

@Mysza

Byłam na „badaniach” i powiedzieli ze mam „otyłość” kiedy jej nie mam… ze rozpiszą mi dietę na 3 dni a później na 4 za 100 zł… ze zobaczą jak będę siebie czuć przez te dni. Ludzi nie doświadczeni nie wykształcone. Wzięte z ulicy i dieta ściągnięta z internetu… Bo kobieta nie miała certyfikatu z ukończenia kursów -dietetyka . Nie polecam:(

Irena

Dodam, iż Herbalife zrobił ze mnie cukrzyka. Uszkodził mi trzustkę do końca życia. Tak wspominam herbalif

Her
@Irena

Ale jak? Produkty herbalife są słodzone stewią…

Justyna

Jem produkty od 20 lat. Czuje się fantastycznie mam 40 lat i wyniki jak osiemnastka. Nie prowadzi mnie żaden trener tylko sama sobie narzucam ćwiczenia i lekkie posiłki. Nie rozumiem tego larum tutaj. Te produkty są na rynku 30 lat, mają najlepszych lekarzy, robią dla NASA posiłki. Badają skład jako jedyni spektrometrem. Nie ma lepszych produktów na rynku od lat!!! Dlatego tyle kosztują, bo są naprawdę dobre.

herbalife odchudzanie

haha kompletna ściema - wellness, pij koktajle , stosuj produkty , miej zdrowy styl życia - bądź aktywny fizycznie, dieta -Ot co! Przy zdrowym stylu życia, zbilansowanej diecie, aktywności fizycznej nie są potrzebne żadne suplementy diety. Teraz UWAGA dystrybutorzy po praniu mózgu wciskają produkty Herbalife , mówią jak wspaniale działają, a sami idą o lekarza i biorą OZEMPIC na odchudzanie haha.ot cała ich tajemnica

AK Nowy wpis
@herbalife odchudzanie

Co za bzdury znam Herbalife od 20 lat i stosuje te produkty dla zdrowia. Ściemy tu nie widzę mając na uwadze tak globalną Firmę na świecie. A czy ktoś chodzi po coś do lekarza? tego nie wiem. Ale wiem jedno czas przemija organizm się starzeje. Tabletki, koktajlu cud nie ma. Gdyby był, to nie jeden biznesmen, znani ludzie wydaliby krocie na dalsze życie. Ale jak się starzeć to w zdrowiu. I to dostaję od suplementów Herbalife. Co do ludzi współpracujących z Herbalife. Myślę, że tu jest problem. Trzeba trafić na dobrego konsultanta w Herbalife który doradzi, podpowie i przede wszystkim wysłucha.

Mojahistoria Nowy wpis
@herbalife odchudzanie

Nie zgodzę się z tym komentarzem ani żadnym innym negatywnie .. Dla mnie chory jest Avon, Oriflame itp. Po ciążach dosyć sporo przytyłam... zaczęłam jeść regalnie itp. Ale waga stała i co chwilę się podnosiła po małych ilościach.. wkoncu postanowiłam iść do dietetyka.... Teraz wiem że 2 raz bym do niego nie poszła. Wizyty...kartki...ogromne pocje nie do zjedzenia...osobne gotowanie.. chodzenie z wagą... I (usunięte przez administratora) wydanych pieniędzy... schudłam jakie 3 kg w pół roku.... I rzuciłam tych w piz.. miałam już źle myśli i myślałam że mnie już ratuje tylko operacja bariatryczna...ale przez koleżankę poznałam mojego osobistego trenera który od lipca 2023 tak mnie prowadzi że schudłam 20 kg I 200 cm z obwodu całego ciała...nie liczę kalorii nie chodzę z kartkami nie katuje się jem słodycze jem puzze ale na zdrowo i smacznie ... piszecie że drogo...powiedzcie mu co teraz jest tanio? Można uzyskać zniżki nawet do -50% więc w czym problem? Może nie każda osoba ma tak samo jedna nie ma problemu schudnąć a druga ma problem..

Jakie wartości są cenione w Herbalife?

Salwina Nowy wpis

Powiem tak, stosowałam herbalife kilka razy w przeciągu swojego życia. Mam już ponad 50 lat, prowadzę obecnie zdrowy styl życia i nie wróciłabym do tych suplementów, zaraz napiszę dlaczego. Zaczełam stosować ten produkt po raz pierwszy ponad 25 lat temu, jak dopiero wchodził na polski rynek . Podpisałam nawet umowę, aby mieć taniej produkty, gdyż wtedy kosztowały one sporo jak na ówczesne pensje. Owszem, waga leciała mocno w dół a ja nie czułam się głodna, moje samopoczucie też było ok. Jednak po powrocie do normalnego żywienia, pomimo liczenia kalorii waga sukcesywnie zaczyna wracać. I tak było za każdym razem. Dlatego warto rozsądnie podejść do tego produktu i nie oczekiwać cudu. Owszem schudniecie na bank, stosując herbalife, jednak jeśli chodzi o utrzymanie wagi bez produktow to juz inna sprawa. Lepiej zacząć ćwiczyć sukcesywnie i przejść na zdrową dietę. Efekty osiągniecie w dłuższym okresie czasu, ale zostaną z wami na zawsze.

Agnieszka

Z dwa lata temu dałam się wciągnąć w to, jako klient...a właściwie klientem był mój syn. Szukałam dietetyka, który rozpisze mi dietę dla dziecka, ponieważ syn miał problemy żołądkowo-jelitowe, słabo przybierał na wadze. Polecono mi dietetyczkę i tak trafiłam do Poradni Żywienia w Łodzi. Wszystko było cacy, pani przemiła i tak wydawało się profesjonalnie. Zdziwiło mnie, że wymagała podpisania umowy...ale, kiedy przeczytałam jej treść już wiedziałam, co to jest. W umowie chodziło o to, że zobowiązuję się do zakupu produktów Herbalife i do korzystania z nich w czasie kuracji. Najlepsze jest to, że zaufałam początkowo. Chwytałam się wszystkiego, byle pomóc dziecku. Czytałam skład koktajlu i pomyślałam, że skoro zawiera różne witaminy, białko roślinne itd to będzie dobre. Niestety efekty były marne. Syn przytył ledwie dwa kilo w pół roku...a problemy nadal były (duże wzdęcia i problemy trawienne). Dietetyczka nie zasugerowała badań na alergie pokarmowe. Nie rozpoznała, że objawy mogą świadczyć właśnie o czymś takim...uparcie wmawiała, że te koktajle są świetne pod względem odżywczym i bla bla bla. Dieta jaką zleciła tak ogólnie to typowa dieta niskotłuszczowa, oparta na białku roślinnym z naciskiem na produkty zbożowe choćby. Pic na wodę. Tyle to i ja mogłabym zrobić...koktajle kosztują krocie. Oczywiście namawiana byłam na inne produkty (błonnik jabłkowy, kwasy omega 3). Te kwasy nie wiadomo z jakiej ryby nawet...nie ma tego w składzie. Koszt kosmiczny. Tak samo błonnik. Potem dostałam identyczny błonnik, dwa razy tańszy na allegro. Kwasy omega3 w aptekach też są lepszej jakości. Miesięcznie wywalałam z 500zł w błoto. Wreszcie zrezygnowałam, bo to nie warte zachodu. Co więcej okazuje się, że syn ma celiakię...czego szanowna Dietetyk nawet nie umiała rozpoznać. Dziecko męczyło się, będąc pod opieką osoby, która powinna znać się na rzeczy. W Rossmanie są podobne koktajle (podobny skład) i co więcej słodzone miodem, a nie cukrem. Herbalife to bzdety. Oczywiście, że chudnie się pijąc dwa razy dziennie koktajl i jedząc niskotłuszczowe produkty...ale potem wracając do normalnego żywienia i odstawiając koktajle- już tak kolorowo nie jest. Baby wierzą we wszystko, co obiecuje chudnięcie bez wysiłku...

Doris
@Agnieszka

Witam, Jeżeli chodzi o produkty Herbalife to są bardzo dobrze jakościowe produkty i Jeszcze nie spotkałam się z osobą której nie pomogły. Tutaj niestety zawiniła "dietetyczka", bo jeżeli coś jest nie tak to od razu powinna wysłać na jakieś badania a nie "wpychać na siłę produkt", bo dietetyk to nie lekarz. Co bardzo dziwne, że kazała podpisywać jakaś umowę co raczej nie powinno mieć miejsca... Bardzo mi przykro, że Pani spotkały takie negatywne doświadczenie z firmą

zyzvbn
@Agnieszka

W tej firmie pracownicy nie mają nic wspólnego z dietetyką. Każdy może zostać takim „trenerem”, nie jest wymagane wykształcenie, ani żadna wiedza o odżywianiu. Dlatego warto chodzić do certyfikowanych specjalistów.

Marla
@Agnieszka

To mydlenie oczu bez ćwiczeń i odpowiedniego odzywiania na tych koktajlach długo nie pojedziesz.

Ewelina
@zyzvbn

Zgadzam się w 100 %. Nie ma cudownego panaceum. A do tego należy zgłosić się do dietetyka a nie do ludzi, którzy są wzięci z ulicy (takich znam) inie mieli i nie mają żadnego pojęcia. Powtarzają na swoich Instastory, że aby mieć IDEALNA SYLWETKE to trzeba robic to i to-wlasnie wtedy wychodzi ich pseudowiedza. A do tego jeśli w składzie występuje fruktoza....to pozostawiam taka informacje do zastanowienia się i przemyślenia.

Agnieszka
@zyzvbn

Nie, nie ta konkretna osoba jest dietetykiem. Tyle, że obrała jak widać bardziej dochodowy kierunek- nabijanie ludzi w butelkę. Dlatego jej zaufałam, ponieważ jest ona po kierunku dietetycznym. Nie poszłabym do trenera czy kogoś tam z fikcyjnym tytułem. Przez to, że ta babka jest dietetykiem i ma swoją poradnię, to masa ludzi tam przychodzi i wierzy w jej zalecenia. Nie rozumiem, jak można być po dietetyce i robić coś, co jest sprzeczne totalnie z tym, czego ją nauczono. Poza tym, że na tytuł dietetyka, jest oczywiście tym śmiesznym trenerem żywienia, ale to akurat olałam i skupiłam się na jej wykształceniu. Dla kasy jak widać ludzie zrobią wszystko...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Herbalife? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Anonim 12

Marysia
@Anonim 12

Ja schudłam 20 kilogramów, bez kupowiania szajsu za miliony monet. Wystarczy dobrze jeść (deficyt kaloryczny z zapewnieniem odpowiednich wartości odżywczych) i regularnie ćwiczyć. A w takim studio byłam 2 razy, ludzie opryskliwi jak nie chcesz kupić ich produktów i mają zero merytorycznej wiedzy. Jak próbowałam im to powiedzieć to też foch, że się nie znam. Wystarczy nie być ograniczonym umysłowo szympansem, żeby wiedzieć, że to ściema i naganianie mnóstwa kasy do kieszeni. ;/

Ojciec
@Marysia

Nie stać cie na dobre odżywianie to piszesz bzdury

Nikodem
@Ojciec

Tylko, ze produkty Herbalife to nie są dobre produkty a już na pewno nie są warte swojej ceny. Naciąganie ludzi.

Ona
@Ojciec

5 posiłków dziennie, aktywność fizyczna a nie chemia w proszku ha ha

Michal
@Anonim 12

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Ceny wielokrotnie wyzsze, niz produktow o podobnym skladzie. W wielu produktach szkodliwe konserwanty I slodziki. Handlujacy dystrybutorzy bez wiedzy na temat zywienia. (usunięte przez administratora)

Piotrek
@Marysia

Dziękuję za rzetelną odpowiedź. Moim zdaniem herbalife jest zwyczanie zbyt drogi. Dobre ożywki które używają sportowcy, które można kupić w zwykłym sklepie bez podpisywania umowy na rok kosztują 5 razy mniej. Herbalife naciąga poprzez windowanie cen swoich produktów do absurdalnych wartości. Koszt wyprodukowania czegoś takiego to moim zdaniem w hurcie 20-30 zł za opakowanie. Herbalife każe sobie płacić po 150-180zł za coś co tak naprawdę jest dostępne w sklepach z odżywkami.

Ayla
@Anonim 12

Te magiczne "30 kg mniej " urosło do rangi miejskiej legendy w Herbalife. Ja też to słyszałam na spotkaniu.....

Kari
@Anonim 12

Witam . Tak też jestem tego zdania . Kupuje koktajle od trenerki a nie jakieś podróbki z typu allegro itp.. przez miesiąc schudłam 8kg myślę że super efekt no i o wiele lepsze samopoczucie.... Nie wystarczy tylko pić samych koktajli i myśleć że mogę wszystko jeść tak jak się jadło ... Jeśli chce się zadbać o swoje ciało myślę że warto także pić koktajl i mieć dietę ....

Joodie
@Anonim 12

To już nie będziemy się odżywiać normalnymi pokarmami tylko substytutami z puszki? A jak ja lubię kotleciki i pierożki to co macie to w proszku?

Zofia
@Joodie

Ja to bym się nie zdziwiła jakby kiedyś to wyszło, w końcu "klient nasz pan", tylko pytanie czy konsystencja będzie Ci odpowiadała? ;p

Ale58
@Anonim 12

Stosuję produkty Herbalife , straciłam na wadze ok 12kg bez problemu, a jestem w wieku ...kiedy się tylko tyje.

Joanna

Justyna

Czy firma Herbalife kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dawnadystrybutorka

Zacznę od tego że te produkty są dobre ale sposób marketingu ich bardzo zły. Nachalność względem klientów i niejednokrotne wciskanie ich za wszelką cenę. Moja mama też prowadziła tą dietę i prawoe dostała (usunięte przez administratora). Trener nawet nie zapytał się czy na coś choruję. Niestety i ja dałam się naciągnąć na bycie dystrybutorem. Szczerze nie warto. Szkolenie wygląda tak że opowiadają wam fakty o tej firmie nic więcej. Do miesiąca max 2 herbalife jest cudowny ale gdy przestaje się mieć stały kontakt z trenerem zaczyna się widzieć prawdę. Dieta jest dobra ale może też szkodzić. Trenerzy potrafią dzwonić około północy do kogoś byleby coś wcisnąć osobie. Chore to jest. Są inne firmy które mają podobne lepsze produkty jeśli ktoś chce tak się odżywiać. NIE POLECAM JAKO OSOBA KTÓRA W TYM SIEDZIAŁA. JEŚLI KTOŚ MA SKARGI ŻE DIETA POLEGA NA STOSOWANIU SUPLEMENTACJI TO JEST NA GRUPACH UWAŻANA ŻE TO ONA MA KŁOPOT Z OSOBOWOŚCIĄ. UWAŻAJCIE NA NICH.

Zdziwiona

Stosuje produkty Herbalife od miesiąca. Weszłam do programu ze sporą nadwagą. Udało mi się schudnąć 7 kg. Szanuję wasze opinie ale nie ukrywam że jestem zdziwiona tak wieloma negatywnymi. Piszecie że to sekta, pranie mózgu itp... A ja uważam że wchodząc do programu zrobiłam najlepsza rzecz dla siebie. Mam ciągły kontakt z trenerem, codzienna motywacje i inspiracje od innych osób. Jest pozytywna rywalizacja kto więcej schudnie w maratonach utraty wagi To nie prawda że wystarczy pic koktajle i już schudniesz... w programie są zasady których trzeba przestrzegać. Zasady zdrowego odżywiania. Koktajl jest dla mnie fajna opcja jako śniadanie bo przy małym dziecku ciężko zorganizować mi czas żeby stać przy garnkach i szykować sobie jeść. Kolejne posiłki komponuje sama, są proste, syte i zdrowe. A będąc na grupie, widzę jak inni wdrażają aktywność i sama więcej się ruszam. To że jest rodzinna atmosfera jako minus? Hmm moim zdaniem to fajne że tak jest bo dookoła mnóstwo hejtu i nienawiści a osoby które chcą schudnąć potrzebują akceptacji, wsparcia i motywacji. Podsumowując: cieszę się że trafiłam do mojej trener i możecie uważać że mam wyprany mózg - ale uważam że zmieniają życie na lepsze wielu osobom. Pozdrawiam wszystkich ????

dzek42
@Irena

a mózgu Ci czasem nie uszkodził bo ja jakoś jem przez 20 lat i miałem kilkudziesięciu klientów i jakoś nikt się nie skarżył że mu coś źle funkcjonuje wręcz odwrotnie.

Goloneczka
@dzek42

Dziadek 42 Tobie chyba muzg wypadł od tych ich proszków że nie dociera do ciebie świat realny

Sebastian
@Irena

Jakieś dowody w ogóle na to są? Jak tak, to chyba sprawa powinna iść do sądu, co? A jak nie, no to cóż, po co w takim razie to tu wypisywać? ;d

Magdalena
@Irena

Mogę wiedziec w jaki sposób? Z tego co patrzyłam w składzie nie ma tam nic co do cukrzycy może doprowadzić a w samym kokatjlu jest mniej węglowodanów niż w bananie. Zaintrygowała mnie Pani opinia

Magdalena
@Irena

Moja znajoma przy pracy z Trenerem Odżywiania odstawiła leki na cukier chociaż była na granicy i miała dostać większe dawki. Wyniki są na tyle dobre, że lekarz zrezygnował z jakichkolwiek leków, jej mąż też ma znacznie lepsze wyniki. Oczywiście to nie same produktu, zmieniła przy pomocy trenera odżywianie ale jednak produkty stosuje, z tego co wiem nie mało. Dlatego zastanawiam się jak to możliwe, że jednemu szkodzi a drugiemu pomaga. Cukrzycę powoduje raczej nadmiar cukru w diecie lub jakieś predyspozycje genetyczne

@dzek42

Stosuję produkty Herbalife prawie 7 lat. W 9 miesięcy schudłam 30 kg, oczywiście stosując się do zaleceń mojej Sponsor i zmieniając nawyki żywieniowe, ale to na czym mi tak zależało, czyli zrzucenie wagi, okazało się efektem ubocznym. Najważniejsze, że poprawiłam uregulowałam wszystkie parametry zdrowia. Wyniki laboratoryjne od 6 lat w normie, tryskam energią, ustąpiły migreny i depresja, zniknął trądzik różowaty, przestały mi wypadać włosy (zagęściły się), unormowałam poziom cukru i holesterolu, Znajomi nie mogli się nadziwić, skąd w moim wieku mam tyle zapału, siły i energii (znali mnie jako wiecznie zmęczoną i smutną osobę), pasji i chęci zycia. Zaczęłam uprawiać nordic walking, chodzić na siłownię, rozwijać zainteresowania.

Asia
@Ewa

Gratuluję ja mam podobnie ciągle mało energii mimo że jestem młodą osobą. Z nadwagą nie mam problemu ale z innymi zaburzeniami jak mało śpię i mało energii. Pozdrawiam????

Her
@Irena

Ale jak? Produkty herbalife są słodzone stewią…

Lovka

Ja trafiłam do Herbalife i mojej trener właściwie przypadkiem. Oczywiście stosowałam produkty, starałam się przestrzegać zasad itd itp. Teraz wiem, że to tylko ściema na całej linii. Uświadomiłam sobie, że tylko dzięki mojemu samozaparciu i wyrzeczeniom zgubiłam parę zbędnych kg. Wyczyszczony portfel i tyle. Przykład nie szedł z góry. Moja tzw trener nie świeciła przykladną sylwetką poprostu była gruba (przepraszam za określenie). Wzoru do naśladowania żadnego. Nie polecam. Do dzisiaj dostaję info o produktach, zaproszenia na spotkania itd. Własną pracą osiągnęłam to co mam. Bez ichnich produktów też dałam radę i jestem z tego dumna. Wplatać się z tego to nielada wyczyn. Koszt produktów jest tak duży że trzeba zarabiać krocie. Niech się wezmą za uczciwą pracę. Pozdrawiam

Nienaiwny

Nie będę pisał zbyt obszernie, bo jeszcze jakiś pozew by wleciał. Zaproponowano mi ten program, akurat szukałem pracy i obejrzałem spotkanie online, jak i na żywo, na którym każdy opowiadał swoją historię i z każdą kolejną osobą miałem takie "co ja tu robię" i ogólnie zbierało mi się na wymioty. Jako świadomy człowiek, jest to po prostu sekta, która zachowuje się jak jedna, wielka rodzina podczas spotkań czy konferencji opowiadając swoje historie, na końcu podkreślając, że zarabia się spoko i że możemy być sami sobie szefem, pracować tyle ile chcemy i zarabiać ile chcemy, no po prostu ISTNE MARZENIE. W głównej mierze chodzi o to, żeby naiwniacy kupowali suplementy i zamiast stosować diety po prostu je spożywali. Ci ludzie to specjaliści nieposiadający żadnej wiedzy na temat odżywiania (zwani dalej trenerami nawyków żywieniowych), którym co osiągnięcie targetu rośnie ranga i prowizja od suplementów i w głównej mierze chodzi o zarabianie. Mnie nadal ciekawi czy wy serio jesteście aż tak pochłonięci tym programem że serio wierzycie, że pomagacie ludziom i zmieniacie ich nawyki żywieniowe, czy dobrze wiecie, że głupich i naiwnych ludzi trzeba orać na kasę i robicie to z premedytacją. Mnie osobiście to przerosło, chociaż podczas obostrzeń szło się przekonać jakie społeczeństwo jest ogłupione i skłonne do manipulacji i mając predyspozycje dobrze by mi szło, to jednak nie mam sumienia. Robiąc komukolwiek dietę po pierwsze trzeba uwzględnić budżet tej osoby, zdrowie psychiczne i jej preferencje żywieniowe, a nie zastępować suplementem posiłek, a kolejnym ograniczać apetyt (magiczna herbatka). Nie neguję waszych produktów, jednak mimo wszystko ciekawy musi być ich koszt produkcji, skoro musi zarobić na tym firma, ale także ambasador czy trener czy ktokolwiek inny, nie pamiętam już jakie tam rangi macie.

@anna.czekuc

Od niedawna stosuję produkty, ale też widzę że tylko tutaj rzeczywiście ludzie nie niszczą siebie nawzajem jak w niektórych nawet bardzo wierzących środowiskach i uczą tego, czego nigdzie indziej człowiek by się nie nauczył. Produkty działają w 100procentach- jeśli chodzi o działanie, chociaż koszty rzeczywiście są drogie, ale warto... Z taką kadrą naukową w zestawie i z tak długą historią nie da się działać byle jak, jest to firma na światowym rynku i jak by mogli proponować coś co szkodzi lub jest niskiej jakości... Zapraszam jeśli ktoś zainteresowany i chce dowiedzieć się więcej tel (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w Herbalife?

Mati

Świetne produkt Prosty i zrozumiały dla każdego program utraty wagi Sam tego doświadczyłem jestem zakochany w produktach Dziękuję mojemu trenerowi Jesteśmy w stałym kontakcie mogę pytać o wszystko Sam zająłem się pomaganiem innym w osiągnięciu ich celu Moja całą rodzina korzysta z produktów Mam świetne wyniki badan Same plusy Za tymi produktami stoi sztab lekarzy a nawet noblistów Więc można powiedzieć że zaufałem naprawdę modrym ludziom

Robert

Dzień dobry. Zacząłem stosować produkty Herbalife od15 marca 2023,przy tym ścisła dieta i trener. Waga była duża 145,5kg ,dziś 115,5kg 29 maj 2023i dalej biegniemy w dół. Ja jestem przykładem ,że można. Suplementacja +dużo chęci= utrata wagi. pozdrawiam Robert

Mysza

Edyta
@Mysza

@Mysza Rozumiem, że usługi świadczone przez firmę Herbalife są według Ciebie dalekie od przyjętych standardów. A jak ocenisz pomoc ze strony pracowników tego przedsiębiorstwa? Znamy już dużo opinii klientów tej firmy, a teraz chętnie poznamy ją od strony tego, jakim jest ona pracodawcą. Może ktoś z Was brał w ostatnim czasie udział w rekrutacji i podzieliby się z nami swoimi uwagami? Serdecznie zapraszam do dyskusji.

Nati
@Mysza

Maja badania kliniczne. Radzę się doimformowac w tym zakresie, a nie ośmieszać publicznie ;)

Sebastian
@Nati

Pracujesz może w Herbalife i możesz mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie może tu liczyć początkujący pracownik? Ciekawi mnie też czy firma zatrudnia chętnie osoby bez większego doświadczenia, wiesz coś na ten temat?

dzek42
@Mysza

nawet chyba nie miałaś w ręce tych produktów bo jak byś miała to wiedziałabyś gdzie i skąd są produkty oraz że posiadają atesty

Barts1519
@Mysza

Jak Cie nie stać to nie kupuj. Albo zapraszam na apteki. Tam dostaniesz pyszna porcje prawdziwego (usunięte przez administratora) w tabletkach. Jaka cena taka wartość. A co drogie to tanie. Stosuje produkty 15 lat i jeszcze nic mi się nie stało. A wręcz przeciwnie. Pomogły mi w wieku dolegliwościach które te " cuda " z reklam były po prostu placebo. Pozdrawiam.

zyzvbn
@Sebastian

Doświadczenie nie jest wymagane, im mniejsza wiedza o odżywianiu tym lepiej dla nich, bo człowiek jest bardziej podatny na pranie mózgu. Te ich praktyki nie mają nic wspólnego z dietetyką

Trener

Wiecie w czym jest największy problem? Na kogo te wszystkie produkty, koktajle działają? Na ludzi, którzy są otyli i leniwi i ciężko im się zastosować do tabeli makroskladnikow od dietetyka, lepiej iść na łatwiznę i jeść to wszystko i chudnąc nawet nie rozumiejąc podstawowych przemian w organizmie niż jechać do sklepu, wybrać wartościowe produkty i później zrobić z tego posiłek. Tyle ile się nasłucham, że ludzie pracując 8 godzin, nie mając żadnej pasji ani za dużo innych rzeczy do roboty są zmęczeni życiem i nie potrafią wrzucić max 1 godziny w ciągu dnia na przygotowanie posilkow.. to jest dramat. A wciskanie, że bez koktajlu w którym jest tyle białka co 3 latek by miał niedobór, jest genialny i nic lepszego nie istnieje to nabijanie kasy, mają podejście zero jedynkowe. Uwierzcie lub nie, zejdziecie z tych produktów będzie dramat z waga i organizmem. A to, żeby nauczyć ludzi zdrowego odżywiania trzeba mieć jakąś wiedzę, Ci ludzie „trenerzy odżywiania” wciskają, że śniadanie to najważniejszy posiłek. Każdy posiłek jest ważny, nie ma tu ważniejszy mniej ważny. Być trenerem żywienia i nie wiedzieć prawie nic o prawidłowym żywieniu, tylko to co „uczy” firma, to słabe na maksa. Znam się na tym dobrze i chore co oni wyprawiaja - kasa kasa kasa. Ci ludzie maja Was i Wasze zdrowie gdzieś, kupujecie to jesteście super i będą Was dążyć „szacunkiem” bo mają dzięki Wam kolejna pare butów, nowy telefon i na wypady do restauracji a Wy biedni żrecie te puchy czcząc biznesmenów. Tutaj postawie kropkę, choć mógłbym jeszcze wiele dodać. Lepiej idźcie do odpowiedniego trenera i dietetyka, takiego który nie wyłoży Wam produktów na stół i bez tego ani rusz. Jest dużo szanowanych osób w tym którzy na pewno pomogą i włożą w to więcej pracy niż tylko chwila konsultacji i pare wiadomości

Dc

Witam. Szukając opinii na temat tej firmy trafiłem na tę stronę. Czytając co ludzie tu piszą zastanawiam się z kogo mam się śmiać bardziej. Nie wiem jacy są trenerzy bo ich nie znam ale każdy kto wierzy że jak zamówi środki nawet za 3000 zł i nie będzie robił nic albo będzie robił co mu ktoś każe nie patrząc na to jak reaguje na to jego własny organizm jest dla mnie debilem. Podejrzewam że trenerzy nie mają kontaktu z klientem codziennie, a dietetycy nie wiedzą o wszystkim bo nikt o wszystkim nie mówi. Więc pisanie opinii typu piłem 4 litry wody bo mi kazali itd no spoko ja też wypijam 4 l wody dziennie. Biorę odrzywki omega 3 witaminy i minerały. I nie mam problemów. Czemu? Bo się ruszam. Nie 10 min dziennie bo tak było na YT. Tylko poświęcam swój wolny czas raz jest to 1.5 h raz 3 h. Do tego w pracy się ruszam a nie siedzę na (usunięte przez administratora) Więc jak siedzicie za biurkiem 10 h dziennie to picie wody nic wam nie da. Byle jaka dieta i specyfiki typu zjem i samo się zrobi to żart bo samo się nic nie zrobi. Chcecie coś zmienić to zapraszam do kontaktu. Spotkajmy się pogadajmy. Sam trenuje. Wiem co działa co nie. A przede wszystkim trzeba myśleć co się robi a nie potem zrzucać odpowiedzialność na innych.

Kat

Produkty są wysokiej jakości, duży wybór oraz smaczne i szybkie w przygotowaniu. W sam raz dla ludzi w biegu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Herbalife - Poznań

• Jak się pracuje w Herbalife?

Zobacz opinie na temat firmy Herbalife tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbalife?

Herbalife