mora

Tilburg

Opinie o mora

ZIEOLNA GORA

Szok [usunięte przez moderatora] zboczony mały [usunięte przez moderatora],cały dzien siedzi i udaje ze pracuje.. a tak naprawde jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ony laptop i w glowie tylko badoo i skype i oczywiscie POLKI.. BARAN WSZYSTKIE OSZUKUJE TAK SAMO..-DOBRY BAJER A PLACA JAK PLACA U NIEGO WIADOMO ZAWSZE PROBLEM BO PANIENKI KOSZTUJA DO POLSKI DALEKO :)

xxx

dokladnie taka prawda wyrzuca ludzi z roboty tylko dlatego ze maja ponad 23 lata i musi im wiecej zaplacic. w domkach absolutny zakaz wszystkiego siedzi sie jak na szpilkach w kazdym tyg wyplata sie nie zgadza wozi sie tylko i sciaga te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polki ktore mu daja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za to ze moga isc do roboty. porazka

praca u turasa w fabryce jardin mala turcja 80 % turcy i marokany leniwe i cwane karykatury ludzi ludzie masakra slabszy dzien weg codziennie zastraszanie mobing ipraca jak w kamieniolomach do niemal do calkoitego wyekspltowania norma byly 16 h pracy teraz norma sa ranki nocki popoludniowki w tyg niektorzy maja po dni i to wszystko za 9,99 mieszkania +/- tragedia gina godziny pilnuj ich licz itd spanie na materacu za 250 miesiecznie za pokoj 3 osobowy ,full kontrola w pracy to samo w domu ,non stop stres stres NIGDY WIECEJ szef troll z lasu orchan erotoman ,jude az szkoda pisac ,kordynator achmed gumbas i te polki co na seriale do niego przychodza PORAZKA

Zostaw opinię o mora - Tilburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mora