Express Gifts Ltd.

Accrington

Opinie o Express Gifts Ltd.

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Express Gifts Ltd.? Jak oceniacie jej przebieg? Jakie pytania usłyszeliście? Może coś szczególnie Was zaskoczyło? Podzielcie się swoimi radami z przyszłymi kandydatami.

jacek

mowisz o rekrutacji ale ja tu żadnej nie widze, wyjezdzalem kiedys do podobnej firmy do agnlii ktora zajmowala sie pakowaniem prezento i innych rzeczy, nawet spora kasa za to byla

expracowanik

Pracowalo sie ok, wiadomo jak przyszly zamowienia to byl zapiernicz i kazdy sie z tym liczyl. A czy pracuje na pakowaniu jeszcze flirciara od ciapatych, taka Justyna co meza Miska miala na 2 budynku, Sroka na nia mowili bo nie miala swojego gustu i lubiala miec co ludzie kupili. Pozdrawiam wszystkich pracujacych.

realnie

praca za najniższą stawkę, plus to to że można popracować po 12 h dziennie i przez to się lepiej zarobi. Minus to target, który trzeba wyrobić - czyli jest zasuw. Chociaż na nielicznych działach target podobno idzie szybko wyrobić - trzeba mieć szczęście by się tam dostać. Niestety ja zamierzam tam wrócić bo w Polsce nic dobrego mnie nie spotkało (bezrobocie lub praca za najniższą), a tu gdzie teraz mieszkam w UK pracy jak na lekarstwo.

norma

Nie polecam nie polecam obozu pracy praca dla roboli z Polski dla tych którzy nie doznali nic lepszego w polsce!!!Ludzie troche szacunku dla siebie 12h za normalna stawke bhhhhhhhhha ale ty czasy sie skończyły bleeeeee!!!!

Lajla

Powiem tak Jedna z naj presperujących firm w UK pracowałam już w tylu firmach i tak żadnej nie kojarze jako NAJ atmosfera i STAFF wporządku .. Trzeba się cieszyć to co się ma a nie wiecznie narzekać Polecam ;-)

bellamaria

express gifts to stare czasy dla mnie . Nie pracuje w tym zakładzie od roku ale dodam tylko ze jestem zadowolona ze nie pracuje i troche załuje ze pracowałam tam przez 5 lat za normalna stawke na overtime ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Nie załuje tylko jednego które mam bardzo dobre wspomnienia z tym zakładem ale nie bede zdradzać mojej tajemnicy na forum.Pozrowienia dla wszystkich którzy lubia prace do 20-tej hahah!!!!!!

izabela

wyrazam moja opinie jezeli chodzi o ten zakład . Pracowałam tam od 2009 roku do 2013 było ok. Potem nowa supervisior wszystko sie zmieniło było dla mnie bardzo żle. Powiem krótko praca nie przewiywalna żadnych overtime i praca w sezonie 12 hours dziennie jednym słowem obóz pracy ale ok. to jest tylko moja opinia. Pozdrawiam wszystkich którzy tam pracuja i powodzenia za overtime.

emigrant

Praca w porzadku, choc na niektorych dzialach zapiernicz, jesli dojna nadgodziny tzn. praca do 20.

Alexia

Praca zajebista,podobało mi się choć czasem było ciężko.Gdybym mogła chętnie bym tam pracowała dalej.Fajni ludzie,bardzo dobre warunki BHP i wogóle przyjazna atmosfera.

halina1956h

PRACOWAŁAM W TYM ZAKŁADZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA WRÓCĘ JEŚLI POZWOLI MI MOJA RODZINKA A ZWŁASZCZA MI MOJA KOCHANA CÓRECZKA 19 LETNIA

chris

expres gift - w 2006 tam zaczynalem kariere na wyspach..pamietam.. Najbardziej jako angliscie z wyksztalcenia podobali mi sie tzw "tlumacze" - z reguly dziewczynki po zawodowce z powiedzmy komunikatywnym ang. Ale i tak byly skuteczniejsze ode mnie bo dla mnie Accrington English (zwlaszcza w wersji polsko-pakistanskiej) mial tyle z j. ang. wspolnego co czlonek zarzadu z czlonkiem meskim ;) A powaznie to - bardzo podobali mi sie "supervisors" - czepiali sie tego czego powinni, nigdy bez sensu. Atmosfera tez mila, choc ja mialem niezly zapierdziel przy tasmie, gdy dziewczynki w pakowalni bawily sie flirtami. Jakie byly szanse awansu? szczerze mowiac, praca w fabryce nawet jako jakas pomaranczowa kamizelka nie pociagala mnie na dluzsza mete. To mial byc jedynie przyczolek.. dosc korzystny..poznalem fajnych ludzi. Pozdrawiam

Witam ,krótka wypowiedz - jakie 3 lata aby zostać job trainer hehe, brak możliwości awansu?hmmm...Ja zostałem trenerem po czterech miesiacach a ASL miałem po roku.Praca dla mało ambitnych,choć miałem [usunięte przez moderatora] na czerwonej tzn- koło napędowe.pozdro:)))))

Słowa kojarzące się z tą firmą to:stresująca, czasami wyczerpująca fizycznie, rzetelna w fachu, przyjazna ludziom (zakład pracy chronionej), nieprzewidywalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako znikomą, gdyż takie nie istnieją bynajmniej dla obcokrajowców. Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi poza epizodami przysłowiowego zajścia komuś za skórę. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawki nie można negocjować, gdyż jest ona z góry ustalona. W 2008 roku wynosiła 5.73 funtów za godz. Z racji konsekwencji kryzysu gospodarczego w Anglii nadgodziny przepracowaliśmy za tę samą stawkę. Zgadzasz się na tę pracę bądz nie. Choć do niedawna przyznawany był dodatek dla job trainer, którym można zostać po około 2-3 latach rzetelnej pracy dla firmy. Najbardziej w tej firmie podobało mi się: konsekwencje dla nieuczciwych i działających na szkodę pracodawcy oraz odnoszących się do nich bez szacunku - to utrata pracy - choć ze znaczną zwłoką! Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w chwilach przerzucania na inne stanowisko pracy, którego z doświadczenia wiem, większość pracowników nienawidzi. Uwielbiałam swoje pierwotne stanowisko i wszelka zmiana wytrącała mnie z równowagi.

Zostaw opinię o Express Gifts Ltd. - Accrington

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Gifts Ltd.