4FRAME

Opinie o 4FRAME

pani ryba

as czy ten New Business Manager musi mieć prawo jazdy?

były pracownik

@Natur, co to znaczy umowy o pracę na dobrym poziomie? Załamuje mnie to polskie myślenie, umowa o pracę na w miarę wysoką kwotę to dobra firma? Umowa o pracę na pełną kwotę to powinien być standard, a półsrodki to nadal kombinatorstwo i dziadowanie...

kolo

cienizna!!!

Pełza

agencja mieści się w Wola Park, bo marzeniem prezesa było mieć parking na kilkaset aut. agencja zatrudnia najlepszych w swoim fachu - trudno tylko stwierdzić, czy ten fach ma cokolwiek wspólnego z marketingiem i reklamą, bo ich poziom merytoryczny w tym temacie jest porównywalny do poziomu Bagien Nadbużańskich. a agencji wszystko jest proste i nieskomplikowane - tak jak ludzie, którzy tam pracują. ale jak lubisz piłkę nożną i kosmetyki kolorowe to dasz tam radę. ale poważnie - jeśli stoisz nad przepaścią, jest Ci źle i nie masz wyboru to idź tam pracować. jeśli masz jakikolwiek wybór - wybierz go. gorzej niż tam być nie może. poważnie.

Celownik

przed Wielkanocą pojechałem na zakupy do Wola Parka kupić śledzie dla rodziny i trochę karmy dla kota. ale przez nieuwagę zamiast na halę główną, trafiłem do agencji 4frame. i muszę przyznać, że zostałem oczarowany. koty są zachwycone zdjęciami i ich zapachem.

Koala Lumpur
@Celownik 30.03.2015 22:02

bardzo trafna diagnoza

gość

Byłam jakiś czas temu na rozmowie na stanowisko AE Wrażenia niejednoznaczne. Najpierw nie do końca podobało mi się to że wejście do firmy jest jak wejście na bazar, ludzie latają w tą i z powrotem, hałas niesmowity a co za tym idzie na bank chaos w tym miejscu. Druga sprawa, czekałam na rozpoczęcie rozmowy około 15-20minut i powiem szczerze że nie kupuję argumentu który wszyscy sprzedają w agencjach reklamowych "u nas dużo się dzieje" "nie ma czasu" itd. W każdej agencji jest presja i brak czasu ale nie jest to żadna wymówka, kandydaci mogą poczuć się na maksa zlekceważeni. Rozmowa na ogół ok, poza dziwnymi pytaniami rodem z testów psychologicznych. W rezultacie nie otrzymałam tej pracy, w sumie może i dobrze się stało, myślę że nie do końca bym się tam odnalazła

ehhh

Niezależność i samorealizacja w 4Frame? Dobra bajka :D

szkalownik

jeśli chodzi o to co 4frame ma do zaoferowania swoim pracownikom to jsą to: - wielkie wyzwania i równie wielkie marki - dużą niezależność i możliwość samorealizacji - wyjątkowo dobrą atmosferę i pracę w ciekawym zespole. Tyle wynika z oferty którą przedstawili bodajże na swojej stronie internetowej jakiś czas temu

raf
@szkalownik 12.12.2014 20:03

@szkalownik - co za bzdura... pracujesz tam nadal? :)

hehe

dział kreacji pracuje, póki ich nie zwolnią bez ostrzeżenia i nie wymienią :D Kreacja przekłada pomysły "śledzika za wycieraczką" i sobowtóra Sandu Ciorby, a potem dostaje za to po głowie ;)

fikumiku

Chaos, chaos, chaos, dziadowanie (tak dziadowanie to dobre słowo), brak sensownej osoby, która mogłaby tym bałaganem kierować. Potrafią nie wypłacić pensji na umowie zleceniu z wydumanych powodów. Nie polecam osobom z doświadczeniem bo wyrwiecie sobie włosy z głowy po tygodniu. Narastający i eskalujący się konflikt: dział handlowy kontra kreacja. Wszyscy robią wszystko czyli nic - kompletne pomieszanie kompetencji i odpowiedzialności. 3 kroki wstecz...

Piotr

Haha, i właśnie usunęli mój wpis! Napisałem: to nie problemy z serwerem tylko dalsze działania mające poprawiać wizerunek 4Frame autorstwa np. nie Romana, a Tomasza :) Pr na bardzo niskim poziomie. Będę pisał ten wpis do oporu w różnych formach do momentu jak nie zostanie usunięty. Bo to jest po prostu żenada, potem się dziwicie drogi Frejmie, że klienci od Was uciekają. Znacie się na marketingu, a na swoim własnym forum popełniacie podstawowy błąd.

nowy

Dawno tu nie zaglądałem, ale to co się tu wydarzyło przez ostatnie miesiące to jakaś kpina. Poznikały wszystkie negatywne wpisy, nawet te napisane w dość neutralny sposób, a została tylko ordynarna propaganda w ramach projektu sobowtóra Sandu Ciorba i jego figurantów. W tej chwili ten serwis nie ma sensu, bo gdy znika 80% komentarzy i zostają tylko jednostronne "artykuły sponsorowane" to jaką to przedstawia wartość dla potencjalnych pracowników szukających rzetelnej informacji? Naprawdę szkoda...

?

To jest właśnie "world of mouth" w stylu 4Frame :) Jasne jest, że ktoś szukający pracy już dawno by ją dostał albo nie, nie bujałby się z decyzją dwa miesiące czekając na odpowiedzi na go worku :):):)

nowy

Hahaha, anonim chętnie bym odpowiedział na twoje pytania, gdyby rzeczywiście Cię to interesowało, a nie było elementem wdrożonego planu zwalczania złego PR-u w sieci ;) Grunt to zadawać właściwe pytania i omijać te niewygodne, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na tym polu ;) PS/ ciąg dalszy podszywania się osób z Zarządu pod szeregowych pracowników bądź osoby nie związane z firmą - co ty na to oburzony (usunięte przez administratora) ?

Kamil Polny

Make love not war. Większosc komentujacych ma pewnie tutaj sie w znajomych na fejsie i koleguje na codzien. Przezylem z wami ponad 2 lata. Bywalo roznie, jak to w agenturach. Bywaly lepsze i gorsze projekty. Czasem sie nienawidzilismy czasem wspieralismy. Dzieja sie normalne rzeczy jak to w pracy o podwyzszonym poziomie stresu. Czasem mam spora beke z tych komentarzy, ale badzmy czasem ludzmi. Cisnac calej strukturze cisnie sie czesto ludziom/kolegom. Kazdy sobie radzi jak moze. Rynek nie jest latwy, a majac pod skrzydlami ponad 50 osob mozna cos czasem przeoczyc. Opisywanie firmy troche mija sie z celem. Mozna pojsc na okres probny i wyrobic sobie opinie. Pozdrawiam kolegow bylych i obecnych, wyluzujcie juz :)

Bzdury

Yyyy a dlaczego tamto pytanie biało być prowokacją...? Co rozumiesz przez system socjalny...? moim zdaniem jak najbardziej istnieje: - angielski dla zainteresowanych pracowników - znacznie tańsza sieć siłowni, bez opłat wpisowych, deklaracja dalszego uczestnictwa co miesiąc - własny dział prawny i finansowy, który tworzą normalni ludzie - Twoi koledzy i koleżanki, którzy chętnie Ci pomogą gdy masz prywatne problemy albo nie umiesz pita rozliczyć. Nie wspominając już o odpowiedzialności jaka z Ciebie schodzi gdy trzeba podpisać umowę z klientem, który podrzucasz tylko za ścianę do prawnika - szkolenia..jak ktoś chce to mu się przydają - kawa w kuchni dla każdego w przynajmniej 4 rodzajach, profesjonalny ekspres, herbata zielona, czarna, czerwona itd. Zapraszam w miejsca gdzie każdy ze swoim podpisanym słoikiem z kawą przychodzi i kubkiem zamykanym w biurku. - kwiatki na dzień kobiet, pączki w tłusty czwartek, huczne imprezy integracyjne, równie huczne pożegnania pracowników, turniej typowania meczów piłkarskich z nagrodami sponsorowanymi przez firmę - bilety na koncerty, na mecze piłkarskie, wina....- jedyny warunek to zrób coś pożytecznego, a nie wychodź z założenia, że wszystko Ci się należy. Darmowy Medicover w najtańszej opcji albo karta Benefit?? - nie dzięki, na szczęście firma nie wciska nam tego by podnieść swój prestiż w oczach innych, a ustanowić pomniejszone o te przywileje pensje. Jak myślisz, że to jest socjal i za to nie płacisz w innej firmie, to dzięki bogu że już nie pracujesz bo idiotów nie potrzeba.

Leo Messi

plusy: - dobra lokalizacja (jak ktoś mieszka w Sochaczewie) - duży parking - ciepła woda w kuchni - rodzinna atmosfera (jeśli ktoś miał do czynienia z rodzinami patologicznymi to zrozumie) - jest się od kogo uczyć (jeśli się wcześniej niczego nie umiało) - praca nad projektami dla marek (to ważne - dla marek) minusy: - nie znajduję

Plusy: Zupełnie niezłe kompetencje shopper marketingowe Kilka kompetentnych osób. W zasadzie w każdym z działów ktoś się znajdzie. Minusy: Brak pomysłu na działanie agencji Fatalna organizacja i kultura pracy Centralne sterowanie Więcej approverów niż osób pracujących w zespole na projektach Za mało czasu, by stworzyć cokolwiek sensownego To może być niezłe miejsce, by zbudować trochę wiedzy i kompetencji w obszarze shopper mktg. Spore wyzwanie dla accountów. Raczej krótkoterminowo.

wymaganie maja wysokie, ale dzieki temu mozna sie sporo nauczyc. Duzo fajnych osob, z ktorymi dobrze sie pracuje

Zostaw opinię o 4FRAME - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4FRAME