TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI

Święcie

Opinie o TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI

Kolo

Co słychać w firmie? Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał?

Aneta

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Waldek

Widzę, że na forum cisza od jakiegoś czasu, a szkoda bo ma parę pytań. Może ktoś z obecnych pracowników powie mi jak obecnie wygląda sytuacja w firmie TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI, jakie są zarobki i atmosfera?

kora
@Waldek 11.05.2016 22:24

ZLODZIEJ I TYLE NA TEMAT

Andrev

Panowie jesli chcecie adres tego przybylskiego piszcie na email jaacer@wp.pl. Znam go i jego rodzicow, mieszkaja niedaleko brodnicy, a sam ma dom za pare baniek w samej brodnicy! Tak z waszych pieniedzy! Ma dylemat czy schody z marmuru czy z drewna zrobi!

xxl

ukradych przez niego , tylko w 2009 rokuł mi 9,5 tyś euro [usunięte przez administratora] i świnia. omijajcie go szerokim łukiem. znam 14 oszukan

Lolek

Nie dajcie sie nabrac na tego smiecia.on i ta krowa swieta co mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daje siedzaca w biurze co lukruje ci i flirtuje z toba zebys tylko tu przyjechal do roboty. a potem jak zrobisz co jmasz to kasy ani widu ani slychu a te przekrety dwa sobie jezdza gdzie chca za twoja kase. gnoje nie ludzie. od polakow na obczyznie jak najdalej. a o robocie w tej firmie zapomnijcie bo nic nie zarobicie

Ten typ ciagle oszukuje. Brak slow.

alfik

same brednie

XXL

(usunięte przez administratora) Jak się czujesz chodząc po ulicach , czując oddech kogoś na plecach. Wkrótce będziesz zlokalizowany i wtedy przyjemnie ci nie będzie. Za moje 9 tyś(usunięte przez administratora) bekniesz zdrowo, ja ci tego nie zapomnę.

TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI Historii ciąg dalszy...Ten złodziej (usunięte przez administratora) co sam siebie nazywa Heil jak dotąd nie wypłacił ani nawet Centa z tych pieniędzy, które nam UKRADŁ.Przez telefon mówi, że niema pieniędzy...to Ja sie oficjalnie pytam Ciebie Sebastian co zrobiłeś z Naszą kasą krwiopijco i oszuście????? Pamiętaj- kłamstwo zawsze wychodzi na jaw, a tacy jak Ty zawsze dostają zasłużoną karę!!!! Ktokolwiek przeczyta tą wiadomość....Szczerze radzę- nie pracujcie MONTERZY dla tego prostaka...Nie warto bowiem skazywać swych rodzin na niedostatek!!!!! Mam wielką nadzieję, ze wkrótce nie znjadziesz ludzi do pracy SEBASTIANIE PRZYBYLSKI ZE ŚWIECIA. Gość: UWAGA OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI - Święcie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMONTA GMBH SEBASTIAN HEIL/PRZYBYLSKI & ARTUR PRZYBYLSKI