atlanko/rimek

Kraków

Opinie o atlanko/rimek

pat 33

cłopaki byłem w holandii tydzień bo nasz forman zjebany mózg tadeusz co nic nie potrafił zbuntował ludzi zeby sie postawiły a póżniej ich zesłał potraktował nas jak mieso armatnie a teraz słyszałem żę wachluje i loda ciągnie michałowi on jest czechem to dopiero menadżer kreci a wogóle prawdy ci nie powie rżnie ludzi na kasie to co on wyczynia szok to złamany fiut jak macie co jeść to z daleka od tej firmy chyba ze jesteś kapusiem to miejsce będziesz miał

atlankco/rimek oszukują pracowników nie wypłacają należnych kwot za urlop zaniżają zarobki

Zostaw opinię o atlanko/rimek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atlanko/rimek