Wielkopolski Dom Finansowy

Katowice

Opinie o Wielkopolski Dom Finansowy

olek
użytkownik zarejestrowany

Dobrze, że proponuja umowy o pracę, ale z jednej strony ty też wiesz co to za praca jestes akwizytatorem

rufuss1

Ale co to za praca??!! Meczysz ludzi zeby podpisali umowy i to nawet nie te dobre dla nich tylko te bardziej oplacalne dla WDF lub dla ciebie. To nie jest praca tylko handel obwozny. DNO!!! Dla ludzi bez wyksztalcenia, perspektyw i bez mozliwosci podjecia innej pracy.

Jesli opiniodawca tak samo zna WDF jak polską pisownię, to myślę, że warto tam pracować, bp to wcale nie jest [usunięte przez moderatora]!

anonim - 2010-05-09 21:12:34 jedno wielkie [usunięte przez moderatora] a nie firma To znaczy szerzej wytłumacz proszę jeśli można

jedno wielkie [usnuięte przez moderatora] a nie firma

Zostaw opinię o Wielkopolski Dom Finansowy - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolski Dom Finansowy