Opinie o P.P.H. HEMAR H.M. MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.P.H. HEMAR H.M. MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H. HEMAR H.M. MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. HEMAR H.M. MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA w Częstochowa

okosaurona

Nikt tak naprawdę nie wie jakie pieniążki dostanie. Nie ma sprecyzowanych kryteriów wypłat i pewnie tylko kierowniczek na tym zyskuje skubiąc ludzi a potem liże "d"pę właścicielowi. Właściciel nie ma pojęcia ile traci bo ludzie po miesiącu , dwu są już wykwalifikowani i wiedzą co robią a ten typ zabiera im kasę!!!. Uciekają z roboty bo nie widzą sensu......... Podpisujesz umowę o pracę na 48h tygodniowo a kierownik mówi Ci ,że masz przyjść w sobotę bo jest tak przyjęte?, Co to znaczy przyjęte????, ja się na to nie pisałem i nie taką umowę podpisywałem!!!. Wielu wartościowych ludzi hemar spuścił z wodą........................... . Mówię tylko o "metalu". Okosaurona.

ignac Nowy wpis
@okosaurona

Wywalili komentarze..................................... . No cóż słońce narodu nie czuło się komfortowo.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. HEMAR H.M. MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P.H. HEMAR H.M. MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA
3/5 Na podstawie 2 ocen.